Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
wojtaszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 04 mar 2013 22:12

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: wojtaszek »

gorkaa czy na awatarze to pipek i pipka :D :P :lol:
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: gorkaa »

wojtaszek pisze:gorkaa czy na awatarze to pipek i pipka :D :P :lol:
hahaha ale Ty Wojtaszek pomysłowy jesteś. Ja na to nie wpadłam :shock:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: andrzej1955 »

Będę się może powtarzał ale słowo się rzekło i coś skrobnę ale w przeciwieństwie do Maxa- zupełnie inaczej bo różnimy się, wiekiem, aparycją,charakterem, podobają się Nam inne kobiety- może nie zawsze, kolejne moje spotkanie forumowe potwierdziło to że warto spotkać się z ludzmi z którymi koresponduje się czasami przez parę lat , nie znając ich wizerunku i nić sympati przelewa się z wirtualnych do realnych namacalnych rozmów przy kawie,ciachu, bąbelkach, spacerach i tańcach,przez te parę dni i wieczorów spędzonych wspólnie, wymienialiśmy poglądy,opowiadaliśmy czasem o swoich problemach i radościach, jak to robią bliscy sobie ludzie, czasami zdarzało się szukanie gwiazdeczek, jeży a nawet nietoperzy, udało połączyć wypoczynek z zabiegami,parkietoterapią, trenowanie przepony ....śmiechem,a nawet zwiedzaniem i to nie tylko lokali do tańca których jest dośc sporo z różną muzyką, dziękuję serdecznie za sprawienie mi radości bycia z Wami-mam nadzieję że z wzajemnością, powtórzę za swoją sympatyczną koleżanką Elunią- dojadę za Wami wszędzie, dziękuję i proszę o więcej, i już cieszę się na następne spotkanie- może jeszcze w większym gronie :?: pozdrawiam, DUŻA Bużka dla wszystkich kochani :!: :) :) :)
Awatar użytkownika
MARIOLA69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 25 kwie 2013 21:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: MARIOLA69 »

hmm zastanawiam sie czy po moim pobycie w Busku tez bedzie tyle miłych słow i wrazen...szkoda tylko ze na mój turnus chyba nikt sie nie wybiera :( straszna cisza jest..Pozdrawiam wszystkich ..
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: Anka »

Będzie,będzie są Ziutki jest Ryszard i dużo,dużo różnych atrakcji.Samych miłych chwil Ci życzę
Awatar użytkownika
MARIOLA69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 25 kwie 2013 21:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: MARIOLA69 »

Ania ja byłam juz w Busku rok temu na przełomie marzec -kwiecien .W Słowackim ..ale nie zawiazałam az takich znajomosci ,owszem to ze chodziłam prawie wszedzie z dwoma panami bo ogolnie lepiej sie dogaduje z facetami niz z kobietami ale to tylko w ramach kolezenstwa..po turnusie kazdy poszedł w swoja strone..Pozatym na moim turnusie chyba nie było tak ciekawie i wesoło jak na waszym..Byłam tez w grudniu w Iwoniczu pozdrawiam goraco Mariusza z Kielc ..i Andrzeja..Teraz jade do Krystyny a z tego co sie orietuje to warunki i zabiegi nie sa zaciekawe tam :? jesli cos wiecie napiszcie będe bardzo wdzieczna :kwiat:
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: Anka »

Witaj!Gwoli wyjaśnienia my ten" turnus " sami zorganizowaliśmy i to było spotkanie forumowiczów i jak widzisz wspaniale się bawiliśmy. Nikt z nas nie mieszkał w Krystynie ja będę w sierpniu tam ale prywatnie,Wiem,że będę miała pokoik bardzo ładny.Bazę zabiegową mają super co do jakości zabiegów nic Ci nie powiem,Jest tam również basen.Życzę Ci wspaniałego pobytu.Pozdrawiam
elizabet
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 22 wrz 2012 19:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: elizabet »

Wiłam . Ja byłam dwa lata temu w Krystynie i warunki lokalowe może były skromne ,ale zabiegi były bardzo dobre. Aniu ja także będę w Busku od 4 sierpnia ,ale obok w wojskowym.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: andrzej1955 »

Witam, wszystkim wybierającym się do Buska życzę owocnej rehabilitacji,wspaniałego towarzystwa a co za tym idzie- wspaniałej zabawy i wrażeń, miejsce i termin jest doskonałe, wszystkiego naj, pozdrawiam Andrzej G. :!: :) :)
elizabet
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 22 wrz 2012 19:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sprawozdanie ze spotkania w Busku Zdroju

Post autor: elizabet »

Bardzo serdecznie diękuje ,ale jestem przekonana,że nawet najlepsze towarzystwo nie będzie tak doskonałe , jakie Państwo stworzyliście podczas Waszego tam pobytu.Gorąco pozdrawiam.
ODPOWIEDZ