Szczawnica Zdrój-noclegi!?

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szczawnica Zdrój-noclegi!?

Post autor: Wienia »

Elu zobacz na ul Głównej dom Bartek 602 889 651 ,lub ten sam budynek tylko inny właściciel ,inne wejście pani Kazia 18 2621926 widok na Grajcarek
warunki dobre aneks kuchenny,łazienka w pokoju,czyściutko i spokojnie .Ja tam korzystam od paru lati jestem zadowolona.Pozdrawiam :kwiat:
To jest Główna 95 blizko tej kwatery ,która opisała Suzen.

























































'
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Szczawnica Zdrój-noclegi!?

Post autor: Fionka »

Juz podalam telefony dzieciom.Dzwonila dzisiaj w 17 miejsc ,a uparli sie na Szczawnice bo to na ich zaplanowanym szlaku.Dziekuje bardzo.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Szczawnica Zdrój-noclegi!?

Post autor: Fionka »

Też brak miejsc.Już dawno czegoś takiego nie widziałam ale cóż cieple kraje to strach ,wiec rodzima turystyka kwitnie.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Szczawnica Zdrój-noclegi!?

Post autor: Hipokryt »

Już od tygodnia przebywam w Szczawnicy i potwierdzam, że obecnie znalezienie jakiejkolwiek kwatery w rozsądnej cenie jest praktycznie niemożliwe. Alternatywą jest poszukanie noclegu w pobliskim Krościenku, gdzie można jeszcze znaleźć wolne miejsca w dobrych pensjonatach w rozsądnej cenie 30zł/os. Właśnie takim miejscem jest kwatera u Bożeny Cepuch na ul. Karola Wojtyły 31 w Krościenku, w której spędziłem ostatni weekend. Wszystko oceniam bardzo pozytywnie, warunki pobytu doskonałe, wnętrza lśnią nowością i czystością, obok stok narciarski z wyciągiem i karczma z dobrym jedzeniem...
Polecam wszystkim Forumowiczom
Noclegi u Bożeny Cepuch.jpg
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Szczawnica Zdrój-noclegi!?

Post autor: Fionka »

Marku , jeszcze raz dziękuję .Zięć dzwonił tam ale do dyspozycji tylko pokoje 2 osobowe a oni szukali coś w stylu studio , tak jak wcześniej pisałam .Na dzień dzisiejszy zrezygnowali ze Szczawnicy , zamawiając tydzień pod koniec września Pod Wierzbami.Zmienili troche plany i padło na Białkę tam zaklepali pobyt w Kotelbie . Polecili im to miejsce znajomi .Ceny przystępne np. apartament 3 osobowy 180 zł a i lokalizacja fajna. Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękuje :kwiat: :kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: Szczawnica Zdrój-noclegi!?

Post autor: forumowicz »

proszę o aktualne oferty noclegów w Szczawnicy w cenie poniżej 50zł od osoby,dziekuję
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Szczawnica Zdrój-noclegi!?

Post autor: andrzej1955 »

Witam Max-ja podczas ostatniego pobytu w Szczawnicy mieszkałem parę dni w....Gackówce-bo gdziesz bym mógł gdzie indziej,Pozdrawiam :)
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4556
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Szczawnica Zdrój-noclegi!?

Post autor: rybka »

Szukam noclegów w Szczawnicy w bliskim sąsiedztwie Sanatorium Solar Willa Sylwia ...może ktoś podeśle jakieś sprawdzone adresy :)
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Szczawnica Zdrój-noclegi!?

Post autor: smuga »

Rybko może być Willa Pod Kanią ul.Jana Wiktora 4( 18 262 17 17 ) to będzie tak z 300 metrów od Willi Sylwia .Bardzo spokojne i ciche miejsce, z widokiem na Palenicę .Jest aneks kuchenny , telewizorek , darmowy parking .....bardzo mili dyskretni gospodarze .Mają dużo zdjęć na stronce , można pooglądać :kwiat:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4556
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Szczawnica Zdrój-noclegi!?

Post autor: rybka »

Dziękuję Smużko :kwiat: :)
ODPOWIEDZ