Czy wiecie że...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Esterka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 324
Na forum od: 13 gru 2019 19:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Czy wiecie że...

Post autor: Esterka »

Przepraszam ,a kogo ja obrzucam błotem ?to retoryczne pytanie bez wskazania imiennie .Też post zgłoszony przez jedynych słusznych i mądrych tutaj ?był dział Polityka i było ok teraz znów coś jest nie halo . :o :shock:
Pozdrawiam tych jedynych błyskotliwych tutaj ,zgłosić można i ten post ,czemu nie .Mnie to lotto .
Brrrr brzydzę się konfidentami tymi tutaj .
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Czy wiecie że...

Post autor: moderator »

Powtórzę prośbę.
Nie piszcie o polityce na NS. To nie to forum. Polityka skłóca nie łączy.
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 351
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Czy wiecie że...

Post autor: olka44 »

Oczywiście zgadzam się...po co pilitykować na forum NS....czemu służy??? Forum jak sama nazwa wskazuje -nasze sanatorium...co , kto ma kogoś dość, niech zachowa dla siebie i swoich znajomych indywidualnie...
A w temacie..czy wiecie, że ...nie piszmy o polityce, to nie jest miejsce...
Takie jest moje zdanie i zgadzam się z moderatorem...
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Wiemy ,że.....polityka

Post autor: Suzen »

Polityka w większym ,czy mniejszym stopniu wkracza w nasze życie.Nie musimy przynależeć do jednej czy drugiej opcji.
A ,że wzbudza wielkie emocje...nie można się w tym przypadku dziwić......
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Czy wiecie że...

Post autor: Nutka »

Wiemy... Suzen,wiemy....i ubolewamy nad takim stanem rzeczy ;)
Polityka nie w mniejszym,a w tym drugim stopniu nam towarzyszy na każdym kroku.
Nie ma potrzeby uruchamiać spraw finansów,infrastruktury,przemysłu...sądów :!: ...kościołów :!: :!: :!: ....itp
wejdziemy w oświatę,też żle....a tym bardziej w temat NS jakim jest m.in. Zdrowie :!:
i tu mamy pole do popisu,by coś rzec :o ale odezwać się :roll: no, nie...bo zaraz polityka pierwszego stopnia wyjdzie :twisted:
To pytam się :?: ...oprócz dupy Maryny, to o czym możemy tu swobodnie rozmawiać :?: ...bo o edukacji i przyszłości wnuków,też qrde żle :roll:

A wiecie,że....ubolewam,że zniknął link od Margot ;)
Dobry artykuł przytoczyła o znikającym zakażeniu w województwie śląskim. ;) ....i to dotyczy nie tylko w śląskiego :!:
W XXI wieku ,żeby takiego zajoba komputery dostały przy liczeniu,to tylko siąść i płakać nad nowoczesnością :roll:
Przyszedłby taki jeden z drugim w moje "łaski" ,a ja, na drewnianym liczydle prędzej bym im to wyrachowała :twisted:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czy wiecie że...

Post autor: margot »

moderator pisze: 12 lip 2020 23:07
margot pisze: 12 lip 2020 16:04 Witam :)
Adminie -Moderatorze mam prośbę ...a w zasadzie raczej rządanie ...nie modyfikuj moich postów bez konsultacji ze mną .
Jeśli podejmujesz decyzję o moderacji to od początku do końca ...dla jasności:nie wybieraj z tematu zdań bo zniekształca to moje informacje które mam do przejazania ...krótko ! Jeśli kasujesz to cały post ...tego oczekuję od Ciebie a zarazem :roll: od tego dziwnego forum od jakiegoś czasu...a szkoda :cry: bo było fajnie ...
Pozdrawiam
Margot, tutejsze zasady pozostały bez zmian :) Link usuwany z wpisu opatrzony jest dopiskiem [usunięto link] i tak pozostanie. Posty usuwane nie mają widocznego komentarza bo nie widać go tak jak i tego usuniętego postu. Tak było od początku forum i tak jest bez zmian. W razie wątpliwości zapraszam na PW bo to, że odczytam "apel do admina" w postach to czysty przypadek.
Było fajnie gdy nie było polityki. Nie toleruję jej tu. Uszanujcie to.
Pozdrawiam
Wątpliwości są i to duże , ale PW sobie podarujmy ...
wystarczy , że dopiszę ...informacja była ku przestrodze nieświadomych ale jeszcze myślących gdzie ewentualnie pieniążki , które wpłacą lub te wysłane SMS-em będą ,,zainwestowane" lub gdzie przypadkowo mogą odkupić swoje wcześniej oddane z dobrego serca ubranka ...
Cały proces powinien być jawny ...czy dobre dla nas wszystkich jest ukrywanie złodziei :?: :?: :?:
Odpowiedzi nie oczekuję .
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czy wiecie że...

Post autor: malgorzatas »

Ciekawie,mądre słowa....czasem warto wejść na forum i poczytać..... :serce:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czy wiecie że...

Post autor: margot »

Dziś jest Dzień Łapania za Pupę

Dzień Łapania za Pupę przypada na 14 lipca. To święto, które od razu wydaje się kontrowersyjne. Jak je bowiem obchodzić? Wszelkiego rodzaju „święci” na samą tylko nazwę zareagują dramatycznie, wszystkich uczestników Dnia Łapania za Pupę równając wręcz z ziemią. Ale to ich sprawa…. To oni mają problem. Większość z nas odczuwa bowiem popęd seksualny i co tu kryć, seks jest jedną z najbardziej fascynujących rzeczy w naszym zwyczajnym życiu.

Pytanie zasadnicze – jak obchodzić to święto? Jeśli mamy stałego partnera, to nie powinno być żadnych wątpliwości. Po prostu trzeba złapać go za tyłek – mocno i namiętnie. Reszta to kwestia indywidualna, ale powinno być gorąco. Co tu dużo mówić, Dzień Łapania za Pupę dla wszystkich osób będących w związkach powinno być obowiązkowe i przynieść same korzyści – uśmiech na twarzy, odprężenie i podniecenie. Takie święto warto też obchodzić jak najczęściej, to dobry sposób na utrzymanie w małżeństwie lub innym związku odpowiedniej temperatury.

Ale co z tymi, którzy nie mają kogo łapać za tyłek? Dla nich próby obchodzenia tego święta są nader ryzykowne. Wystarczy wyobrazić sobie, że pierwszą z brzegu osobę w miejskim autobusie łapiemy za tyłek. Albo szefa…. W obecnych czasach to może skończyć się pozwem o molestowanie i to wcale nie jest żart. Święto powstało na bazie serwisów społecznościowych, ale przecież znane jest od wielu. wielu lat. Pewnie nawet jaskiniowcy obchodzili Dzień Łapania za Pupę…


...no to fruuu ... 8-)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czy wiecie że...

Post autor: malgorzatas »

A jak przez pomyłkę :roll: ręka dalej sięgnie niż pupa :roll: to też się liczy :?: i też jest święto. .......czy to będzie już pod inny czyn pisane...
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Czy wiecie że...

Post autor: ka_jak_kazimierz »

To ja Ci powiem czym to grozi :shock:
Usłyszałem od swojej Hanki żem troglodyta i dostałem po kapeluszu :(
ODPOWIEDZ