Czy wiecie że...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14481
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Czy wiecie że...

Post autor: ANDY12345 »

Czy wiecie że dlatego wywody polityków ja to nazywam negacją negacji, co w konsekwencji uważam za kłamstwo, bo taka jest matematyka :lol:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czy wiecie że...

Post autor: margot »

[link]

i dlatego zachęcam i proszę o oddawanie niepotrzebnych rzeczy do schronisk dla zwierząt :D
,, bo warto być przyzwoitym "
Ostatnio zmieniony 11 lip 2020 00:01 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czy wiecie że...

Post autor: margot »

Witam :)
Adminie -Moderatorze mam prośbę ...a w zasadzie raczej rządanie ...nie modyfikuj moich postów bez konsultacji ze mną .
Jeśli podejmujesz decyzję o moderacji to od początku do końca ...dla jasności:nie wybieraj z tematu zdań bo zniekształca to moje informacje które mam do przejazania ...krótko ! Jeśli kasujesz to cały post ...tego oczekuję od Ciebie a zarazem :roll: od tego dziwnego forum od jakiegoś czasu...a szkoda :cry: bo było fajnie ...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czy wiecie że...

Post autor: margot »

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... HqNub_tt29

...być może jest tak w innych województwach :? ...tych danych nie mamy :( ...ale mamy czuwających wojewodów :evil: ..nad podawanymi danymi na ,,giewont" polskiej władzy oszustów 8-)
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 342
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Czy wiecie że...

Post autor: olka44 »

wczoraj..11 lipca obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II RP.
...oddajemy hołd ofiarom Wołynia
jawa 53
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4983
Na forum od: 24 gru 2013 07:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Czy wiecie że...

Post autor: jawa 53 »

Frekwencja na 17: 52,1%, brawo 👏👏👏👏👏 👏👏👏
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czy wiecie że...

Post autor: margot »

oby nasza :D ta frekwencja ;)
Awatar użytkownika
Esterka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 324
Na forum od: 13 gru 2019 19:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Czy wiecie że...

Post autor: Esterka »

Kolejne lata dyktatu? :shock: braku tolerancji ,stawiania się ponad ludźmi , z jedyną słuszną nacją? :shock:przecież mogli wnuczkowie założyć kłódki na drzwiach DPS rodzinnych na zewnątrz :o
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Czy wiecie że...

Post autor: moderator »

Na tego typu pytania można znaleźć odpowiedzi na forach politycznych czy innych ustrojowych. Proszę nie mieszajcie NS do polityki. Jeśli ktoś tak bardzo chce obrzucać się politycznym błotem, niech to czyni na innych forach. Tu piszmy o sanatoriach, uzdrowiskach i sprawach z tym związanych.
Pozdrawiam
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Czy wiecie że...

Post autor: moderator »

margot pisze: 12 lip 2020 16:04 Witam :)
Adminie -Moderatorze mam prośbę ...a w zasadzie raczej rządanie ...nie modyfikuj moich postów bez konsultacji ze mną .
Jeśli podejmujesz decyzję o moderacji to od początku do końca ...dla jasności:nie wybieraj z tematu zdań bo zniekształca to moje informacje które mam do przejazania ...krótko ! Jeśli kasujesz to cały post ...tego oczekuję od Ciebie a zarazem :roll: od tego dziwnego forum od jakiegoś czasu...a szkoda :cry: bo było fajnie ...
Pozdrawiam
Margot, tutejsze zasady pozostały bez zmian :) Link usuwany z wpisu opatrzony jest dopiskiem [usunięto link] i tak pozostanie. Posty usuwane nie mają widocznego komentarza bo nie widać go tak jak i tego usuniętego postu. Tak było od początku forum i tak jest bez zmian. W razie wątpliwości zapraszam na PW bo to, że odczytam "apel do admina" w postach to czysty przypadek.
Było fajnie gdy nie było polityki. Nie toleruję jej tu. Uszanujcie to.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ