Krynica Zdrój

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Krynica Zdrój

Post autor: margot »

W Krynicy polecam noclegi w Małopolance i Saolu - bardzo blisko centrum , a właściwie bliżej juz chyba byc nie może , warunki SUUUPER - komfort w pokojach jak również zaplecze gastronomiczne . W obydwu hotelach parkingi strzeżone .Dodatkowe informacje , które są rzetelne na stronach internetowych .
SPRAWDZONE :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Krynica Zdrój

Post autor: Selene »

Będąc we wrześniu w Krynicy nocowałam w pensjonacie SAFONA 33-380 Krynica Zdrój, ul. Świdzińskiego 8. Mały, przytulny, czysty i tani. Za pokój ze śniadaniem płaciłam 45 PLN. Na terenie posesji jest parking. Tuż obok jest 20 Wojskowy Szpital Wojskowy gdzie można wykupić zabiegi.
Bardzo dobra lokalizacji - polecam :kwiat:
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: Krynica Zdrój

Post autor: Bu-ba »

Moi drodzy , poszukuję noclegu w Krynicy w pobliżu Wojskowego Szpitala uzdrowiskowego ale najlepiej żeby to był samodzielny pokój z pełnym węzłem sanitarnym i nie musi być kuchni. Może ktoś wie o czymś takim :?:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój

Post autor: malgorzatas »

Bu-ba pisze:Moi drodzy , poszukuję noclegu w Krynicy w pobliżu Wojskowego Szpitala uzdrowiskowego ale najlepiej żeby to był samodzielny pokój z pełnym węzłem sanitarnym i nie musi być kuchni. Może ktoś wie o czymś takim :?:
Witaj Bu - ba..w poblizu wojskowego masz DW..Sefonia..czytaj wyzej,Selena o nim napisala..to 5 min od wojskowego.Mogę tez polecic DW MARIA..tel 184713544,to tez bisko wojskowego..No i potem POD KRUKIEM - pokoje gościnne...i zaraz obok Ustroń..tel 506027931...niestety do Sefoni i Pod Krukiem,nie mam telefonu..pozdrawiam Małgorzata :kwiat:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4556
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Krynica Zdrój

Post autor: rybka »

Witaj Bu-ba, wpisz nazwę ww. propozycji w google i znajdziesz wszystkie namiary. Ja tak zrobiłam i jadę :D pozdrawiam
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: Krynica Zdrój

Post autor: Bu-ba »

Jesteście naprawdę niezawodni. Dziękuję wszystkim. Ale może ktoś wie o samodzielnym pokoiku ;) ?
forumowicz

Re: Krynica Zdrój

Post autor: forumowicz »

ul. Świdzińskiego 10, Krynica-Zdrój, Dom Wczasowy Maria za pokój jedynkę 40pln.Małgoś już Ci polecała,dzwoń i sprawdź .Pokoje z łazienką. :kwiat:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój

Post autor: margot »

D.W. BAJKA
Ul. Piękna 13
tel.506-208-363
Każdy pokój to zestaw dwóch pomieszczeń: pokoju dziennego, sypialni i łazienki .
Możliwość całodziennego wyżywienia lub wybranych posiłków .
Bardzo polecam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Boleslaww
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 14 cze 2014 14:47
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Krynica Zdrój

Post autor: Boleslaww »

Tak dawno byłem w Krynicy... Ale chciałem napisać, że z pijalni wód wyjeżdżały ciekawe wycieczki do Pragi. Polecam bardzo każdemu!
forumowicz

Re: Krynica Zdrój

Post autor: forumowicz »

Może kogoś zainteresuje majówka ... 4 noclegi ...

" cena 55 - 80 PLN (za osobę)

Proponujemy Państwu nocleg z wyżywieniem HB.
w pokoju ekonomicznym 55zł/os/db
w pokoju typu studio dla 4-5osób 70zł/os/db
Pokoje 2,3 osobowe 80zł/os/db
Dzieci do 4lat bez świadczenia usług nie płacą
od 4 do 7lat -50%
Godziny posiłków są elastycznym i do uzgodnienia.

Polecamy również same noclegi lub noclegi ze śniadaniem
Zapraszamy,
Pensjonat Adam "
ODPOWIEDZ