ROMANS

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4582
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: ROMANS

Post autor: rybka »

Hmmm........ Oni są jacyś dziwni :twisted: :lol:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: ROMANS

Post autor: Maryann »

Kłódki pozakładane.. myślę.. stary temacik wyciągnę to może pogadamy o doopie Maryni (nie mylić z Maryanną :P :lol: ).. Wiosna idzie kochani :serce:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14481
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ROMANS

Post autor: ANDY12345 »

Jutro Dzień Kobiet... może nie romans, ale dobre słowa, które spowodują że Kobieta poczuję się Kobietą :D , a nie jeszcze jednym Kwiatkiem w kalendarzu naszych odfajkowań :(
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: ROMANS

Post autor: Maryann »

Tak, właśnie jutro jest Dzień odfajkowań :D :D ..A te dobre słowa powinny być zawsze, i ze strony kobiet , i ze strony mężczyzn....I to jest niestety jest teoria, niedościgniony ideał zachowań, bo w praktyce jest jak jest.. :kwiat: Jutro przynajmniej kwiaciarnie zarobią... :lol:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14481
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ROMANS

Post autor: ANDY12345 »

Ja nie kupuję kwiatów, bo tych świąt produkowanych tylko i wyłącznie dla potrzeb handlu nie chcę uznawać. Jest tyle możliwości wyrażenia tego co się faktycznie chce wyrazić że każda Kobieta to doceni, a wtedy możemy być razem szczęśliwi :D :D :D
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: ROMANS

Post autor: Maryann »

Zapewne..zapewne Andy... :D jesteś wyjątkiem :D ..większość jednak odfajkowuje.. :D .. A może to My kobiety tak mało wymagające jesteśmy? ;) :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14481
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ROMANS

Post autor: ANDY12345 »

Na pewno nie, może tylko "ten chleb spowszedniał" i nie znajduje się tego co było dawniej..... z różnych powodów, ale prowadzących do tego samego, ale najgorzej jak nie zauważamy zachęty czy potrzeby Kobiety i zrobić ten krok nawet malutki :(
forumowicz

Re: ROMANS

Post autor: forumowicz »

Oj tam Andy, zawsze można zaoszczędzić na kolację :roll: Tylko kurcze pieczone i tam trzeba. ..No bo jak bez kwiatów? I klops.
Ale co Ci będę mówił. ...
Każda Kobieta Wygląda naturalnie i wyjątkowo z bukietem kwiatów. A i dyskretny uśmiech szczęścia dopełnia uroku.
Prawda Maryann? Dyskretnie i skromnie.
I na codzień kwiat, a jutro na sto procent :kwiat:
A może nie bo to takie. ..?
I wygląda jak by odfajkować?
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: ROMANS

Post autor: Maryann »

No nie...Panowie.. .. odfajkowanie Dnia Kobiet, kojarzy mi się z innymi okolicznościami... np. w pracy to często ma miejsce... A Wy obaj nie wyglądacie mi na takich co to ... po najniższej linii oporu.. ;) ;)
forumowicz

Re: ROMANS

Post autor: forumowicz »

Każda Kobieta Wygląda naturalnie i wyjątkowo z bukietem kwiatów. A i dyskretny uśmiech szczęścia dopełnia uroku.
Prawda Maryann? Dyskretnie i skromnie.
I na codzień kwiat, a jutro na sto procent :kwiat:

Czy to jest tekst na odfajkowanie? Maryann?
Każda Kobieta albo prawie Każda lubi dostać choć mały bukiecik na co dzień, nawet Ta Najskromniejsza, Która Powie, Ja? Nie koniecznie.
A 8-go marca Powie nie Kochanie, dzisiaj mi nie Przynoś, bo będzie to wyglądać na odfajkowanie? :)
Akurat w ten dzień, nie zaoszczędzę na tulipankach, choćby zwykłych.
A jak myślę, to Kobieta z dyskretnym uśmiechem, i naturalnym bukietem nawet polnych kwiatów Czuje się naturalnie.
I takiego poczucia w tym dniu, zwykłym przecież a zarazem magicznym życzę Wszystkim Paniom :kwiat:

Odfajkować? Nie, na czym innym zaoszczędzę :)
ODPOWIEDZ