Połczyn

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
netwoman
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 132
Na forum od: 22 maja 2013 12:23
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Połczyn

Post autor: netwoman »

Szukam noclegu za rozsądną cenę, możliwie blisko Borkowa.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Połczyn

Post autor: ewiko »

Najbliżej BORKOWA jest pensjonat SKAUT , lecz do najtańszych nie należy. Pięknie położony z wyżywieniem na miejscu. Natomiast kiedyś wynajmowałam pokój u sympatycznych gospodarzy ale dom mieści się w samym miasteczku. Do BORKOWA niestety kawał drogi. Wzdłuż ścieżki prowadzącej do sanatorium stoi sporo domów, może tam trzeba byłoby popytać?
viva15
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 08 mar 2011 22:11

Re: Połczyn

Post autor: viva15 »

Witam. Potrzebna kwatera dla 1 osoby w części sanatoryjnej. Ma ktoś namiar na taką w rozsądnej cenie? Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Połczyn

Post autor: forumowicz »

W części sanatoryjnej to może być problem , w samym miasteczku są kwatery do wynajęcia (trzeba poszukać są ogłoszenia) .
Ja korzystałam z noclegu w Borkowie w Tadeuszówce , jest tylko jeden minus jest dość daleko .
ODPOWIEDZ