Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: eluunia »

Max to jak ze zdjęciami dla wtajemniczonych :lol: :lol: :lol: zresztą ja tam na parkiecie straciłam całą moją energię :lol: odpocznę w pracy .Buziaki :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: andrzej1955 »

Max , to chyba nazywa się płyny ustrojowe, a nie bakterie , mam nadzieję że wszyscy już w domowych pieleszach,pogoda cudna a więc jeszcze troszkę odpoczniecie przed zderzeniem z szarą rzeczywistością, dziękuję wszystkim za esemesy i pozdrowienia- również cieplutko pozdrawiam z Ziemi Łódzkiej, odpoczywającym życzę wiele przyjemności i owocnej ....kuracji ;) :) :lol:
forumowicz

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: forumowicz »

szara rzeczywistość,proponuję na początek Ciechocinek w lipcu/pierwsza połowa/
Awatar użytkownika
wojtaszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 04 mar 2013 22:12

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: wojtaszek »

Witam Wszystkich Busko-zdrojowiczow .
Juz dojechalem do domu wlasnie wszedlem i pierwsze co to dziekuje Wszystkim za mila atmosfere i cudowne tance.Dziewczyny piekne tryskajace energia,radoscia i miloscia do zycia i tak trzymac.Koledzy elegancy przystojni tryskajacy dobrym humorem.
BUSKO-ZDROJOWISKO ZAKOŃCZONE mysle ze beda następne spotkania i lepsza frekkwecja do milego spotkania.
IDE ODPOCZYWAC
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: Selene »

Witam Was serdecznie :kwiat:

Kochani :serce: bardzo ale to bardzo serdecznik dziękuję Wam za cudnie spędzone chwile w Waszym towarzystwie :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Jesteście wspaniałymi ludźmi :!: a to spotkanie pokazało iż pomimo naszych schorzeń potrafimy cieszyć się życiem, potrafimy świetnie się bawić
a uśmiech nie schodzi nam z twarzy :D I mam nadzieję, że na następnym spotkaniu będzie nas, dużo, dużo więcej :!: :D
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: andrzej1955 »

Powoli robi się Lista Obecności po Bytności i to jakiej w Busku, pozdrawiam :!: :) :)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: Selene »

Zbyszek.JPG
Tak, Andrzeju wracamy do rzeczywistości :lol: Ale zapomnieliśmy MAX-owi wręczyć tort :lol: a on tak lubi... słodycze :lol:
Awatar użytkownika
wojtaszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 04 mar 2013 22:12

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: wojtaszek »

Busko-Zdroj to kraina przyjaznej atmosfery i siarczane kąpiele Boskie.
W dzień zabiegi, plywanie i spacery w nocnym mroku na kolacji w milym towarzystwie szalec na parkiecie. Wywijasy i szpagaty to tak siarka dziala na Nas. Szalonych tańców przychodzi czas by poezdychac do księżyca przy szklanece białowianki. Mijaja szalone chwile w towarzystwie cudownych Pan i przystojnych Dżentelmenów .Chatce Tance i Seawola trwają do bialego rana, by w dzień spokojnym krokiem obrać kierunek po alejkach Buskowym deptakiem .
Tak to wyglądało SUPER IMPREZA
forumowicz

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: forumowicz »

Witajcie. Dotarłem do domku. Chciałem tak na szybko...,prosto z marszu podziękować wszystkim za niezapomniane chwile. Było super. Szczególnie serdecznie pozdrowionka dla "Goorki" i jej męża,że specjalnie przyjechali na nasze spotkanie. Dla chcącego nic trudnego. O niektórych ciekawostkach z pobytu będziemy sukcesywnie pisać. Spokojnej nocki po trudach podróży i do następnego zobaczenia się. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: gorkaa »

Mix, to prawda - dla chcącego nic trudnego. Ale jak wypali następne spotkanie ( moze to Ciechocinkowe) to zatrzymam się zdecydowanie na dłużej.
ODPOWIEDZ