Lublin

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Lublin

Post autor: Fionka »

Wiem że to nie Uzdrowisko ale nie bardzo wiedziałam gdzie to wkleić . Mam ogromną prośbę do mieszkańców tego miasta szukam pilnie , bardzo pilnie noclegu na jakiś czas w okolicach ul. Jaczewskiego , lub w innym miejscu ale z dogodnym dojazdem do Jaczewskiego.
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Lublin

Post autor: ricolo666 »

Na Jaczewskiego jest dobry dojazd z kazdego miejsca :)
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Lublin

Post autor: ricolo666 »

zibi666 pisze: 27 lis 2017 08:30 Na Jaczewskiego jest dobry dojazd z kazdego miejsca :)
na temat nocegu to nie bardzo sie orietuje dlatego ze nigdy nie kozystalem .POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lublin

Post autor: lubelanka64 »

polecam hostele przy ul. Orlej i Podzamcze lub pokoje w bursie przy ul. Muzycznej. Numery kontaktowe są dostępne po wypełnieniu formularza. Pozdrawiam
forumowicz

Re: Lublin

Post autor: forumowicz »

Elu mam chwilowo nieczynny tel ,w nim kontakt do Bursy Szkół Artystycznych ,jak mają coś wolnego to sprzedają.
Wkleję Ci :http://www.zumi.pl/1179320,Bursa_Szkol_Artystycznych_w_Lublinie,Lublin,firma.html
Pytaj o Panią Marzenkę księgową ,lub Panią Danutę z działu administracyjnego .
Awatar użytkownika
Jasmina55
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 747
Na forum od: 28 cze 2014 16:26
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lublin

Post autor: Jasmina55 »

Witam.Z noclegu na Muzycznej 8 "Bursa Szkół Artystycznych " korzystałam w listopadzie 2015 było czysto,ciepło,tanio i blisko do przystanku.Po wcześniejszym zgłoszeniu można zamówić obiad w stołówce.Polecam.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lublin

Post autor: Fionka »

Chcę bardzo podziękować z pomoc.Serdeczne dzięki.
ODPOWIEDZ