Paczka z Olecka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Nie piszą nic o gabinetach rehabilitacyjnych jak narazie.Myślę jednak że zamkną.U nas szpitalne są pozamykane.
Ja tuż po powrocie również miałam rehabilitację stacjonarną.Wczoraj właśnie zakończyłam..Z tego co zauważyłam.to dużo pacjentów nie przychodziło na umówione zabiegi.Był totalny luz.Jedni samoistnie z racji bezpieczeństwa.Tym przepadły zabiegi.Inni na zaświadczenie od lekarza z powodu choroby.Jeden z regabilitantów już miał temperaturę.Mają bezpośredni kontakt z pacjentem.Lekarze przecież tylko przez G5 leczą.Rehabilitanci są ciągle narażani.Dużo pacjentów chodzi ze spuszczonymi maskami z nosa..Po brudzie na nich widać.że pamiętają jeszcze chyba marzec.Ze sterylnoscią rąk też jest różnie. Płyny wszędzie porozstawiane służą niektorym tylko jako martwa natura na wystawie.Taka jest rzeczywistość.
Także Andy..chyba z zabiegów nic Ci nie wyjdzie .... :(
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14511
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Paczka z Olecka

Post autor: ANDY12345 »

Cześć Duszyczko :) , jeszcze mam trochę czasu ale szkoda by było jakby przepadły :( . Ludzie są ludźmi i zachowują się czasami bezmyślnie bo nie widzą zagrożenia - czy włożyliby rękę do ognia ? a za przewód się łapią nie wiedząc czy jest pod napięciem. Także jest w przypadku drobnoustrojów... przecież ich nie widać :roll: . Ale dość narzekania, myślmy o sobie jak inni nie myślą w ogóle :evil: . Dużo zdrówka Dusiu i trzymajmy się ciepło :) , przyszły rok pokaże na co zasłużyliśmy :o ..... to co ? kakałko z miodkiem :)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Ojej.. :oops: Snobka ze mnie.Już wypiłam kawkę... :oops: Ale ślicznie dziękuję. :serce:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14511
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Paczka z Olecka

Post autor: ANDY12345 »

Duszyczko ja wolę aromat niż pić, a z kakałkiem na odwrót :lol: ... zabiegany jestem to na szybko i tak kawka nie smakuje, ale Tobie towarzystwa dotrzymam :) , na popołudnie Nutka mnie zaplanowała porwać :o :lol:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Nutko...Ty niecne dziewczę... :lol: :serce: Tylko uszanuj honor Andrzejka proszę... :lol: :serce:
Miłego popludnia... :serce:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14511
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Paczka z Olecka

Post autor: ANDY12345 »

Podobno Duszyczko mamy tylko ubijać kapustę, a czy coś się jeszcze za tym kryje to zobaczymy :lol: .
Dzięki i nawzajem :)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Może to tylko kryptonim taki..Ubijanie kapusty :roll: :?: :lol:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14511
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Paczka z Olecka

Post autor: ANDY12345 »

Powiem Ci tylko, że nie zdradzę ;) :lol: ... jest jeszcze przed dwudziestą drugą :oops:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Paczka z Olecka

Post autor: ZenekM197 »

Cześć Paczko,
Nie zaglądałem do Was, a tu proszę czytam o deptaniu kapusty :lol: :lol:
I cisza taka tu od wczoraj panuje, że chyba porządnie ubita kapusta została i jeszcze ścieżka pozostała w pewnym kierunku zaznaczona :lol: :lol:
Jak widać Wszyscy odpoczywają, szkoda, że się nie załapałem na to ubijanie ;) 8-)
Miłego popołudnia życzę 🌹☀️🌹
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Zenek...nic straconego....Sezon kapuściany trwa.Dobrze tylko że bociany odleciały... ;)
ODPOWIEDZ