Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

Gieniu spokojnie uszy nie musiały Ciebie piec 😉.
Świnoujście podoba mi się 🤗, trochę duże i rozrzucone 😲.
Five zaliczony... 💃🙃. Szybko czas umyka 😲....
PETER1959
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 02 paź 2021 23:44
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: PETER1959 »

Geniu dzięki za zainteresowanie się moją skromną osobą oczywiście chętnie bym chciał dowiedzieć się w jakim pokoju będę mieszkał już dałem panu Zbyszkowi mojego maila
PETER1959
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 02 paź 2021 23:44
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: PETER1959 »

Przywiozę dobrą naleweczkę własnej produkcji
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2226
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Bogutka5 »

Peter ... pod opieką Zbigniewa "będzie Pan zadowolony" :). My kończymy nasz pobyt. Bardzo dużo zwiedziliśmy. Na tyle na ile sanatoryjny czas pozwolił. Wyspa Uznam to kwintesencja sielskości. Lasy, jeziora, urocze, zadbane wioski z domami krytymi strzechą, wiatraki, zamki.
Świnoujście to kurort jak się patrzy. Jest przestrzeń. Zadbany. Podziwiam zieleń, kolorowe klomby, architekturę krajobrazu. Podoba mi się klimat portowego miasta. Mój głos oddaję na Świnoujście ale odwiedzać będę Kołobrzeg bo blisko.
A teraz na spacer na nabrzeże.
Bogutka
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Bogutka5 i to jest opinia o Świnoujściu extra.
Niech przeczytają ją wszyscy niewierzący w to co ja piszę o tym uzdrowisku.
Kołobrzeg to i ja będę odwiedzał, bo mam dobrą miejscówkę w Chalkozynie, który ma standard i ceny jak Barbarka w Świnoujściu.
Teraz poczekamy na opinię Marzenki, która pewnie dzisiaj bawi się w Scaliano.
Dla znających temat dzisiaj sprawdziłem, gdzie grają na wolnym powietrzu i okazuje się, że nie tylko w Kołobrzegu ludzie się bawią, ale u nas grają od 18.30 w Złotej Rybce na Bermudach i naprzeciwko KORALA w szaszłykarni, ale tu jest inny didżej.
O 1(.00 byłó jeszcze pusto, ale grający czekali na kuracjuszy co ogłaszali przez mikrofon.
W Scaliano byłem o 19.00, to namierzyłem tylko myśliwych, wypatrujących na próżno Pań, których jeszcze nie było, ale już zmierzały z Barbarki i sąsiednich obiektów sanatoryjnych.

Tych myśliwych znam z widzenia, bo to miejscowi i pojawiali się u nas w Sobótce.
Już teraz na pewno nie zostaną do nas wpuszczeni, bo panie nie chciały z nimi tańczyć.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

Zbyszku trafione, ale nas nie widziałeś?? 😲. Okulary kup 🧐 a tak myślałam że zajrzysz 😊💃.
Oj dziś trasy zrobione... 😉.
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Nina11 »

Bogutka - to już koniec kuracji? Przemiła ocena pobytu w Świnoujściu - tak myślałam, że będzie się Wam podobało. Ja byłam w 2019 roku - promenada jeszcze była w budowie ale już można było nią spacerować. Dopiero ustawiali ławki i robili nasadzenia roślin. I te wszystkie inne miejsca warte zobaczenia. Chciałabym jeszcze raz tam pojechać na taki długi turnus. Pozdrawiam Nina
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2226
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Bogutka5 »

Byłam dzielna i na 7.00 rano poszłam na gimnastykę zbiorową przed wyjazdem. W końcu to dla mnie. Wczoraj w Rusałce kilka osób próbowało dzisiejsze zabiegi jakoś załatwić i nic. Nam nie zależało, więc nie wiem.. Przed śniadaniem poszłam nad morze. Bajka o poranku. Pakujemy się. Pokój doprowadzamy do porządku.... zawsze zsuwamy łóżka, teraz muszą na miejsce. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

:o gdy ja byłam na kuracji , pielęgniarki kilka dni przed końcem turnusu spisywały komu koliduje zabieg z godziną odjazdu i przeplanowywano je na dzień wcześniej .

Bogutka już sie pakuje .... Marzenka baluje .... Zbyszek pracuje .... a Gienia o wyjeździe fantazjuje :lol:

Pozdrawiam tych , co w Świnoujściu :serce:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

PETER1959 nie ma jeszcze listy Waszych pokojów, bo będzie dopiero jutro.
Przyjeżdża Was 104 osoby na turnus od 19 listopada.
Opłata za parking przy hotelu dla kuracjuszy wynosi 15 zł za dobę, a telewizor w pokoju 84 zł. i tą kwotę dzieli się równo na ilość osób w pokoju.
Jutro już tańce w naszej kawiarni i ma być Marzenka z osobami towarzyszącymi.
Oczywiście stolik ma zarezerwowany. :kwiat:
ODPOWIEDZ