Czytacie książki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

Tyszanko, przecież już wiesz , że w Wysowej jest biblioteka , możesz nie brać :)

chociaż ja zawsze biorę swoją :)
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

Ta "Dziewczyna z Bostonu " jest ok , czytam ostatnie kartki i nie mam pomysłu co dalej .... :)
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Czytacie książki?

Post autor: BozenaMat »

Wiedziałam że ta "Dziewczyna... " Ci się spodoba :)
A co dalej?....... nie wiem czy dobre, jeszcze nie czytałam. Koleżanka mi podrzuciła..... Hunter Cara "Kto mieszka za ścianą" i "Kto porwał Daisy Mason". Recenzje dobre....... sięgnę może jutro :) Trzeba dać sobie odpocząć od Chrisa Cartera :D
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

Dostałam od bardzo serdecznej :serce: osoby "Folwark Konstancji" autorstwa Grażyny Jeromin-Gałuszki, tak na drogę do poczytania .
Po drodze nie było jak , dopiero w domu sięgnęłam po nią - saga , świetnie się czyta , moja kolejna książka umiejscowiona w czasie :)
Pozycja dwutomowa , 2cz. pt "Niebieska sukienka"
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

Ja ostatnio czytam książki Basi Majewskiej - fajne książki o życiu. " Baśnik”, polecam też 3 części : " Konkurs na żonę "," Bilet do szczęścia " i" " Zdążyć z miłością". Oczywiście to dla fanów literatury obyczajowej. Pozdrawiam czytelników ☺️
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

Dzięki Lewku, że coś podrzuciłaś :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czytacie książki?

Post autor: malgorzatas »

BozenaMat pisze: 29 mar 2019 11:38 Gosiu......... jak Sawickiej "Wyspy szczęśliwe" przeczytałaś, to sięgnij po drugi tom z tego cyklu "Czas próby". I może jeszcze trylogię:
"Wyjdziesz za mnie kotku?".... "Będzie dobrze kotku".......... "Jeśli się odnajdziemy kotku".

Ewy Cielasz nie znam.... :roll: ....... chyba sięgnę po nią. Dzięki Mary Jo :)
Kotki na mnie czekały :D . ..."Czas próby" w kolejce...dzięki za podpowiedź Bożenko. ..W sanatorium nie było czasu na czytanie :roll: teraz trzeba nadrobić zaległości. ..
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

Przeczytałam "Mansandra - tutaj jest moje niebo" Krzysztofa Mazurka - książka taka , sama nie wiem jaka , książka o przeżywaniu żałoby po dziecku, poszukiwanie wytłumaczenia dlaczego ? , niedokończone coś , nie wyjaśnione, bez pożegnania , poszukiwanie i odnajdywanie .
Pięknie opisana tajemnica tanga , sentencje nierzeczywistego ? szatniarza .... nie jest powalająca ale daje do myślenia :)

Książka ma sporo niechlujnego składu i zapisana jest tak jakby oszczędzano na papierze
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czytacie książki?

Post autor: Felice »

U mnie na tapecie pierwszy tom Wojna i Miłość "Igor i Katarzyna" Kalety.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

Ja się zabrałam za Puzyńską - 10 tom " Rodzanice".
ODPOWIEDZ