Busko Zdrój

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
forumowicz

Busko Zdrój

Post autor: forumowicz »

Korzystałam z rehabilitacji tzw.ambulatoryjnej w Busku Zdrój .Mieszkaliśmy z mężem w Willi Zielonej przy ul.1maja 39.Zabiegi mieliśmy w szpitalu Krystyna i Marconim.Wszędzie bliziutko tak na zabiegi jak i na spacerki po parku.W samej Willi mieliśmy tylko masaże .Wyżywienie na miejscu .Sam budynek to zabytkowy obiekt z zewnątrz ale w środku bardzo gustownie urządzony.Nie pamiętam dokładnie ale coś około 30-35 osób mieszkało jednorazowo.Budynek jedno piętrowy z dużym tarasem na piętrze i ogrodzonym ogrodem.Byliśmy bardzo zadowoleni.Jako że nie był to pobyt tegoroczny a ceny zmieniają się z roku na rok ,mogę tylko napisać że cena była atrakcyjna w stosunku do warunków.W pokoiku lodówka,telewizor,radio,dwa fotele,komody.Duża łazienka,w przedpokoju duża szafa wnękowa.bardzo przytulnie. Nam to odpowiadało bo mało ludzi,spokojnie a blisko na zabiegi.Załączam zdjęcie naszego pokoiku.
Załączniki
0727__18_zmniejszacz-pl_708002.jpg
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Felice »

Ja w Busku korzystałam z usług hotelu "Bajkowy"
[ obrazek zewnętrzny ]

[ obrazek zewnętrzny ]

[ obrazek zewnętrzny ]

Jak na dobrą jakość płaciłam za jedynkę 50 zł za dobę.Miejsce w sercu zdroju przy samym parku.
forumowicz

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: forumowicz »

Swietny temat gratulacje adminie :kwiat: .Bardzo potrzebujemy takich adresów ,opisów miejsc noclegowych,poleceń.
Busko Zdrój ,Wiślica ,obiekt prywatny ,standard jak w hotelu ,3 *.
Pokoje spełniające standardy hotelowe ,ponadto na stanie ,czajnik ,przestronna łażienka ,kabina prysznicowa.Dostępny aneks kuchenny ,możliwość prasowania.
Nowe meble dobry telewizor.
Uprzejmi własciciele .Centrum Buska.Wejście niekrepujące ,własny klucz do drzwi wejsciowych .
W mojej ocenie ,myślę też że ocena koleżeństawa na 9 w 10 stopniowej skali ;) :D
W załączeniu fotka obiektu.
Ceny od 50 zł osobo -doba po sezonie ,czyli teraz. ;)


[ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Felice »

Jesienią ubiegłego roku "Wiślica" dopiero startowała.Sama byłam ciekawa standardu.
W "Bajkowym" też niezależne wejście (na chipa)i warto dodać,ze obiekt mimo tego że niski ma windę.Skala 10 :)
forumowicz

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: forumowicz »

Alice witaj :lol: Wiślica to świeży obiekt ;) właściciele mają zamiar uruchomić windę ,ale położenie i reszta jest super i piszę tę recenzje z prawdziwą przyjemnością.
Myślę ,że koleżanki jak sie już wyśpią ;) :lol: to powinny sie zgodzić z opisem.
Miłej nocy :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Felice »

Myślę,ze po takiej zachęcie chętnie skorzystam przy najbliższej okazji.Aczkolwiek w Busku mam inne możliwości niezmiernie luksusowe.Niestety nie mogę polecić,bo to prywatna własność pewnej instytucji i tylko pracownicy mogą korzystać.A apartament ma 150 m2 i luksusowo wyposażoną kuchnię.Szkoda,ze ogólnie niedostępne :evil: moglibyśmy spotkać się przy okazji jakiegoś zlotu.
Ale możemy w "Wiślicy" :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Sloneczko »

kruszynka pisze:Alice witaj :lol: Wiślica to świeży obiekt ;) właściciele mają zamiar uruchomić windę ,ale położenie i reszta jest super i piszę tę recenzje z prawdziwą przyjemnością.
Myślę ,że koleżanki jak sie już wyśpią ;) :lol: to powinny sie zgodzić z opisem.
Miłej nocy :kwiat:
Kruszynko :kwiat: spałam jak zabita dzisiejszej nocki wiec jestem wyspana , zgadzam się z tobą całkowicie i z pełna świadomością mówię, że Willa Wiślica według mnie może stanowić standard hotelu 3* oraz jeden z najlepszych hotelików w rejonie Buska. Bardzo ważne dla osób przyjeżdżających na krótki odpoczynek jest to , że znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego, praktycznie przy sławnym Słowackim i Belwederskiej.Pokoje są duże, przestrzenne, każdy z nich ma piękny taras.Łazienki super :D
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Anka »

Witam!
Do właścicieli willi Wiślica należy willa Margaretka na ul.Bajkowej również godna polecenia.
Jest tez na ul.Bajkowej Apartament Bajkowy/nie mylic z pensjonatem Bajkowym/ apartament jest bardzo dobrze wyposażony,dla 2 lub 3 osób.Polecam super!!!!!!!! :kwiat:
Zapomniałabym o Stefanie jest to tzw Oblęgorek II można tam wynająć jedynkę z całodziennym wyżywieniem za 75zł.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: Sloneczko »

"Stefan" znajduje się parę kroków za "Wiślicą" . Uwidoczniłam go nawet na swoich, prywatnych zdjęciach...... całkiem przypadkowo :D Jest to ładny obiekt pensjonatowo- sanatoryjny
forumowicz

Re: Noclegi w miejscowościach uzdrowiskowych

Post autor: forumowicz »

Anka pisze:Witam!
Do właścicieli willi Wiślica należy willa Margaretka na ul.Bajkowej również godna polecenia.
Jest tez na ul.Bajkowej Apartament Bajkowy/nie mylic z pensjonatem Bajkowym/ apartament jest bardzo dobrze wyposażony,dla 2 lub 3 osób.Polecam super!!!!!!!! :kwiat:
Zapomniałabym o Stefanie jest to tzw Oblęgorek II można tam wynająć jedynkę z całodziennym wyżywieniem za 75zł.
Witaj nocleg z całodziennym wyżywieniem za 75 zł ? :o :)
ODPOWIEDZ