Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Zbyszku , ostatnio czasu na wszystko brakuje .. :) ale walizeczkę powoli odkurzam :P
Ani Świnoujście , ani Kołobrzeg , ani Sopot , ani inne nadmorskie nie są puste , są aż za bardzo zapełnione :lol:

Jak ten czas szybko leci :o :shock: dopiero co pisałeś , że szykujesz się do wyjazdu ... a tu jeszcze niecałe 2 tygodnie .
Koniecznie zdaj relację jak tam jest w Świnoujściu , wiadomości zbierz z pierwszej ręki :lol: przy okazji pozdrów ode mnie :)
Do domu , to Ty się za bardzo nie spiesz , bo widzisz , że Twój powiat jest kolorowy :roll:

Pozdrawiam :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5053
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia na pewno zbiorę informację i napiszę na forum.
Zastanawiam się jeszcze nad przemieszczeniem się w październiku z Kołobrzegu do Świnoujścia, bo jest dużo ofert już od 700 zł za tygodniowy turnus właśnie w Świnoujściu. Miał bym wtedy dwa tygodnie pobytu w tych dwóch uzdrowiskach komercyjnie.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Zbyszek :D wystopuj nieco :lol: :lol: :lol: po Kołobrzegu dzwonisz o zwroty do NFZ :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5053
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Właśnie przemyślałem to i Świnoujście będzie tydzień przed Kołobrzegiem, żeby przejechać 17 października na następny turnus w Kołobrzegu, gdzie turnus rozpoczynam w niedzielę 18 października w Chalkozynie, bo tu już mam rezerwację. :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Jedziesz w poniedziałek do Świnoujscia , czy wracasz do domu :?: , a moze jeszcze inna opcja ;)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5053
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia zmieniłem plany, bo mój kolega zaczął imprezować po zakończeniu pracy. Ja wróciłem w nocy o 1,00 z Dębiny i jestem już w domu. Tutaj jestem w szoku, bo u nas czerwona strefa, a ja wróciłem z zielonej, gdzie nie chodziłem w maseczce od początku maja.
Oczywiście z Ośrodka wyjechałem jako ostatni pracownik obsługi i przez cały sezon letni nie było u nas żadnego zachorowania z wyjątkiem przeziębień od zimnego piwa, czy kąpieli w morzu i basenie. :)
Z morzem przywitam się ponownie w październiku, ale już w cywilizacji, bo tam, gdzie byłem, to dziura zabita dechami i można tam tylko pic i ćpać dopalacze oraz palić trawkę, co nasi młodzi pracownicy robili łącznie z paniami.
Żadnych rozrywek i tylko jeden mały sklepik wiejski z kolejką za piwem. :shock:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Oj Zbyszek , czy Ty nie za dużo piszesz :o :?:

U Ciebie czerwona strefa .... no to wiesz teraz co to jest ta pandeemia , bo na północy Polski jej nie widziałeś :lol: tam jej nie ma ;)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5053
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia masz rację, że w czerwonej strefie to masakra z tymi maseczkami. Chyba przestanę jej używać, bo nie mogę w niej oddychać przy mojej astmie.
Co do pisania, to nie wymieniłem nikogo z nazwiska, czy nazwy ośrodka, a napisałem tylko swoje spostrzeżenia z cztero- miesięcznego pobytu wśród młodzieży. :shock:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

I to były trafne spostrzeżenia :) .... podobnie jest np w Polańczyku , ściski , tłumy , tańce , zarażenia znikome ;)

A pisałam Ci , nie wracaj tak szybko do domu :lol: :lol: :lol: tu inny świat niz nad morzem , u mnie tak samo jak u Ciebie , chociaż strefę mamy zieloną , jak na razie :)
Może kup sobie przyłubicę :roll: , no bo chodząc bez maski , zapłacisz mandat . Też się duszę w tej durnej masce , ale kogo to obchodzi , :roll:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5053
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia czy Ty byłaś teraz w Polańczyku :?: Ja właśnie myślę o wyjeździe w przyszłym roku latem do Polańczyka na parę dni, bo nad morze latem nie pojadę. Dosyć się napatrzyłem w tym sezonie nad morzem: krzyk i płacz dzieci, tłok, hulajnogi elektryczne na które trzeba cały czas uważać, żeby Cię nie potrącili na chodniku , czy jezdni.
Oczywiście w Polańczyku już byłem w sanatorium Solinka i jest tam fajnie, a zwłaszcza w Letniej Scenie karczmy Zakapior.
Przede wszystkim dobry klimat i czyste powietrze. :)
ODPOWIEDZ