Paczka z Olecka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Balbina79
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2146
Na forum od: 17 gru 2018 16:14

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Balbina79 »

Ślisko jest bardzo, ledwo do przystanku doszłam. Łyżwy by były akurat.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

U mnie też ślisko. Tam gdzie był udeptany śnieg to jest nadal lód.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14476
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Paczka z Olecka

Post autor: ANDY12345 »

No to macie "przechlapane" :lol: , u mnie co spadło to zaraz się roztopiło. Idę zapolować na Twój serek koryciński, zobaczymy co mają w ofercie.
:serce:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Paczka z Olecka

Post autor: GIENIA »

Przechlapane , czy nachlapane , to jest Andy u nas :D zero lodu i mrozu .... :)


Kuknęłam tu dzisiaj z rana , ale było tak poważnie , że wypiłam kawkę w ukryciu :oops:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14476
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Paczka z Olecka

Post autor: ANDY12345 »

Taka aura, nie chciałem pisać prześlizgane bo bardziej pasuje wyślizgane ale może się to źle kojarzyć zwłaszcza że idą po prośbie.
Duszyczko niestety biedra i lidl jak zwykle w kulki lecą zachęcają że mają takie sery a w rzeczywistości wielka kicha. Mnie nie nabiorą bo jak do nich idę to kupuję tylko to co mam kupić..... naciągacze.
:serce:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

GIENIA pisze: 18 sty 2019 11:31


Kuknęłam tu dzisiaj z rana , ale było tak poważnie , że wypiłam kawkę w ukryciu :oops:
:lol: O Ty partyzancie..... :lol: Dziś jesteśmy bardzo stateczni.....Czasami trzeba pozory takie stwarzać. ;) :D
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

ANDY12345 pisze: 18 sty 2019 11:42 Duszyczko niestety biedra i lidl jak zwykle w kulki lecą zachęcają że mają takie sery a w rzeczywistości wielka kicha. Mnie nie nabiorą bo jak do nich idę to kupuję tylko to co mam kupić..... naciągacze.
:serce:
Tak myślałam. ...U nas te sery czasami bywają w Chortenie ew. w osiedlowych sklepikach.Chociaż najlepsze ma ta moja babka.Ona często kurierem wysyła je na zamówienia indywidualne. Mój brat bierze po 6-7 kg Sobie i wszystkim znajomym.Zamawia telefonicznie. Opłaca mu się bo u nich po 55zł/kg. Może już i drożej. :?: Zbiera zamówienia po znajomych i dzielą się kosztami kuriera.Ona ma sery w chyba 15-tu smakach w zależności od przypraw oraz wędzone. Teraz również sprzedaje w solance a la feta oraz masło. Wiem że również zaopatruje okolice Kolobrzegu i Dolny Śląsk. Tam już klientami są sklepy .Są świetne do smażenia.W programach kulinarnych często są używane. Niektóre są lekko gorzkawe.Te od tej mojej babeczki pyszne...Nie przegrzane.Jeśli będziesz mieć okazję to polecam.... :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14476
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Paczka z Olecka

Post autor: ANDY12345 »

No i się serwer wykopyrtnął , muszę jeszcze raz pisać to co wcześniej napisałem :lol: :lol: :lol: , jak będę koło Ciebie to wtedy kupię ;) . Ja kupuję na placu mleko i ser biały ale wiejski od babki która sama robi. Sprzedaje po 14,- a było po 12,- tylko nie wiadomo jak długo bo jej serce niedomaga a trzeba przecież się narobić a urlop nie przysługuje.
:serce:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14476
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Paczka z Olecka

Post autor: ANDY12345 »

No i się serwer wykopyrtnął , muszę jeszcze raz pisać to co wcześniej napisałem :lol: :lol: :lol: , jak będę koło Ciebie to wtedy kupię ;) . Ja kupuję na placu mleko i ser biały ale wiejski od babki która sama robi. Sprzedaje po 14,- a było po 12,- tylko nie wiadomo jak długo bo jej serce niedomaga a trzeba przecież się narobić a urlop nie przysługuje.
:serce:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Długo ten serwer był uszkodzony.... :evil:
W całej Polsce zapowiadają niebezpieczną aurę.Ślisko. śniezno i mrożno.....Brrr...
ODPOWIEDZ