Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Dzięki Zbyszek za fotki z Dębiny , ale też nie umiem ich wstawić :)

Super zachód słońca :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia nic nie szkodzi, ale poproszę kolegę, który jest już długo na forum i pewnie umieści te fotki w naszym temacie.
U nas od kilku dni utrzymuje się zjawisko bryzy z nad morza i oddychamy samym jodem i solanką, Dzisiaj jest tak duża bryza, że drzewa ją wyłapują i przechodząc pod nimi można poczuć jak opada z nich na ziemię w postaci kropel wody. Deszcz oczywiście jeszcze nie pada.
Później prześlę Ci zdjęcie tego zjawiska na terenie naszego ośrodka.
Temperatura ok. 16 stopni i muszę stwierdzić, że jeden dzień tylko od 8 maja był z temperaturą 23 stopni.
Dla nas pracujących w obsłudze ośrodka, to komfortowa temperatura, bo powietrze jest rześkie, a po południu już musimy zakładać bluzy polarowe i nie pocimy się.
Dla wczasowiczów pozostają spacery nad morze, rowery i wycieczki samochodem do Rowów, Ustki i Łeby. Dodam, że wszyscy są zmotoryzowani i parkingi mamy pełne.
Opalić się tu na tygodniowym turnusie raczej się nie da, bo w wszędzie jest upał ale nie w naszych okolicach. Taki jest tutaj mikroklimat. Pozdrawiam czytających. :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Czekam też cały czas na oferty i promocję w Świnoujściu na wrzesień, żeby tam jechać zaraz po skończeniu pracy w ośrodku w Dębinie, ale już nie jako pracownik tylko wczasowicz. Na razie na stronach Barbarki i Perły Bałtyku są oferty i promocje pobytów wakacyjnych.
Na stronie Koraba są już dobre oferty na jesień, turnus 10 lub 9 dniowy i być może skusimy się na pobyt w Korabie.
Jest jeszcze Chalkozyn Kołobrzeg i tu jest najlepsza oferta, bo 830 zł za 8 dni w pokoju dwójce w październiku.
Jest z czego wybrać pobyt nad morzem po sezonie. :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia mam już rezerwację w Chalkozynie Kołobrzeg od 18 do 25 października na turnus rehabilitacyjny Premium.
Jedzie z nami Ziutek29 i będziemy się dobrze bawić na parkiecie jak przed Cowid 19.
Z tego co wyczytałem tańce są z zachowaniem wytycznych GIS, czyli Głównej Inspekcji Sanitarnej w Chalkozynie.
Koszt na dwie osoby 1660 zł. :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Super :D to jednak jedziecie do Kołobrzegu :lol:
Ciekawe jakie będą te wytyczne GIS .... ja mam zarezerwowany Amber do 15 października , ale przedłużyć pobyt zawsze można o tydzień , aby spotkać się ze znajomymi :lol: :lol: . O ile w ogóle pojadę , strasza drugą falą zarażeń :shock: , bo jeśli by znowu zawiesili tańce , to zrezygnuję :roll:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia przesuń pobyt o tydzień i wtedy na pewno się spotkamy w Kołobrzegu. :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

O tydzień , to nie wiem czy się da , tam są terminy turnusów dwutygodniowych , ... mogłabym przesunac na kolejny termin , podobno jest duzo wolnych miejsc , ale nie bede kombinować , najwyzej zostanę kilka dni na prywatnej kwaterze ... troszkę wiąże mnie terminem , pobyt z KRUS-u ;)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: alka50+ »

Gieniu...od 15go jest mój kolega w ,,Amber,, też lubi tańczyć ....także zmieni Ekipę gdzie Ty będziesz.

Jak Coś...będziesz chciała dłużej , dobra miejscówka to na Kościuszki UAM...znasz przecież.

Do zobaczenia...jeśli będę w kraju...zapowiada się wyjazd....zobaczymy co życie przyniesie..pozdrawiam. :serce:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Alu ... :kwiat:
UAM znam z opowieści naszych forumowych koleżanek :kwiat: , ale znam tez inną niedroga kwaterę blisko NIWY :) oraz na Portowej :) , na wyżywieniu mi nie zależy .. :)
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: gorkaa »

Witajcie.
Możecie mi powiedzieć wszystko co wiecie na temat Energetyka? Dzisiaj się dowiedziałam, że za dwa tygodnie tam będę.
ODPOWIEDZ