Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: andrzej1955 »

Witam, nie będę się powtarzał w ocenach sprawozdania i na gorąco pisał sprawozdania, pozwolę sobie zrobić to w późniejszym nieodległym czasie, jedno jest pewne że forumowicze przez te parę dni stanowili wspaniałą ekipę a temperatura rozstania i łzy były dowodem na to że spotkania takie mają sens i nieznajomi ludzie wymieniający między sobą opinie na forum potrafią zżyć się tak że rozstanie bywa trudne, jest to bardzo cenne zwłaszcza w tych zwariowanych czasach w których coraz mniej ceni się pewne wartości, ja ze swej strony zrobię wszystko żeby to kontynuować, wszystkim z rodziny forumowej dziękuję za obecnośc i stworzenie tak ciepłej atmosfery, pozdrawiam wszystkich na forum- udzielających się czynnie, sympatykom, przeglądaczom i ich bliskim,Adminowi życzę cierpliwości i wyrozumiałości dla wszystkich niepokornych- sprawozdanie w mojej wersji, jak pisałem nieco później- muszę ochłonąć, pozdrawiam jeszcze raz dziękuję, miłej niedzieli i wracajcie szczęśliwie do domu nie zapominając o sympatycznych osobach ze spotkania w Busku- WIELKI SZACUN DLA WSZYSTKICH :!: :!: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: gorkaa »

Jestem w trakcie wysyłania zdjęć ze spotkania, zainteresowanych ( Buskowiczów) proszę o podanie adresu [email] na pw
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: medi »

gorkaa pisze:Jestem w trakcie wysyłania zdjęć ze spotkania, zainteresowanych ( Buskowiczów) proszę o podanie adresu [email] na pw
No i pooglądaliśmy sobie fotki ze spotkania ...TYLKO DLA WTAJEMNICZONYCH ....buuu .Nie dość że nas balety ominęły to jeszcze popatrzeć się nie dadzą ....Idę sobie do pracy ,PA PA sknerusy :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: eluunia »

Andrzeju trafiłeś w nasze serducha :serce:
"Umiej być przyjacielem, znajdziesz przyjaciela." :D
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: malgonia »

Zazdraszczam takiej organizacji i tego spotkania.
forumowicz

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: forumowicz »

zdjęcia chętnie byśmy wszystkim pokazali,ale niestety jest to temat nie do przejścia,pewne bezpieczeństwo musi być,przyjedźcie na następne spotkanie,to będziecie mieć fotki
p.s doskonale wiec jak to jest z przeciekiem fotek,filmów do sieci,więc Meduza i inni nie gniewajcie się
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: Anka »

Nastąpiło zderzenie z szarą rzeczywistością :mrgreen:

Selene.Basiu,Eluniu/ z ziemią łódzką i bydgoską/ Goorka z mężem,Max ,Mix,Wojtaszku ,Andrzeju

D Z I Ę K U J Ę :kwiat: :serce:

Basiu a Tobie szczególnie za dostarczenie artystycznych wrażeń. :kwiat: :kwiat:
Pozdrawiam czekając na następne spotkanie

PS Goorka ja już część zdjęć przesłałam dalej jak będą następne to Ci też wyślę Pa
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: gorkaa »

Oczywiście, że będą następne zdjęcia ( jest ich trochę) Ja też Wam bardzo dziękuję. Żałuję, że tak krótko :(
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: eluunia »

No i koniec dobrego- jutro do pracusi :lol: :lol: ale baterie naładowane mogę pracusiać .Dziękuję jeszcze raz ekipie z Buska za świetną zabawę. Selenko ,Aniu ,Basiu ,Gorkaa, Wojtaszku, Andrzejku, Maxiu i Mixiu jesteście super babcia Eluunia zawsze do Was dołączy i przywiezie swój pakiecik :lol: :lol: Buziaki
forumowicz

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: forumowicz »

baterie naładowane,a czy bakterie wymienione?
ODPOWIEDZ