Paczka z Olecka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14310
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Paczka z Olecka

Post autor: ANDY12345 »

To proszę z fanaberii zrezygnować i tylko samo piciu :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Paczka z Olecka

Post autor: GIENIA »

A co to cukier :?: :lol:
Od 8 lat nie używam :P
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

:shock: Gieniu...jak.możesz żyć bez cukru. :?: :o :shock: To jedyny chyba dozwolony na świecie narkotyk. ;) Uzalezniacz z niego jak chol.....ra.Mogę go nie używać x czasu...potem zjem z grzeczności kawałeczek czegoś i buuum :!: Potem już bez niego nie mogę żyć.
Kawa Andy zakwasza organizm. Dieta Balbi z tego co mi opowiedziała ma działanie oczyszczające.Zmienia zasadność organizmu. Przy okazji lecą kilogramy w dół i wzmacnia się organizm. Jest baaardzo restrykcyjna więc trzymajcie kciuki za nas. :mrgreen: Na trzeci dzień jest załamanie organizmu .Wtedy będziemy biedule.. :cry: ..Jeśli wytrzymamy...Głównie ja... :mrgreen: Moja córka też spróbuje z nami.....Niestety będzie trochę oszukiwać bo do pracy będzie brać jabłka zamiast kanapki.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Paczka z Olecka

Post autor: GIENIA »

Ja też czasami zjem kawałeczek , głównie u Kogoś , jak piszesz , z grzeczności , ale kontroluję to i po drugi kawałeczek nie sięgam . Jesli mam wybór kuszę się albo na ptasie mleczko , albo serniczek . :D

A czy mogłabym poprosić o tą dietę Balbi :?: też chciałabym oczyścić organizm ;) nie pogniewam się , jeśli skutkiem ubocznym :lol: :lol: są lecące w dół kg. 8-)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14310
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Paczka z Olecka

Post autor: ANDY12345 »

No widzisz ja tylko kakałko piję, a kawę wącham :lol: ... słuchać organizmu a nie zachcianek :roll: .. chyba że te lepsze ;) :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Paczka z Olecka

Post autor: GIENIA »

U mnie 3 kawki dziennie muszą być :D
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Ta dieta z tego co zrozumiałam to jest zielona oczyszczająca .Balbi jest tylko chyba bardziej restrykcyjna.Składa się z samych warzyw zielonych.najlepiej surowych.Chociaż można też je przerabiać na różne spodoby.Unika się soli.cukru i tłuszczy.Wyłącznie ziolowe przyprawy.Przez pierwszy tydzień łączymy je tylko z jednym jajkiem dziennie i jagurtem naturalnym..W drugim tygodniu jajko zastępuje się miesem drobiowym bez skóry.Pewnie gotowanym lub na parze albo pieczonym.
.Trzeci tydzień drób zastępuje się rybą.Zero kawy i herbat.Duuuuużo wody.W opisach tej diety w google pisze o płatkach owsianych i tostach...Tu Balbi musi wypowiedzieć się. Zieloną herbatkę i miętkę chyba można pić??Tak teraz pomyślałam o zielonej kawie :?: Również jest wskazana w dietach.W opisie pisze też o zielonych owocach.Tu Balbi też musi zabrać swój głos. ..
Balbina79
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2146
Na forum od: 17 gru 2018 16:14

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Balbina79 »

Dobra, bo widzę ruszył temat diety, którą będę przerabiać od niedzieli.
To jest bardzo trudna i bardzo restrykcyjna dieta.
Cały tydzień bez kawy, herbaty i żadnych ziolek tylko woda. Codziennie na obiad gotowany brokuł i jajko sadzone mi akurat tak najbardziej pasowało można oczywiście gotowane jajko. Brokuła do woli ile d...a przyjmie :lol:
Jeden grejpfrut dziennie. Ja jadłam pół rano pół wieczorem żadnych innych owoców.
No i sałatki oczywiście żadnej soli tylko przyprawy które jej nie zawierają i jogurt naturalny.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Atina »

O matko dziewczyny, ja w te diety nie wierzę :roll: niestety
Ale życzę Wam dobrych oczekiwanych skutków :)
Od lat,słucham,, siebie czyli organizmu,a mój jest niełatwy :roll:
A jutro zjemy serniczek :P choć jeden kawałek :? :D
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Paczka z Olecka

Post autor: Duszyczka »

Restrykcyjna ta dieta...nie ma co..😫😫😫Chyba trochę ją zmodyfikuję...Tak leciutko.Dołożę zieloną herbatkę z Wami z rana...😬😇
ODPOWIEDZ