Busko Zdrój

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 17673
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko Zdrój

Post autor: Felice »

Jakże Max zgadzam się z tą opinią. Koszmar i tragedia. Zachęcona swego czasu zarezerwowałam tam noclegi, uciekłam stamtąd nie rozpakowując walizki. Smród kanalizacji koszmarny. Przeniosłam się do Bajkowego, obniżyli mi cenę bo akcja last minute i mieszkałam w luksusowych warunkach.
Koszmarna gospodyni śni mi się do tej pory po nocach.
forumowicz

Re: Busko Zdrój

Post autor: forumowicz »

Kibel mistrzostwo Świata,takiego nigdy nie widziałem.muszla napełniona prawie cała wodą,robisz kupę ,która elegancko pływa na wierzchu,nastepnie szukasz z tył muszli małego przycisku,naciskają wszystko spływa i ponownie napełnia się wodą,nad kiblem napis:wrzucaj tylko papier toaletowy.Poprosiłem o scierkę,ręcznik,pani przyniosła pół brudnego przescieradła.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 18547
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Busko Zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Widocznie mieszkaliśmy Max w dwóch różnych...... miejscach :roll: a tak z ciekawości to szkoda że nic o tej super muszli nie mówiłeś i przy okazji nie zademonstrowałeś- nie jestem zwolennikiem takich widoków i zapachów ,ale taki egzemplarz to bym zobaczył :roll:
ODPOWIEDZ