Lądek Zdrój

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
viva15
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 08 mar 2011 22:11

Re: Lądek Zdrój

Post autor: viva15 »

[email] :kwiat:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4557
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Lądek Zdrój

Post autor: rybka »

Viva15 , w hostelu bylam tylko jedną noc i przyznam, że miejsce fajne. Pokój czysty, po remoncie. Cena pokoju nie zawierała pościeli, klimatycznego, telewizora.
Princi, w pokoiku był okragły stolik i dwa foteliki ;) :lol:

Miłego pobytu w uroczym Lądku :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Lądek Zdrój

Post autor: Zosia »

A czy moglibyście coś powiedzieć o pokojach w Sielance ? Porównać np. Cecylię z Sielanką ? Szukam dobrego noclegu ale dla dość wymagającego gościa choć nie hotelu **** .
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Lądek Zdrój

Post autor: Zosia »

Oj już dziękuję. Przeczytałam kilka opinii w necie o Sielance :o :mrgreen: i ..... zdecydowanie nie tego szukam :)
viva15
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 08 mar 2011 22:11

Re: Lądek Zdrój

Post autor: viva15 »

Hostel Urszula Mieszkałąm na 2gim piętrze ,pokój 2 os. do pojedynczego wykorzystania 33zł. doba . Razy dwa-łóko,stolik przy łóżku, lampka. 1x szafa, Za pościel 8zł pobyt ,tv nie wiem ponoć 5 zł doba, klimatyczne 3,50 doba. Łązienka- kabina, umywalka, wc, papier jest , półki na np kosmetyki, miednica. Na parterze kuchnia- 3 pomieszczenia ,łąwy, krzesła, 2 lodówki ,kuchenka 2 palnikowa-na prąd, naczynia , garnki itp. czajnik. Stan kubków i talerzy różny ale ludzi tam dużo więc... Ogółnie czysto( jak nie ma brudasów a bywają) Z lodówki mi nic nie zginęło. Deska do prasowania, żelazko. Rejstracja w Jóżefie a płatność , zabiegi itp w Jubilacie .Można wykupić posiłki. Pani która sprząta bardzo sympatyczna, nie ma problemu z np papierem do wc. Dostaje się kartę do drzwi głównych i klucz do pokoju. Teren zadbany , wszystko w zasięgu krótkiego spaceru. Dla mnie dobre miejsce, cena akceptowalna. :kwiat:
tomaszxyz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 29 kwie 2017 12:07
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Lądek Zdrój

Post autor: tomaszxyz »

viva15, a w tym hostelu byłaś prywatnie czy na NFZ?
Można byłoby tam samemu zamieszkać na nfz ?
viva15
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 08 mar 2011 22:11

Re: Lądek Zdrój

Post autor: viva15 »

: tomaszxyz

Byłam prywatnie. Była dziewczyna która miała zabiegi w Jubilacie na nfz a w hostelu mieszkała, Czy można zamieszkać w hostelu na nfz nie wiem, Zadzwoń do Józefa, udzielą informacji, tel na stonie uzdrowiska znajdzieszz. :kwiat:
tomaszxyz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 29 kwie 2017 12:07
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Lądek Zdrój

Post autor: tomaszxyz »

Zadzwonię viva15 :serce:
unana
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 174
Na forum od: 23 sty 2015 21:06
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Lądek Zdrój

Post autor: unana »

W Hostelu Urszula można sobie wynająć pokój prywatnie, a na NFZ masz zabiegi jeżeli się zgodzisz na taki wariant.
unana
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 174
Na forum od: 23 sty 2015 21:06
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Lądek Zdrój

Post autor: unana »

Zosia Sielanka raz że daleko, a dwa, że stary budynek ze starymi pokojami i może ma to swój klimat ale nie polecam. Jeżeli szukasz czegoś takiego jak fajny spokój... z dostępem do kuchni, miejscem do parkowania i blisko ..to w okolicy Jerzego i Zdrojowej mam noclegi. Sama tak najczęściej jak jestem prywatnie wynajmuję pokój. Namiary na priv.
ODPOWIEDZ