Przeprosiny

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Przeprosiny

Post autor: andrzej1955 »

Długo zastanawiałem się przed tym wpisem ale uznałem że przeprosiny to właściwa forma :!: Przepraszam Wszystkich Tych którym składałem Życzenia Urodzinowe wbrew ich woli-bo tak odczytuję brak podziękowania za nie-kierowałem się dobrymi intencjami bo uważałem że życzeń i ciepłych słów nigdy nie za wiele-widocznie się myliłem :!: jako jeden z licznej grupy pomarańczowych mam informację które sami zamieściliście przy logowaniu na forum i stąd moja wiedza i zakładane tematy z życzeniami,dla jasności sprawy wszyscy Ci którzy sobie ich nie życzą powinni usunąć te dane,Serdecznie Pozdrawiam-Andrzej
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Przeprosiny

Post autor: sztani »

Drogi Andrzejku. Nigdy nie liczę,że osoba której składam życzenia urodzinowe czy imieninowe mi podziękuje .Składam Wszystkim i Nowym Forumowiczom i Starym :) (no chyba ,że dłużej nie zaglądam na forum) Nie bierz sobie do serca i nie przepraszaj bo nie ma za co.Osoba której ostatnio składałeś życzenia nikomu nie podziękowała .Pewnie nie ma jej na forum bo jest lato,wakacje i piękna plażowa pogoda . :) :) ;) ;) ale jak po czasie przeczyta będzie jej miło ;)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Przeprosiny

Post autor: Atina »

To bardzo miłe że ktoś pamięta o naszym święcie :) czyli urodzinach :kwiat:
Osobiście uważam ,że moglibyśmy "celebrować" tylko urodziny...ale to oczywiście tylko moje zdanie :roll:
Pozdrawiam forum :)
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Przeprosiny - tylko za co ?

Post autor: jacky6 »

Na bardzo wielu forach wiedza o innych uczestnikach życia netowego jest dostępna zalogowanym a wcześniej zarejestrowanym.
Żadne to uprzywilejowanie i tak naprawdę niewiele daje uprawnień a zobowiązania przez jeszcze mniejszą liczbę są realizowane.
Stąd dylematy Andrzeja i tłumaczenia Sztaniego.
Tylko dokąd to wiedzie ?

:mrgreen: :ugeek:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Przeprosiny

Post autor: stokrotka »

Andrzejku ! robisz z igły widły.Długo nie wiedziałam że tylko "pomaranczowi" widzą datę urodzin.Swoją drogą zastanawiałam się też, czym sobie trzeba zasłużyć by być "pomarańczowym" ? :roll: bo wiem że "pomarańczowi" mają tez inne profity :roll:
Sprawa druga to .... piszę na swoim przykładzie.Zaglądam w większości tylko na swoje posty.Czasem zerknę czy jest coś nowego .Ale nie sposób ogarnąć wszystkich tematów gdy zagląda się na forum sporadycznie.Wiem że są osoby piszące tu od rana do nocy.Nie wszyscy mają czas ,dlatego nie miej Im tego za złe że przeoczyli życzenia.
Czytając co napisałeś -prędziutko sprawdziłam czy Każdemu -Tobie też, podziękowałam kliknięciem w kciuk.Ufff ! podziękowałam.
Reasumując : nie każdy wie na przykład, że dostał życzenia.Chyba że, innym podziękował a Tobie nie.Wtedy inna sprawa.Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Przeprosiny

Post autor: administrator »

Jeśli ktoś zdecydował się na podanie daty urodzin, to jest ona widoczna dla każdego w dniu urodzin. Pomarańczowi nie mają w tym względzie żadnych przywilejów.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Przeprosiny

Post autor: Felice »

Szanowny Adminie to tak na marginesie,gdzie widoczne są te daty urodzin?
Jak i również podobnie jak Stokrotka proszę o oświecenie co oznacza kolor pomarańczowy i jakie zasługi dla forum trzeba mieć,by taki kolor został przyznany?Nigdzie tej informacji nie znalazłam.
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Przeprosiny

Post autor: basiat »

Ja nigdy nie widzę dat urodzin. A może z moimi oczami coś nie teges :shock:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Przeprosiny

Post autor: stokrotka »

Ludziska Kochane ! też mam problem z oczami :lol: :lol: nigdy jeszcze nie zauważyłam daty urodzin.Dlatego pomyslałam że tylko niektórzy ją widzą.
Może jakaś podpowiedź -gdzie sie wyświetla ?
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Przeprosiny

Post autor: eluunia »

Stokroteczko jak wejdziesz w stronkę ogólną i klikniesz w okienko tematy to na dole pisze statystyki i tam pod tym napisem wyświetla się data urodzin osoby która ma danego dnia urodziny jeżeli podała to przy logowaniu ...Dziś nic nie pisze ale to nie znaczy że ktoś ich nie ma ...i dla tych co mają wszystkiego dobrego ...Wiecie dobrze że o urodzinach wiemy też z innych źródeł ;) Wczoraj nic nie pisało a jednak składaliśmy życzenia ...tak to działa ...a co do kolorku to ja nic nie wiem ...Admin mi go dał właśnie na moje naste :lol: :lol: urodziny... żadnych profitów z tego powodu nie mam chyba wiedział że mi ładnie w pomarańczowym ale jeżeli ktoś chce moją kamizeleczkę to ja oddam :) mu jak mu zimno :) miłego dnia :)a temat przeprosin może i jest potrzebny ...może będę musiała kogoś przeprosić to już wiem gdzie to zrobić ... :)
ODPOWIEDZ