z rowerem do sanatorium

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: z rowerem do sanatorium

Post autor: sztani »

Piękne trasy rowerowe są na Mierzei Wiślanej okolice Stegny . W stronę Jantaru i odwrotną w kierunku Krynicy Morskiej . Teren płaski ( w miarę ).Piękne widoki. Będąc tak kilka razy dokładnie się przyglądałem i stwierdziłem ,ze super miejsce.Pozdrawiam rowerzystów i sympatyków dwóch kółek .
forumowicz

Re: z rowerem do sanatorium

Post autor: forumowicz »

Sztani podpisuję się pod twoim wpisem , przejazd tą trasą daje nie zapomniane wrażenia :D .Trasa nosi nazwę ''Szlak Jantarowy'' i ciągnie się od Mikoszewa przez Stegnę , Sztutowo , Kąty Rybackie do Krynicy Morskiej przez Park Mierzeja Wiślana .Jest trasą łatwą po płaskim terenie chociaż dość długą bo ma 52 km.Prowadzi traktami utwardzonymi .Ale przecież nikt nie każe przejechać całej tej trasy :roll: Po drodze warto zwiedzić obóz koncentracyjny Stutthof , Muzeum w Kątach Rybackich i rezerwat kormorana czarnego i czapli siwej,a w Krynicy Latarnię i wydmę o nazwie Wielbłądzi Grzbiet.....i wiele , wiele ciekawych miejsc .[ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: z rowerem do sanatorium

Post autor: sztani »

Tak Smugo o tej trasie myślałem .Jak zawsze jesteś przygotowana :D
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: z rowerem do sanatorium

Post autor: malgorzatas »

[ obrazek zewnętrzny ]

Smużko za wszystkie Twoje zdjęcia...nie mogę inaczej bo muszę odczekać..a potem mi umknie :D :D
forumowicz

Re: z rowerem do sanatorium

Post autor: forumowicz »

sztani pisze:Tak Smugo o tej trasie myślałem .Jak zawsze jesteś przygotowana :D
Sztani :oops: :oops: ja po prostu tam byłam :roll: i poczułam te kilometry w nogach ;) :twisted:
forumowicz

Re: z rowerem do sanatorium

Post autor: forumowicz »

Małgosiu cieszę się że podobają się zdjęcia :D Najważniejsze by zainteresować kuracjuszy również takim sposobem rehabilitacji .Zawsze znajdzie się czas między obiadem i kolacją na krótkie wypady rowerkiem.....bo po kolacji ;) :lol: :lol: inny typ rehabilitacji :mrgreen: .Najważniejsze aby być w ruchu 8-)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: z rowerem do sanatorium

Post autor: sztani »

Smugo nawet nie wątpiłem ,ze te tereny znasz i tam byłaś . Ty jesteś taka Smuga Wędrowniczek ;) :) :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: z rowerem do sanatorium

Post autor: malgorzatas »

Tak smużko tance to nie wszystko:-) jestem tego samego zdania:-) ruch na powietrzu to tez rodzaj rehabilitacji:-) :-)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: z rowerem do sanatorium

Post autor: sztani »

Właśnie dziś przed godziną Pani ( w Ciąży może mało istotne )puknęła mnie swoją Skodą .zagapiła się dzięki Bogu skończyło się na strachu . jechała z drogi podporządkowanej i jak bym czuł ,ze mnie uderzy :( W sumie szkoda mi się jej zrobiło (rozpłakała się ) Już historia miejmy ograniczone zaufanie jednak.
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: z rowerem do sanatorium

Post autor: biedroneczka »

Dobrze, że Wam się nic nie stało, Sztani :roll:
ODPOWIEDZ