Pobyt świąteczno-noworoczny 2019 w sanatorium

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Pobyt świąteczno-noworoczny 2019 w sanatorium

Post autor: RudaAndzia »

Jacky6, dziękuję i czekam na relację z noworocznej imprezy i oczywiście życzę szampańskiej zabawy. :roll:
Awatar użytkownika
phoenix
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 04 lis 2010 05:39
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 25

Re: Pobyt świąteczno-noworoczny 2019 w sanatorium

Post autor: phoenix »

RudaAndzia pisze: 11 lis 2019 18:46 Jacky6, czy uda się dojechać do Lądka na święta, bo prognozy pogody straszą dużymi opadami śniegu i mrozami, a tam kręta droga? Czy w Jubilacie jest sala balowa? A jedzenie robią na takie imprezy w Jubilacie czy to catering? Pozdrawiam serdecznie ;)
Do Lądka dojedziesz bez problemu od strony Kłodzka droga biegnie doliną przy rzece, której nazwy nie pamiętam. Kręta droga jest od Złotego Stoku.
Jubilat ma własna stołówkę bardzo dużą, ale Jubilat to kombinat dla przewalania kuracjuszy z ZUS i NFZ. Pozdrawiam
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Pobyt świąteczno-noworoczny 2019 w sanatorium

Post autor: RudaAndzia »

Pxoenix, dzięki za info i wskazówki, które pewnie na tego Sylwestra w Lądku się nie przydadzą, ale może za rok albo dwa... :roll: :roll: :roll: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
phoenix
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 04 lis 2010 05:39
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 25

Re: Pobyt świąteczno-noworoczny 2019 w sanatorium

Post autor: phoenix »

Kochani ja już wybrałem,
pobyt świąteczny w Polanicy Wielka Pieniawa
Sylwester Jan Kazimierz Duszniki .
W nowym roku opisze czy warto było.
Bywałem w sanatorium w święta ale wstyd się przyznać,
nigdy nie uczestniczyłem w świętach .... wolałem góry
i schroniska, czyli spontan :)
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Pobyt świąteczno-noworoczny 2019 w sanatorium

Post autor: RudaAndzia »

Phoenix, plany masz super i życzę udanego świętowania i balowania :roll: :roll: :roll:
Oczywiście czekam na sprawozdanie, które przyda się nie tylko mnie, ale również naszym wspaniałym Forumowiczom :) :) :)
Pozdrawiam cieplutko :oops:
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Pobyt świąteczno-noworoczny 2019 w sanatorium

Post autor: RudaAndzia »

Dobry wieczór,
Jacky życzę udanego Sylwestra 2019/2020, a korzystając z okazji życzę na Nowy 2020 Rok dużo zdrowia, miłości, radości, kasy i spełnienia wszystkich marzeń. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Życzę dobrej zabawy i do Siego Roku :kwiat:
Oczekuję z niecierpliwością na obiecaną relację :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ