Paczka z Olecka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4929
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Paczka z Olecka

Post autor: alutka 114 »

Witajcie :serce:
Zgadzam się z Balbinką :serce: niepotrzebne te wszystkie przepychanki, tu mamy się oderwać od rzeczywistości, odstresować i dobrze bawić. Szkoda czasu i energii na kłótnie i tak mamy pod górkę ;)

U mnie od rana słoneczko mocno pracuje, oby tylko znowu burzy z tego nie było.
Miłego dnia wszystkim bez wyjątku :serce:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14558
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Paczka z Olecka

Post autor: GIENIA »

I niech tak pozostanie :) mamy 2 paczki ... Szaloną Paczkę i Paczkę z Olecka .... drzwi obydwu otwarte dla każdego :) i każdy pisze tam , gdzie dobrze się czuje :)

A teraz mała porada dla mam dorosłych synów , czyli min dla Balbinki :serce: .. :D ja mam już synów kawalerów , poza sobą :lol: :lol:

.............

Jasiek zaprosił swoją mamę na obiad w mieście, w którym studiował, wynajmował małe mieszkanko razem z koleżanką Justyną. Jednak, kiedy matka przyjechała do synka, nie mogła nie zauważyć, że współlokatorka syna jest wyjątkowo ładną i seksowną blondynką. Jak to każda matka zaczęła się zastanawiać, czy aby z tego ich wspólnego mieszkania nie wynikną jakieś problemy. Syn zauważył, jak matka patrzy na Justynę i kiedy byli sami powiedział:
- Domyślam się o czym myślisz, ale zapewniam cię, że ona i ja jesteśmy tylko współlokatorami. Nic nas nie łączy.
Tydzień później Justyna pyta się Jaśka:
- Słuchaj, nie chcę nic sugerować, ale od ostatniego obiadu z twoją matką, nie mogę znaleźć mojej pamiątkowej cukierniczki. Chyba jej nie wzięła, jak myślisz?
Jasiek zdecydował się napisać list do matki:
"Droga mamo, nie piszę, że wzięłaś pamiątkową cukiernicę Justyny, nie piszę też, że jej nie wzięłaś. Fakt jednak pozostaje, że od kiedy byłaś u nas na obiedzie tydzień temu, nie możemy jej znaleźć."
Odpowiedź przyszła parę dni później.
"Drogi Jasiu, nie twierdzę, że sypiasz z Justyną, nie twierdzę też, że z nią nie sypiasz. Fakt jednak pozostaje, że gdyby Justyna spała we własnym łóżku, już dawno by ją znalazła. Buziaczki, mama"

;)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

:o O matko....po co te spory... :shock:
Jak to mówią. ...starych korzeni nie przenosi się. ..Tak też jest z niektórymi z nas...Przywykliśmy do poczciwej Paczki z Olecka...Wszędzie jest fajnie ale w domu. ... itd.Nie każdy potrafi wślizgnąć się do wątku.z wielu przyczyn niestety.Tu spotkaliśmy się jako nowicjusze sanatoryjni i tu nas ciągnie..
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Paczka z Olecka

Post autor: dani888 »

Witajcie :) .
Weszłam bo chciałam podziękować Chamaderowi . Dopiero dzisiaj zauważyłam ciąg dalszy wczorajszej przepychanki . Powiem Wam , że jestem zszokowana tym , że ludzie potrafią być aż tak wredni .
Ale dość o tym bo tam gdzie mnie nie chcą - nie będę pisać , fajni ludzie bywają też w innych wątkach . Trzymajcie się cieplutko i pozdrawiam :serce: :kwiat: .

Chamader jeszcze raz dziękuję i powiem Ci , że miałeś całkowitą rację :serce: :) , uśmiechnij się , dużo osób jest wspaniałych ;) .
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1399
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Paczka z Olecka

Post autor: alka50+ »

Wow...szok ...


Czar prysł....a fundament wzajemnej życzliwości zamieniony w arogancję itd. Rozczarowanie.


Było , minęło i tak jak Felice, Chamader, dani888 nie narzucam się...
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24606
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Paczka z Olecka

Post autor: ewasz »

A co to się tutaj wyprawia, szok, niesamowite :shock: :( :(
Wszyscy jednogłośnie chcieliśmy założyć nowy wątek, a teraz ....
Heh :(
Dobranoc :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Atina »

Gdzie tu teraz pisać 🤔
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6089
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Witajcie.... :serce:
Może emocje już opadły?
Przecież oba wątki istnieją kochani... :roll: :?:
Dobra...ja piję kawkę...Ktoś ze mną?☕🍵☕🍵
Balbina79
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2146
Na forum od: 17 gru 2018 16:14

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Balbina79 »

Ja chętnie kawy dużo kawy, bo czytałam do bladego świtu, krótko spałam a jest już tak gorąco, że się nie da spać.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24606
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Paczka z Olecka

Post autor: ewasz »

Witajcie :)
Obrazek
ODPOWIEDZ