Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozdanie

Post autor: gorkaa »

No kochani, nie jestem z Wami ciałem, ale jestem duchem. Piszczcie jak Wam tam w tym Ciechocinku???
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozda

Post autor: eluunia »

Gorka bawi się super niech skończą zabawę to napiszą ale sama wiesz to cudowni ludzie ,zabawa z nimi i przebywanie to sama przyjemność .Ach troszkę przeżyłam i dopiero teraz wiem jak się leje winno po łyżeczce :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozda

Post autor: teśka »

Hej hej :)
Pozdrowienia z zakrapianego dziś . . . deszczykiem Ciechocinka :)
Wczorajsze spotkanie i poznanie naszych wspaniałych forumowych znajomych było dla mnie niezwykłą przyjemnością.
Spełniłam swoje malutkie marzenie, ach . . . :D Życzę Wszystkim by mogli być tak zadowoleni ze spotkań jak ja wczoraj.
Bardzo bym chciała, by nie było to moje ostatnie spotkanie z Wami Kochani :kwiat: Buziaczki ;)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozda

Post autor: andrzej1955 »

Mama zawsze mi mówiła - nie chwal dnia przed zachodem słońca, Tesiu za wcześnie wstałaś i dlatego pokropił Cię ...deszczyk :lol: ,Goreczko ja bym nie liczył za bardzo na...obszerne relacje z Ciechocinka - jak to w .....Ciechocinku ;) ;) ;) na nic nie ma....czasu ;) pozdrawiam słonecznie i cieplutko, za spotkanie już oficjalnie podziękowałem, za atmosferę, miłe zaskoczenia i wspaniałe ciepłe relacje międzyludzkie :kwiat: :kwiat: :kwiat: pozdrawiam Tych którzy z takich czy innych względów nie mogli być razem z Nami - wszystko na to wskazuje że będzie jeszcze wiele okazji :) :) :)
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozda

Post autor: Anka »

Witaj Goorka !W tym Ciechocinku tak szybko biegnie czas :lol: Cieszę się bardzo ,ze poznałam nowych forumowiczów takich jak Teśka/suuuuper babka :kwiat: /palullo i Jaro66 wszyscy sympatyczni,Było dużo śmiechu i fantastycznej zabawy,Część osób już kończy pobyt a my w okrojonym składzie dalej się bawimy jak to ktoś kiedyś powiedział"w Ciechocinku codziennie jest niedziela"
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozda

Post autor: andrzej1955 »

Wczoraj przed południem miałem okazję uciąć sobie prawie godzinną pogawędkę z Panem wspierającym się podobnie jak ja.....Laską ;) rozmowa na tematy różniaste i sympatyczna, nawet poruszone tematy osobiste- na pożegnanie mój rozmówca rzucił mi motto dnia z Wesela- O ten Kredens i Tą Szafę rozbili się jak o ...Rafę :lol: :lol: :lol: - to dla ..podglądaczy :!: Panem tym okazał się - stwierdziłem to po jakimś czasie, nie poznawszy Go :? :oops: pan Ignacy Gogolewski, dałem plamę- może do nadrobienia :!: ale Motto Wspaniałe a nawet Budujące :!: pozdrawiam :!:
forumowicz

Re: Taniec

Post autor: forumowicz »

Eluunia, ode mnie również przyjmij pozdrowienia i podziekowania za "szaleńczy" wypad do Ciechocinka. To się nazywa zgrana grupa. Twoja radość i pogoda ducha jest poprostu zaraźliwa. Życzę zdrówka i do miłego zobaczenia kiedyś tam. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Irena0404
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 981
Na forum od: 06 wrz 2012 11:41
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozda

Post autor: Irena0404 »

andrzej1955 pisze:Mama zawsze mi mówiła - nie chwal dnia przed zachodem słońca, Tesiu za wcześnie wstałaś i dlatego pokropił Cię ...deszczyk :lol: ,Goreczko ja bym nie liczył za bardzo na...obszerne relacje z Ciechocinka - jak to w .....Ciechocinku ;) ;) ;) na nic nie ma....czasu ;) pozdrawiam słonecznie i cieplutko, za spotkanie już oficjalnie podziękowałem, za atmosferę, miłe zaskoczenia i wspaniałe ciepłe relacje międzyludzkie :kwiat: :kwiat: :kwiat: pozdrawiam Tych którzy z takich czy innych względów nie mogli być razem z Nami - wszystko na to wskazuje że będzie jeszcze wiele okazji :) :) :)
Andrzeju...w takim doborowym towarzystwie...nie mogło być inaczej...musiało by super :) a ja, liczę...na te następne okazje, żeby was poznać... :) a może...będzie ktoś w Krynicy w ostatni weekend lipca :?: :?: :?:
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozda

Post autor: Anka »

Została nas malutka grupa forumowiczów tylko 4 ale są z nami zaprzyjaźnione osoby więc grono jest większe i bawimy się świetnie ,humory dopisują może ktoś jest jeszcze w Ciechocinku i chce do nas dołączyć :?: zapraszamy
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jak się bawi grupa forumowiczów w Ciechocinku- sprawozda

Post autor: andrzej1955 »

Jak szybko mijają chwile, jak szybko płynie czas - za rok, za dzień, za chwilę razem nie będzie Nas :cry: smutne ale prawdziwe zostaje Nas coraz mniej :!: i znowu łzy i głębokie oddechy że coś się skończyło ,a było tak sympatycznie i miło, nic to choć została Nas tylko garstka ale zapewne Macie ...czkawkę bo Was wspominamy- bardzo miło i godnie podtrzymujemy tradycję- myśląc już o następnym spotkaniu, serdecznie Wszystkich pozdrawiamy wieczorową porą :!: :) :) :)
ODPOWIEDZ