Czytacie książki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czytacie książki?

Post autor: Felice »

Siostry i Tyl czytane,kryminały do nie do końca moja bajka.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

Oooo Felice tym jedynie się różnimy 🤣
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czytacie książki?

Post autor: Felice »

Aguś,naczytałam się kryminałów w swoim życiu wiele,ale wychowywana na klasyku czyli Chandlerze trudno mi znaleźć kogoś ,kto doścignie mistrza.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czytacie książki?

Post autor: Felice »

Mam nadzieję, że nadal czytacie książki. Trochę brak mi pomysłów a czasu dość. Ostatnio przeczytałam Paszyńskiej „Czas białych nocy”. Jak zwykle miłość z historia w tle.Warto.
Edyty Świątek „Pokłosie przekleństwa” czyli 5 tom sagi Trzeciaków. Czekam na kolejne zamówione rzeczy,ale teraz to dłużej trwa.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

Felice oczywiście, że czytamy 😂. Ostatnio przeczytałam bardzo dobrą książkę - "Willa" M. Zimniak. W głowie się nie mieści jak człowiek może wyprawiać takie rzeczy 😲. Teraz czytam trzeci tom serii "Dom pod trzema lipami" A. Jeż. Polecam również H. Sawickiej "Wyspy szczęśliwe" i drugą część "Czas próby". Super mi się czytało. Pozdrawiam czytelników 🙂
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czytacie książki?

Post autor: Felice »

Sawicką czytałam, a Jeż wpisuję do zamówienia.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

Feli jak zwykle czytamy to samo. Też zamierzam przeczytać cykl "Grzechy młodości". Czekam tylko na zakup przez bibliotekę 4 i 5 tomu.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czytacie książki?

Post autor: sztani »

Czytam pierwszą część kontynuacji Joanny Jax ''Milczenie Aniołów'' (Prawda zapisana w popiołach) Fajnie wrócić do tej autorki i super jak zawsze się czyta :)
kiedyś polecałem a i teraz polecam "Shantaram " Gregory David Roberts druga część to " Cień góry "
"Zapomniany Żołnierz" - Guy Sajer dla Panów
zapadły mi głęboko w pamięć :)
Awatar użytkownika
Palka87
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 09 kwie 2018 18:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 23

Re: Czytacie książki?

Post autor: Palka87 »

Witam Wszystkich :) :)

Jestem na forum od dłuższego czasu ale odzywałam się tylko na wątkach o konkretnych sanatoriach. Cieszę się, że znalazłam to forum bo książki to moja największa pasja. Uwielbiam książki, czytać, kupować i wąchać :D :serce: nie wiem ile mam książek na półkach bo jeszcze nie liczyłam ale mam w czym wybierać :D najczęściej nie trzymam się jednego gatunku literatury, lubię pogłębiać wiedzę i poznawać nowe rzeczy. Ale... mimo wszystko mam swoje ulubione gatunki :D kryminał, thriller, czasami jakaś historia, fantastyka, proza.. można powiedzieć, że wszystko poza romansem ;P
Gdybym miała podać swoje ulubione książki, miałabym z tym duży problem. Wiele było książek , które wzbudziły we mnie różne emocje i zostawiły coś w głowie :) Czy Wy też macie czasami takie przerwy od czytania? ja nie cierpię tego stanu, chcę coś czytać a nie mogę się zmusić. Każda książka jaką biorę do ręki staje się nudna i nie warta uwagi. Od dwóch lat próbuję osiągnąć swój czytelniczy roczny cel (52 książki) i nie jeszcze mi się to nie udało..
Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego dnia :) :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czytacie książki?

Post autor: Felice »

Mnie taki wynik udało się osiągnąć. Średnio czytam 2w tygodniu, czasem więcej, czasem jak piszesz mam małe przerwy. Książki to poza podróżami tomowa największa pasja. Gatunki różne chyba najbardziej uzależnione etapami życiu. Teraz na emeryturze lubię jak jest łatwo przyjemnie, ale tez chętnie sięgam po treści do głębszych przemyśleń .
ODPOWIEDZ