Nocleg -Wieniec Zdrój.

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: Fionka »

Sorki , sprostowanie dwójka 120 a trójka 160
ankaanulka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 06 wrz 2017 12:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: ankaanulka »

Witam ,niedługo wybieram się do jutrzenki,mam pytanko -czy tam na miejscu jest bankomat czy też trzeba po kase do Włocławka biegać hihi?
forumowicz

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: forumowicz »

Jest wewnątrz Jutrzenki , o ile pamiętam to jakiś spółdzielczy , opłaty można kartą robić :)
ankaanulka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 06 wrz 2017 12:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: ankaanulka »

Super,dzięki za info.
Awatar użytkownika
jania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 20 paź 2017 15:47
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: jania »

Dziękuję Eli za założenie tego tematu,a bibi za podanie telefonu do sióstr :kwiat: .Pani z jutrzenki podała mi dość wysoką kwotę za 1 nocleg-bo 130 zł bez wyżywienia.Natomiast miła siostra z pensjonatu zaproponowała 100zł z wyżywieniem :D .tak po prawdzie to wyżywienie nie jest dla mnie najważniejsze,ale zacznę swój pobyt "na bogato" :lol:
forumowicz

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: forumowicz »

Proszę bardzo Jania ,
jak byłam w ubiegłym roku w Jutrzence to za tzw "przedprzyjazd " zapłaciłam 50 czy 60 złotych .
Jania napisz po powrocie jak jest u sióstr .

dobrej kuracji :)
Awatar użytkownika
jania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 20 paź 2017 15:47
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: jania »

Cześć bibi!o,o to właśnie słowo "przedprzyjazd"padło z ust pani recepcjonistki.Będąc już na miejscu będę drążyć ten temat ,o czym poinformuję na forum.Przedprzyjazd :lol:
brenden
Posty: 3
Na forum od: 15 lis 2017 23:29
Staż sanatoryjny: 1

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: brenden »

50 zl
Awatar użytkownika
jania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 20 paź 2017 15:47
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Nocleg -Wieniec Zdrój.

Post autor: jania »

brenden pisze: 16 lis 2017 15:0050 zl
Cześć!naprawdę za tzw.przedprzyjazd podano mi cenę 130 zł za nocleg- bez wyżywienia.Natomiast u sióstr zapłaciłam 100zł za nocleg z pełnym wyżywieniem.Pokoje u sióstr są bardzo dobrze wyposażone,jedzenie smaczne i dużo,ale na dłuższy pobyt nie miałabym tam ochoty.
Do mojej koleżanki na turnusie przyjechał mąż,za nocleg ze śniadaniem zapłacił 180 zł.Moi znajomi wykupili pobyt weekendowy dla 2 osób z małym dzieckiem za ~640 zł.Dobrze,że za pobyt z NFZ płacimy wszędzie jednakowo,wg z góry ustalonych stawek.Prywatnie Wieniec Zdrój jest dla mnie za drogi :cry: ale piękny :)
ODPOWIEDZ