Busko Zdrój 2 maja

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Busko Zdrój 2 maja

Post autor: Selene »

Witam wszystkich :kwiat:

Serdecznie zapraszamy forumowiczów, osoby będące na kuracji oraz wszystkich przyjaciół na spotkanie w Busku, w dniu 2 maja.
Spotykamy się o godz. 15,00 przy sanatorium MARCONI obok fontanny.
Główną atrakcją będą MAX i Mix z pipkiem... gęsim oczywiście :lol:
Zatem do zobaczenia w realu :D
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko Zdrój 2 maja

Post autor: Sloneczko »

:lol: Selene uspokój się bo juz nie moge sie smiać....... jak słysze o tym pipku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Busko Zdrój 2 maja

Post autor: Selene »

Słoneczko :) gęsi pipek to... niebo w gębie :lol: nawet MAX to powie :lol: Loda zamienił na gęsi pipek :lol:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Busko Zdrój 2 maja

Post autor: Selene »

Kochani :kwiat: jeżeli ktoś z Was będzie już jutro i będzie chciał się spotkać to proszę pisać na pw do MAXA, Andrzeja lub do mnie. :D
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko Zdrój 2 maja

Post autor: gorkaa »

A ja nabrałam chęci na spotkanie się z Wami i chyba odpalę moją brykę i przyjadę ( mam zaledwie 90 kilosków) ;)
forumowicz

Re: Busko Zdrój 2 maja

Post autor: forumowicz »

Oj tam...,Max i mix są zagrożeni. Mamy konkurencję w osobie tajemniczego wielbiciela - Ryszarda oraz trębacza ( obwód klaty chyba 150cm). Selene i Anka dają popalić...,uwodzą tańcem i taką radością, że przebywanie w ich towarzystwie to sama przyjemność. Gdy dołączą do nich inne dziewczyny z Basią Olsztyn na czele,to będziemy zgubieni bez reszty.Dzisiaj zaszalał na parkiecie Andrzej55. Czekamy na poetycznie romantyczną Eluunię z ekipą i Wojtaszka. Podobno nielicznie dowiedzą się kim jest wybranka jego serca,dla której ta poezja..,ach...!!! Dwie znane osoby z forum przyjeżdżają incognito. W lokalach grają super. Zaprzyjaźniliśmy się z bajecznie grającymi muzykami z pewnego lokalu. Kto da radę,to nawet się nie zastanawia. Już się dzieje...,ach...!!! Pozdrowionka.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Busko Zdrój 2 maja

Post autor: margot »

Mix miałeś być dopiero jutro w Busku ?I po raz kolejny skłamałeś ...........oj brzydko ...taki duży , a tak kłamie ................ :(
forumowicz

Re: Busko Zdrój 2 maja

Post autor: forumowicz »

Oj tam..., zrobiłem niespodziewankę...,nie mogłem wytrzymać. Czekamy na Was dziewczyny. Przyjeżdżajcie.., macie niedaleko.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Busko Zdrój 2 maja

Post autor: andrzej1955 »

No i sprawa się rypła, a relacje miały być dopiero po powrocie, ;) :lol: :lol: pozdrawiam :!: :!: :!: Jutro znowu serwują....pipki :!: ;) :lol: w Cymesie, adres podamy na spotkaniu :!: :!:
forumowicz

Re: Busko Zdrój 2 maja

Post autor: forumowicz »

Andrzejku..,to tak dla zaostrzenia apetytu...O niespodziewankach po spotkaniu napiszecie. Późną nocą szybciej chodzi mi net.
ODPOWIEDZ