Przeprosiny

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Przeprosiny

Post autor: basiat »

Eluniu, już ktoś kiedyś tłumaczył, gdzie ukazuje się informacja o urodzinach. Ale wydaje mi się, że zawsze to byli pomarańczowi :D Próbowałam zgodnie z instrukcją "śledzić" te informacje, ale niestety, zwykłym szaraczkom nie dane tego odczytać :( :(
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Przeprosiny

Post autor: ewiko »

A ja całe życie miałam wbijane do głowy żeby za życzenia nie dziękować, a to dlatego że w przeciwnym razie życzenia się nie spełnią. :o
I coś w tym jest. Jak zdawałam na prawo jazdy, instruktor życzył powodzenia. Ja dziękowałam i .....oblewałam. Za trzecim razem trzymałam język za zębami i poszło REWELACYJNIE :lol:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Przeprosiny

Post autor: malgorzatas »

basiat pisze:Eluniu, już ktoś kiedyś tłumaczył, gdzie ukazuje się informacja o urodzinach. Ale wydaje mi się, że zawsze to byli pomarańczowi :D Próbowałam zgodnie z instrukcją "śledzić" te informacje, ale niestety, zwykłym szaraczkom nie dane tego odczytać :( :(
Ja mam tak samo...są nowi forumowicze...jest ilość postów...ilość odpowiedzi...ale kto ma urodziny to my nie widzimy...ale czy to ważne...i tak są źródła i kto chce to życzenia złoży.. :)
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Przeprosiny

Post autor: eluunia »

Basiu bo nie zawsze się wyświetlają ....Jeżeli ktoś nie podał swojej daty to tego nie widać ..a ja też jestem szaraczek czasem o urodzinach dowiaduję się z prasy :lol: :lol: miłego dnia :kwiat:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Przeprosiny

Post autor: administrator »

Witam
Jeśli ktoś podał w profilu datę urodzin, to wyświetla się na stronie głównej pod listą działów krótki tekst "Wszystkiego najlepszego Jubilacie (50)". Tekst wyświetla się tylko w dniu urodzin. Oczywiście zamiast "Jubilata" mamy konkretny nick, zaś liczba lat w nawiasie wyświetla się tylko wtedy jeśli ktoś podał w profilu również rok urodzin.
Ponieważ tyle osób teraz zgłosiło, że tego nie widzi, testowo włączyłem sobie urodziny na jutro. Może rzeczywiście coś nie zadziałało skoro tyle jest zgłoszeń. Proszę w sobotę zerknąć na stronie głównej czy przypadkiem nie mam urodzin, oczywiście fikcyjnych w tym przypadku ;) Jeśli nie są widoczne, przyjrzę się sprawie bliżej.
A kolor pomarańczowy nadałem kiedyś kilku osobom tylko dlatego, że tak chciałem wyróżnić je w tym czasie. Aktualnie tego nie robię więc proszę nie walczyć o kolor. Nie ma z tego tytułu dodatkowych profitów.
Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Przeprosiny

Post autor: darek »

Pan Aministrator dał MI KOLOR ...pomarańczowy bodajże Mnie i Pani ..Selenie
Miałem opory nawet pisałem ,aby nie wyróżniał !!
Podobnie było z Seleną
Dowiedziałem się już podczas rozmowy face on face.
CZY MAM PROFITY ,że jestem POMARAŃCZOWY

Niestety mój stan konta od daty rejestracji na portalu NIE ZANOTOWAŁ

Andrzeju co do urodzin.

Urodziny generalnie obchodzone są na terenach Zaboru pruskiego lub jak ktoś woli niemieckiego
w reszcie kraju nadal praktykowana jest zasada IMIENIN choć dla mnie tzw KROJCOKA zasada bardzo dziwna bo jak można obchodzić swe święta w Kilka osób min Dariusza imieniny są w dniu bodajże ..19-grudnia a ilu jest Darków tysiące i każdy Swe Święto ma w inny z 365 dni roku.

Andrzeju może i kogoś uraziłeś może i ktoś po czół się bo...ale czy to zbawi świat??
forumowicz

Re: Przeprosiny

Post autor: forumowicz »

Nic się nie wyświetla :roll: [ obrazek zewnętrzny ] :|
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Przeprosiny

Post autor: malgorzatas »

U mnie tez nic się nie wyświetla...tylko
Ilość postów
Ilość tematów
Liczba użytkowników
i nowy użytkownik
Pozdrawiam
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Przeprosiny

Post autor: stokrotka »

Potwierdzam ,że u mnie również nie ma informacji o urodzinach-pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
jurand40
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4513
Na forum od: 28 lut 2013 19:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Przeprosiny

Post autor: jurand40 »

Malgorzatas :kwiat: u mnie też nie ma może to wina komputera ;) albo wirus ;)
ODPOWIEDZ