Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Magdala50 »

Jesteśmy w kontakcie, fajnie by bylo gdyby udało się spotkać :serce:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Nio :serce: :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5053
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Magdala50 na forum na razie nie będę pisał, w jakim obiekcie będę mieszkał, bo nie chcę zobaczyć komentarzy osób, które tak zazdroszczą nam wyjazdów do Świnoujścia i spotkań nad morzem. Będę trzymał na razie szczegóły pobytu tylko dla osób nam przyjaznych.
Oczywiście Tobie napiszę na priv, w jakim obiekcie będę przebywał. Jest to na pewno ścisłe centrum strefy uzdrowiskowej w Świnoujściu. :)
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Magdala50 »

W sumie nieważne gdzie będziesz mieszkał. To Tobie ma być miło i przyjemnie i nikomu nic do tego. Pozdrawiam i życzę bardzo dobrego pobytu :serce:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Zbyszek pisze , że będzie mieszkał w centrum strefy uzdrowiskowej :) tam wszystkie ośrodki to ścisłe centrum :lol: poza moim oczywiście , no , ale ja nie jadę z NFZ :roll:

Magdalo :kwiat: o ile jakieś nieprzewidziane okoliczności nie zakłócą naszych pobytów , na pewno będzie on bardzo udany :D
Już się nie mogę doczekać tych naszych spacerów , tych rozmów 8-) no bo przez tel , jednak to nie to samo :)

Kombinuję , aby udało nam się spotkać , choćby na chwilę ....tzn Ty i ja :) .. jeśli już będę miała wynik wymazu potwierdzający , że jadę , odezwę się do Ciebie na priv :)
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Magdala50 »

Byłoby super się spotkać osobiście. Tu dziś piękna pogoda, słońce, tylko chodzić ile się da!
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Magdalo :kwiat: myślę , że się spotkamy :D
Bywam nad naszym pięknym morzem od niedawna , prawie kazdego roku w listopadzie , bądź przełom październik /listopad .... z doświadczenia wiem , że w październiku zawsze pada i wieje , a w listopadzie jest piękna jesienna pogoda :D
I na taką ze Zbyszkiem liczymy :D , a będzie inna :roll: też przeżyjemy .... wszystko jest na wyjeździe wazne .... zabiegi , klimat , pogoda , ale super dodatkiem do tego wszystkiego jest drugi człowiek .... wspólne z Nim spacery , wieeeelogodzinne rozmowy o wszystkim i o niczym , tzw. nadawanie na wspólnych falach .... gdy jedno coś zaproponuje , a drugie właśnie o tym myślało :D :lol: ... a wszystkich , którzy myślą inaczej o nas jak o super kumplach odsyłam do spowiedzi :lol: :lol: :lol: i dedykuję Im maksymę ;)
Sądzę Ciebie , podług siebie ;)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5053
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia mówiłem Ci, że weźmiemy udział w Mszy Świętej 1 listopada na plaży w Świnoujściu i zapalimy znicze" za tych co zginęli na morzu" Myślę, że będzie ta Msza, a chyba tak, bo to jest na wolnym powietrzu.
Przeżyłem to wydarzenie już dwa lata temu i będę je długo pamiętał. :)
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Magdala50 »

Tego Wam trochę zazdroszczę, myślę, że taka msza robi wrażenie. Mnie tu naprawdę dobrze i coś mi się zdaje, że będę się starała za rok trafić tu gdzieś choć na tydzień komercyjnie :serce: :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5053
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Magdala50 polecam Ci Barbarkę w Świnoujściu, bo już kilka razy tam byłem i było super. :)
ODPOWIEDZ