Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia jeszcze dopowiem Ci, że kawiarnia Zefirek później już była otwarta, jak byłem w marcu na początku i byliśmy w niej.
Nie wiem jak jest teraz, ale sami się przekonamy. :)
forumowicz

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: forumowicz »

Możecie zapomnieć o rozrywce. Z pokojów nie wyjdziecie podczas pobytu. Covid nie pozwoli
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Mocart skąd Ty się znalazłeś na forum i siejesz panikę.
Na mnie nie robi wrażenia Twoje jedno lakoniczne zdanie, że nie wyjdziemy z pokojów.
Może byś najpierw napisał od kiedy jesteś w sanatorium, który obiekt i jakie warunki bytowe i zabiegi są w tym obiekcie,czy jesteś komercyjnie, czy z NFZ. Nic nie wiemy poza tym, że straszysz.
Do sanatorium jedzie się nie tylko po rozrywki, ale głównie po zabiegi, a Ty o tym nic nie piszesz.
Dla mnie lepiej, że tak straszysz, bo będę miał większy wybór w zwrotach do Świnoujścia, jeżeli oczywiście ktoś uwierz w to Twoje straszenie. :roll:
forumowicz

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: forumowicz »

Każdy znajdzie to czego szuka. Niektórzy uważają że tańce sprzyjają transmisji patogena. Róbta co chceta. Spacerki owszem. Zobaczymy co z tallboyem. Będą ograniczenia w ruchu promem. Opinii o sanatoriach jest nadto. Po powrocie do domu napiszę refleksję ,oczywiście subiektywną.
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Magdala50 »

Kawiarnia Zefirek otwarta. Nie byłam, ale przechodziłam :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Magdala50 na Ciebie można liczyć. Dziękuję za odpowiedź i dobrą wiadomość. :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Mocart , miło , że udzielasz się w temacie :) ale , gdybyśmy nawet chcieli ze Zbyszkiem potańczyć ( a uzgodniliśmy już , że raczej nie ;) ) to nie będzie gdzie , przecież jest zakaz głośnej muzyki w lokalach i udostępniania miejsca do tańca .
Jest gdzie spacerować , wiele miejsc do zwiedzenia , nie koniecznie w samym Świnoujściu :)
A ludzi w pokojach nie pozamykają na pewno :lol: no , chyba , że z konieczności .. na 10 dni ... :o

Dzięki Magadalo za wieści :) ... kawiarenki raczej bezpieczne , jest ograniczona liczba osób , chociaż my nie jesteśmy zwolennikami wysiadywania w kawiarenkach , ale sporadycznie zawsze można wpaść na kawkę ;)

Zbyszek , nie wiem czy to prawda , ale podobno w Scaliano na miejscu do tańca stoją teraz stoliki . Rozstawiono je , aby między stolikami były zachowane , wymagane odległości i leci cicha muzyczka . Zobaczymy ;)

Oby tylko testy wypadły ok. :) z tego co wiem od pracownika laboratorium , test pozytywny może się wykazywać w badaniu , nawet do 3 miesięcy po zarażeniu .
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia dobrze, że teraz nas nie ma w Świnoujściu, bo ten tydzień, to rozbrajanie bomby w kanale Świny i małe ograniczenia w ruchu i w przeprawie promowej.
Od czwartku dzwonię do NFZ, żeby na 29 października ewentualnie się załapać na turnus i myślę, że się uda. :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Powodzenia :D
Czytałam o tej bombie :o

Magdala :kwiat: widzę , że jesteś :D
Opłatę klimatyczną pobierają normalnie :?: no bo skoro musimy oddychać jodem przez maskę :roll:
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Magdala50 »

Tu grają i ludzie trochę tańczą w lokalu który się nazywa Szaszłykarnia, tuż przy najbliższym wejściu na plażę. Alerty RCB o rozbrajaniu niewybuchu dostaliśmy, Nie byłam, ale podobno w okolicy portu pełno policji i żandarmerii. Pogoda przepiękna i same spacery po plaży są warte tego by tu być :serce: :kwiat:
ODPOWIEDZ