Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Właśnie przed chwilą pisałam na Zwrotach , że w ostatniej chwili zaliczyłam Świnoujście :lol: :lol:
Smutno teraz musi być w Świnoujściu i Kołobrzegu , ale na pewno jeszcze tam wrócimy , gdy to wszystko minie :D
Ożeszszsz.... a w czasie naszych pobytów Zefirek był nieczynny :(
Zbyszku , może wstrzymaj się póki co z tym wyjazdem do M .... chociaż wiem , że dla Ciebie to nie takie proste ;) :P .. że ta bliskość - morza ;) - Cię ciągnie :D

Za rok , w lutym Świnoujście ożywimy :D :D :D

Pozdrawiam :D
Gość

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Gość »

Wiecie cieszę się, że mogliście jeszcze wspólnie zarażać się (w pozytywnym znaczeniu) radością z tego pobytu. Minęła dopiero chwila a już nam tej normalności sanatoryjnej brakuje.
Nawet ja, często samotnik z wyboru nie znoszę sztucznie wyludnionych miejsc zwykle tętniących życiem.
Życzę i Wam i wszystkim z odwołanymi, przerwanymi wyjazdami aby jak najszybciej było jak kiedyś..w końcu co to nawet za najpiękniejsze nawet uzdrowisko bez kuracjuszy.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Dzieki M A J K A :serce:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia na razie się wstrzymam z wyjazdem, ale będę jechał po 7 kwietnia na Święta, bo 7 mam wizytę w Poradni Pulmonologicznej w szpitalu.
W Świnoujściu sklepy i lokale pozamykane, a wiem to od Krystyny wiesz której. Jej sklep też jest zamknięty.
Świnoujście odwiedzę chyba szybciej, bo będę chyba chciał tam znaleźć pracę, ale muszę znaleźć tani pokój na dłuższy okres czasu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Może Krystyna ma wolny pokój ;) :lol:

Smutno i pusto tam teraz jest :( ... nie ma już spacerowiczów na promenadach , plazy ... :( ... gdy patrzę w kamerkę , aż zal serce ściska :cry:

Jestem pewna , że znowu kiedy pospacerujemy po zatłoczonej promenadzie i posłuchamy naszego ulubionego Peruwiańczyka :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Myślę, że niedługo będziemy mogli tam pojechać lub popatrzyć w kamerkę i będzie ruch na promenadzie i plaży. :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Ten wirus sporo namieszał :( ... ale myslę , ze wyjazd w lutym 2021 u mnie nadal aktualny :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia ma się rozumieć, że nasz wyjazd jest aktualny w lutym 2021 r. Będziemy w większym towarzystwie i na pewno będzie podobnie jak było miesiąc temu. Miejmy nadziej ę, że nic się nie zmieni po tym wirusie i będzie normalnie. :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

zbigniew165 pisze: 24 mar 2020 23:15 7 mam wizytę w Poradni Pulmonologicznej w szpitalu.
Teraz doczytałam :) .... to u Was poradnie są czynne :?: :shock: .... mój wnuk miał wizytę kilka dni temu w alergologicznej , i tylko była to telewizyta , testy odwołane , leki na e receptę ...


Co do wyjazdu , to już nie moge się doczekać , :D , o ile cos nie pokrzyżuje planów :roll: :mrgreen:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1374
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: alka50+ »

Ja też wczoraj odebrałam wynik z rezonansu magnetycznego....i wizyta 9 kwietnia.
Nawet nie pytam dzisiaj czy tak będzie...dzisiaj KTO to może wiedzieć....sama wyczytyłam porównując ostatnie....to wszystko mniej istotne musi być w porównaniu z tym trudnym czasem. :serce:

Moja rehabilitacja w Świnoujściu też musi poczekać....a już dreptałam Waszymi, Gienia i Zbigniew ,ścieżkami z podpowiedzi...ba wybrałam nawet miejscówkę za co jeszcze raz dziękuję. :serce:

Pozdrawiam Czytających z życzeniami dużo zdrowia....i do usłyszenia.alka :kwiat:
ODPOWIEDZ