Lądecka kuracja jacky [email] maryla AD 2014...

Fanklub Lądka-Zdrój dla kuracjuszy (i nie tylko) zainteresowanych i zauroczonych tą okolicą. Lądek i okolice, sanatoria, co warto zobaczyć, ciekawostki.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Lądecka kuracja jacky [email] maryla AD 2014...

Post autor: jacky6 »

http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... 1&start=10

zasadniczo temat kuracji zwolna się zamyka a ja przeniosłem się do wątku w okolicach Lądka ...
pomocniczo linka powyżej...

:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Lądecka kuracja jacky [email] maryla AD 2014...

Post autor: administrator »

Jacku, dziękujemy za najobszerniejszą na forum relację z pobytu w sanatorium. Oby więcej takich, a żadne uzdrowisko nie będzie obce forumowiczom.
Dzięki!
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądecka kuracja jacky [email] maryla AD 2014...

Post autor: ewasz »

Jacky6, to prawda co napisał Administrator - relacja imponująca ;)
Moim wyrazem podziękowań są właśnie te "+" :lol: dla Ciebie ;)
forumowicz

Re: Lądecka kuracja jacky [email] maryla AD 2014...

Post autor: forumowicz »

Również dziękuję Jacku :) pospacerowaliśmy sobie po Lądku , wspominając i zaglądając w miejsca które pominęłam .Było 8-) 8-)
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Lądecka kuracja jacky [email] maryla AD 2014...

Post autor: jacky6 »

A tak sobie zajrzałem.
I smutno mi się stało, że tak wiele fotografii "zniknęło", nie tylko moich także co najmniej jedna Ewasz.
Podobno tak się dzieje, gdy zmieniane są ustawienia portalu - forum.
Bo część z tych fotek zamieściłem także na innym forum i tam nadal są.
Tutaj ich brak deprecjonuje relację.
Nawet gdybym chciał je ponownie wstawić to nie mogę, takie są bowiem parametry reedycji przyjęte przez Admina.
Trudno się mówi i karawana jedzie dalej...

:mrgreen: to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Lądecka kuracja jacky [email] maryla AD 2014...

Post autor: administrator »

Jacky6, fotki znikają bo są umieszczone na zewnętrznych serwisach takich jak np. zmniejszacz, a te serwisy niestety po jakimś czasie usuwają te fotki, każdy po innym czasie. Forum nie ma tu nic do rzeczy, transparentnie wyświetla obraz spod wskazanego w tagu [img] adresu.

Testowo sprawdziłem obrazki z poprzedniej strony tego wątku - w FireFox najeżdżasz myszą na obrazek, klikasz prawym klawiszem, z menu wybierasz "kopiuj adres obrazka", wklejasz adres do nowej kart/okienka i widzisz czy w oryginalnej lokalizacji jest obrazek czy nie ma.

Jeśli umieściłbyś fotki jako załączniki do postu, to zostałyby wgrane na serwer forum i byłyby dostępne zawsze. Myślałem nawet ostatnio nad zmniejszeniem nieco ograniczeń dotyczących rozmiarów zdjęć dołączanych jako załączniki, a nawet nad specjalną galerią. Ale to już nie w tym wątku...
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lądecka kuracja jacky [email] maryla AD 2014...

Post autor: biedroneczka »

Jacku z przyjemnością poczytałam sobie raz jeszcze Twoje relacje z pobytu w Lądeczku :D ...żałuję ogromnie, że zdjęcia poznikały :( najwyraźniej trzeba album uzupełnić, bo pustka wielka pozostała... :shock: :P :lol:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Lądecka kuracja jacky [email] maryla AD 2014...

Post autor: jacky6 »

administrator pisze: Jeśli umieściłbyś fotki jako załączniki do postu, to zostałyby wgrane na serwer forum i byłyby dostępne zawsze. Myślałem nawet ostatnio nad zmniejszeniem nieco ograniczeń dotyczących rozmiarów zdjęć dołączanych jako załączniki, a nawet nad specjalną galerią. Ale to już nie w tym wątku...
Pozdrawiam.
I to może być super pomysł.
Zaczekam na kontynuację tudzież jak uporządkować przeszłość ...

:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Lądecka kuracja jacky [email] maryla AD 2014...

Post autor: jacky6 »

[ obrazek zewnętrzny ]

Testowo wstawiona pierwsza z "zagubionych" przez "zmniejszacza" fotografii z mojej relacji.
Testowo dodaję też tą fotkę jako załącznik aby pozostała na serwerze N-S oraz zobaczyć efekty. Nadmieniam, że opcja załączników do tej pory nie była mi znana i może się okazać, że zgodnie z sugestią Admina będzie najlepiej stosować połączone siły.

:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Lądecka kuracja jacky [email] maryla AD 2014...

Post autor: jacky6 »

administrator pisze:
1/ Testowo sprawdziłem obrazki z poprzedniej strony tego wątku - w FireFox najeżdżasz myszą na obrazek, klikasz prawym klawiszem, z menu wybierasz "kopiuj adres obrazka", wklejasz adres do nowej kart/okienka i widzisz czy w oryginalnej lokalizacji jest obrazek czy nie ma.

2/ Jeśli umieściłbyś fotki jako załączniki do postu, to zostałyby wgrane na serwer forum i byłyby dostępne zawsze. Myślałem nawet ostatnio nad zmniejszeniem nieco ograniczeń dotyczących rozmiarów zdjęć dołączanych jako załączniki, a nawet nad specjalną galerią. Ale to już nie w tym wątku...
Pozdrawiam.
ad 1 / zero efektu ...

ad 2 / jak w moim teście - znalazłem prawdopodobnie jedną z zagubionych fotek ale załącznik w nieuzasadnionej wielkości, powinien być zmniejszony do symbolicznej formy wystarczającej do ulokowania - wgrania na serwer forum - czy da się ?

PS - na pewno nie znajduje uzasadnienia bytowanie pustych okienek fotograficznych więc proszę o ich usunięcie gdyż dalsze ich istnienie może sugerować moją niedbałość...
PS 2 - po zrealizowaniu moich sugestii możemy się jeszcze raz przyjrzeć nad możliwością uratowania relacji ...

Z szacunkiem

:mrgreen: :ugeek:
ODPOWIEDZ