Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14544
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Dzięki Magdala :kwiat: , że się odezwałaś . Czekamy na relację :D

Zbyszku , Magdala rozpoczęła pobyt 8-ego , no to kończy chyba 29-ego .... wtedy też zaczyna się nowy turnus :)
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Magdala50 »

Dokładnie tak Gieniu. Ci co turnus kończą opuszczają budynek wyjściem z drugiej strony a raczej z boku, nie przez recepcję. A dodzwonić się nie mogłam bo wisi kartka, że recepcję od 7 do 15 w dni robocze tylko
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14544
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Czyli zachowany jest Magdala jakiś reżim sanitarny . Znam ten ośrodek , byłam w lutym naprzeciwko w Adamie i Ewie ... a Zbyszek tuż obok Światowida w Barbarce :) stąd ten temat ;)

Pisz w miarę możliwości jak tam jest teraz w Świnoujściu , bo od 28 października znowu odwiedzę ( mam nadzieję ) to urocze miejsce :D
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Magdala50 »

Jest a przynajmniej starają się wszyscy aby był.. O maseczki uwagę zwracają na każdym kroku , właśnie dostałam plan zabiegów, czesc mam na miejscu a część w Rusałce.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia może być Światowid, bo w tym terminie dam radę zrobić test u mnie przy szpitalu jest punkt pobrań.
Biorę każdy obiekt poza czterema, które wymieniłem już wcześniej w tym terminie lub kilka dni później.
Zobaczymy, czy mój NFZ będzie miał zwrot do Świnoujścia.
Dzięki dziewczynom, które są w Światowidzie i w Trzygłowie wiemy co się dzieje w Świnoujściu, bo do tej pory nikt dokładnie nie pisał co zastał na miejscu. :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14544
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Magdala , do Rusałki masz bliziutko ... wychodzisz z ośrodka w lewo , idziesz do końca ulicy koło Barbarki , potem parę kroków w prawo koło Karkonoszy i jesteś visa vi Rusałki :D ja Ci tutaj plan piszę , a Ty może znasz Swinoujście lepiej ode mnie :oops: :lol: z zabiegów jestes zadowolona :?:

Zbyszek , to Ty chcesz wracać z K-gu do domu i z powrotem do Świnoujscia :?: :o , myslałam , że tylko odwieziesz panią M i wrócisz nad morze :D
A jeśli nie będzie nic innego , tylko któryś z tych czterech :?: nigdy , nie mów nigdy :lol:
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Magdala50 »

Każda podpowiedź dla mnie ważna, nie znam Świnoujscia, dopiero poznaję i uważam że jest piękne! Z zabiegów dziś i jutro nic konkretnego, picie wody jako dodatek tylko, mam borowinę, masaż, prądy i ultradzwieki. Karty się nie nosi że sobą, jest magnetyczna, papierowa tylko żeby wiedzieć jaki zabieg, gdzie i o której :serce:
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Magdala50 »

O zabiegach napiszę więcej za parę dni gdy już normalnie trochę ich odbędę. :kwiat: Pokój dwuosobowy, nieduży ale da się żyć. Łóżka, spora szafa, stolik i dwa foteliki. Spora fajna łazienka i balkon. W pokoju mała lodówka. Czajnik na korytarzu, Ja akurat mam tuż obok drzwi. Telewizor bardzo mały, może 15 cali.. Nie warto płacić bo mało programów, my z koleżanką do szafy schowalysmy żeby mieć miejsce dodatkowe na szafce. Czysto. Koleżanka z pokoju poprosiła i bez problemu dostała dodatkową poduszkę. Ciepło ale grzejniki można regulować. :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14544
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Jesli masz picie wody w Rusałce , to zaraz przy wejściu w prawo masz taki długi korytarz , a na jego końcu kawiarenka , w której pani wydaje wodę . Tak przynajmniej było w lutym .

Ja byłam w Świnoujściu ostatni raz w 2015 , przemiany znałam z opowiesci Zbyszka , ale gdy zobaczyłam w lutym na żywo :o :shock: to nie to Świnoujście :D ... 2 promenady z ławeczkami , , alejka spacerowa nad plażą , szeroka plaza , co chwile zejście na plażę , jest jeszcze w planie molo , wtedy to już Kołobrzeg może Świnoujściu pozazdrościć :lol: chociaż ... ja kocham Kołobrzeg :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia zapomniałaś napisać , że do portu wpłynął statek z Chin, który dostarczył ogromną wiertnicę do drążenia tunelu pod Świną. Mają ją składać ok.6 miesięcy i tyle samom czasu będzie trwało drżenie tunelu. Wtedy Świnoujście bzie bardziej dostępne i pojawi się więcej wczasowiczów i turystów.
Gienia co do obiektu, to będę dzwonił, aż będzie taki obiekt, który będę mógł wybrać. Może trafi mi się Henryk. :o
ODPOWIEDZ