Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Dzia_dek »

zbigniew165 pisze: (...) zapraszam do Świnoujścia na korepetycje (...)
Zbyszku, a ja mam pytanie o obiekt, o którym ani Ty, ani Gienia nie wspomniała w swoich postach.
Mam tutaj na myśli "Swarożyca". Piękna, zabytkowa willa położona u zbiegu ulic J. Kasprowicza
i E. Gierczak, vis-à-vis sanatorium "Światowid". Pytam ponieważ będąc w Świnoujściu latem 2019 r.
chodziliśmy tam do kawiarenki na wieczorki taneczne, które prowadził przesympatyczny i profesjonalny DJ.
Rok później wspomniana kawiarenka i chyba cały obiekt były w remoncie. Ciekawi mnie jak jest obecnie.
No i jeszcze pytanie czy grają gdzieś oprócz "Scaliano"? Mam na myśli lokal, a nie tańce pod "chmurką".
W tamtym czasie grali jeszcze w "Rybniczance", ale dla nas kiepsko. DJ był po prostu nieznośny. ;) :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Dzia_dek co do Swarożyca, to należy to sanatorium do do Uzdrowiska Świnoujście S.A. i tak samo Bursztyn.
Nie wiem co z kawiarnią w Swarożycu, ale jutro może pójdę specjalnie do tego obiektu i się dowiem, a kawiarnia w Rybniczance od dwóch lat nieczynna.
Zajrzałem wczoraj do kawiarni Scaliano i dancing był, ale na parkiecie tańczyły dwie pary, reszta siedziała przy stolikach i tylko kilka z nich było wolne.
Teraz Scaliano otwierają o 18,00 i czynna jest do 22,30, a dancingi są od 19,00 do 22.30. Fajnie grali, aż chciało się ruszyć na parkiet i przyszły wspomnienia baletów sprzed pandemii. :lol:
Oczywiście u nas w Sobótce we wtorki i soboty są dancingi, ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzić jak grają. :roll:
Gienia reszta informacji, których udzieliłaś się zgadza.
Dzia_dek, jak ustalę, w jakim lokalu jeszcze grają, to na pewno w tym temacie to napiszę.
Z moją lewą stopą jest lepiej, to zacznę działać w tym kierunku, chociaż jeszcze mam trzy zabiegi fali uderzeniowej. :roll:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

W Sobótce byłam wczoraj, i nie grają we wtorki, jak pisze Zbigniew, tylko w środy i soboty... Wczoraj wszystkie stoły były zajęte, w przeciwieństwie do energetyka... Tam tylko w sobotę, kiedy otwierali były tłumy... świetnie bawiłam się...
Dziś był koncert trzech tenorów w muszli o 19, wczorajszy odwołali ze względu na deszcz, a od przyszłego tygodnia miasto kobiet, wspaniała impreza, byłam 3 lata temu i bardzo cieszę się, że powróciło to.... Super....
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Czyli życie rozrywkowe w Świnoujściu ruszyło :D
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Gienia, życie rozrywkowe chyba już dawno ruszyło, przede wszystkim wtedy, kiedy otwarli restauracje czy kawiarnie, ogródki piwne, pączkarnie, a tutaj są i szaszłykarnie czy też lodziarnie, i itd..,
Aczkolwiek są i inne miejsca hotelowe, o których wiele osób nie wie, gdyż grają dancingi tam ponoć wyłącznie dla swoich gości hotelowych. Tak mi mówiło pewne małżeństwo i znajomi.
Serdecznie pozdrawiam :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Muzyczka ma rację, bo faktycznie zmienili u nas w Sobótce dni w których odbywają się dancingi.
Jest tak dopiero od kilku dni, bo grali we wtorek i sobotę dla swoich gości hotelowych, czyli nastąpił powrót di tego co było przed pandemią.
Nie wiedziałem o tym, bo na razie nie chodzę na imprezy z powodu leczenia lewej stopy. ale jutro tam zajrzę zobaczyć co się dzieje w kawiarni, którą przygotowywałem wraz z kolegą do otwarcia. :)
Przechodziłem dzisiaj obok Swarożyca, ale tam w kawiarni nic się nie dzieje, przynajmniej tak było o 18,00, bo było zamknięte.
Dzisiaj na promenadzie grała orkiestra dęta w składzie 5 osób na centralnym skrzyżowaniu promenady przy Galeria Promenada.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Witam
Dzisiaj byłem na tańcach w swoim hotelu Sobótka i mogę powiedzieć, że była fajna zabawa, prawie wszystkie stoliki zajęte, a didżej Andrzej grał moim zdaniem bardzo dobrze.
Oczywiście dzisiaj byłem tylko widzem siedząc przy stoliku służbowym didżeja, ale w sobotę spróbuję już na parkiecie. :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: ewasz »

Brawo Zbigniewie, od czegoś trzeba zacząć, powodzenia :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Ewasz gdy byś nie zrezygnowała ze Świnoujścia, to miał bym z kim iść, a tak muszę szukać :lol: :kwiat:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: ewasz »

No ba Zbigniewie, też żałuję ... ale może mi się zwrocik uda wyszarpać z NFZ :lol:
Jeszcze nie wszystko stracone :D
ODPOWIEDZ