Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
ania_ka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 159
Na forum od: 06 maja 2019 10:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: ania_ka »

Zgadzam się z Blik -iem , Maxe-m i Darkiem.
Kiepski pomysł z tym zamknięciem lokalu dla ludzi z zewnątrz.
Co to ma niby zmienić?
Przecież i tak wszyscy z ośrodka wychodzą do sklepów, na spacery, nad morze....Tam się mogą zarazić.
Zamknięcie lokalu nie uchroni przed covidem.
Trzeba być zaszczepionym i tyle w temacie.
Zbigniew w Scaliano stoliki nie są połączone, ale przy każdym stoliku towarzystwo jest mieszane, z różnych ośrodków.
Jak ja tam byłam to przydzielano mi miejscówkę a to z 80letnim Niemcem, a to z jakimś małżeństwem, a to z 60-cio letnim żigolakiem z ich baru, co obracał w tańcu starsze babki, aż z radości prężniały 😁 Nigdy nie było problemu , gdy ktoś się dosiadł....
Czasami rezerwację robiłam dzień wcześniej, chociaż nie było problemu z wejściem w ten sam dzień.
Sobótka nie ma dobrego managera.Chyba w ogóle nie ma osoby, która by odpowiadała za dancingi.
A szkoda bo możnaby ten duży metraż fajnie zagospodarować, odpowietrzyć... kolorowo naświetlić....
Wprowadzić symboliczną opłatę 5zł i udostępniać lokal każdego dnia pod imprezy.
Rozbić to skupisko stolików trochę inaczej.
Ja bym raz dwa temat ogarnęła tak, że lokal stałby się przyjemny, przyjazny, znany w Świnoujściu i medialny.
Ale trzeba by było bardzo dużo zmienić. A na pewno nie zamykać się na ludzi.
Taki lokal mógłby przynosić dochody.
W Świnoujściu ludzie szukają dobrych miejsc dancingowych. A ogólnie z dancingami jest kicha totalna.
I jak widać zmiany wprowadza się na gorsze a nie na lepsze.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Witam
Wszyscy macie rację, ale pan, który zrobił awanturę, że nie może zrobić wcześniejszej rezerwacji stolika i nie zgadzał się z decyzją o nie zsuwanie stolików dla osób przybyłych z innych obiektów zażądał zamknięcia kawiarni dla osób spoza gości hotelowych.
Groził nam także, że przyjdzie z jakimś plakatem, a był przeciwny szczepieniu się.
Kierownictwo przychyliło się do tego żądania i zamknęło kawiarnię dla osób spoza hotelu.
Sami piszecie, że nigdzie nie widzieliście zsuwania stolików i urządzaniu picia alkoholu przyniesionego ze sobą.
Mało tego, zaczęto mówić, że faworyzujemy Niemców, a na to nikt nie może sobie pozwolić w takim hotelu jak nasz.
Jestem zdania, że jak nie pasują mi zasady panujące w danym lokalu, to idę do innego w którym pozwalają na wszystko, ale nie awanturuje się, a bo te pretensje odniosły taki skutek, że nie ma teraz wstępu dla wszystkich, którzy chcieli się pobawić.
Jest to kawiarnia hotelowa i nie musi przynosić dużych zysków, ale musi zapewnić miejsca dla swoich gości, bo mają to w ofercie.
Zobaczymy jak będzie w sobotę. :roll:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4197
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Kleinehexe »

Tak się kończy, jak ktoś butą i agresją chce udowodnić, że jest kimś ważniejszym. Współczuję  takim ludziom. Jak oni muszą męczyć się ze sobą przez całe życie? :o Niestety, dokuczając przy tym innym. Ci mają przynajmniej wybór, tzn. odciąć się, uciec gdzie pieprz rośnie, zamknąć mu drzwi przed nosem. Co uczynili decydenci w Sobótce. I choć zgadzam się ze zdaniem przedmówców Zbigniewa165, to nie dziwi mnie taka decyzja.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Szkoda ze decydenci Sobotki podjeli taka decyzje , ale ich hotel ich sprawa ;) uwazam ze dobrze ze Zbyszek o tym pisze , bo nie chcialabym idac tam , pocalowac klamke ;) wiedzac wczesniej ze jest zamkniete dla gosvi z zewnatrz , inaczej organuzujemy sobie plany :) oj , chcialaby dusza do Swinoujscia ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Pozdrawiam ze slonecznego $winoujscia , : :serce: :D
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: ka_jak_kazimierz »

No ta kobieta to nie usiedzi długo na miejscu 🤔🙂.
Północne Mazowsze też skąpane w słońcu, ale zimno 😠.
Dzięki za pozdrowienia i wzajemnie ☀️.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Kaziu , skoro pojawila sie mozliwosc odwiedzenia Swinoujscia :serce: , przy tym spacerku i kawki z Kims kogo sie lubi , to grzech byloby nie skorzystac :lol:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

Gienia zrobiłaś wycieczkę do Świnoujścia :?: :shock: :o
Super :twisted:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Marzenko z Gienią zaliczyliśmy spotkanie forumowe i był spacer po promenadzie oraz kawa w kawiarni "15" w której wspólnie może wypijemy również kawę.
Trochę mnie już znają w tej kawiarni, a jest na promenadzie i kawa mała kosztuje 11 zł.
Zimą oczywiście będzie czynna, bo nawet dzisiaj w obecności Gieni pytałem, czy będzie można w listopadzie wypić kawę.
Dancing oczywiście się u nas odbył, ale niestety dużo osób z zewnątrz przez recepcję nie zostało wpuszczonych. Było luźno na parkiecie, bo bawili się goście i kuracjusze naszego turnusu NFZ.
Z tego co mówiła Gienia, to w Kołobrzegu są również hotele, które urządzają potańcówki dla swoich gości i nikt z tego faktu nie robi afery.
Pozdrawiam :kwiat:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

Fajnie Zbyszku, że Gienia odwiedziła Świnoujście :o
Co to za kawa za 11 zł - mała z prądem :?: :idea: :shock:
Myślę, że Gienia miała inna przyjemność odwiedzenia Świnoujścia, a nie popatrzeć na statki :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ