ROMANS

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: ROMANS

Post autor: ZenekM197 »

Tak, tak i Słoneczko 🌞 zgodnie ze wskazówkami Starszyzny nadal szuka, ale chyba nareszcie dobrze trafiła :D
Kruszynko nie zastanawiaj się zbytnio, bo masz konkurencję i już nie wspomnę, że już mam oko na .... ;)
HIPOKRYT, może zamiast się przyglądać zabierz się za ten ROMANS, bo jeszcze trochę to znowu Cię sklonują, a chodzi też o mnie to możesz mieć problem, żeby beze mnie w tym ROMANSIE brać udział :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: ROMANS

Post autor: Hipokryt »

Zenek - na razie nie jestem zainteresowany Twoją ofertą 😎
Na razie trzeba odpocząć od ROMANS-u, aby mieć siłę na następny za jakiś czas :lol:
Tymczasem zachęcam innych do podejmowania w praktyce tematu ROMANS :serce:
Są tu lepsi od nas, lecz oni siedzą cichutko i tylko czasem jakieś info do nas echem doleci o ich działaniach :lol:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: ROMANS

Post autor: ZenekM197 »

No i dostałem kosza od Hipokryta :lol:
Trudno, rzeczywiście trzeba zakasać rękawy i ruszyć w Romansowe Amory ;) , bo inaczej to jeszcze człowiek posiwieje albo wylnieje i dopiero trzeba będzie wyczekiwać na Amora strzały :lol: ;)
Tak, echo doleci... czasami... :twisted:
HIPOKRYT, kogo masz na myśli i kogo chcesz w tych alkowach umieścić :?: 8-) :D
Z Ciebie to jest Scherlock Holmes ;) :lol:
Nikt nic nie wie, a HIPOKRYT wszystkie ścieżki już wydeptał i już rozkręca ROMANS nowy 8-) :lol:
Trudno, takiego kosza tylko raz można dostać :twisted:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: ROMANS

Post autor: Hipokryt »

Zenek - żadnego kosza nikomu tu nie daję, a Hipokryt to nie Sherlock :shock:
Zachęcam wszystkich chętnych, aby przeżyć wakacyjny mały ROMANS :serce: :lol:
Mnie to już teraz nie dotyczy, bo takowy mam za sobą i trzeba podreperować stan zdrowia i... stan konta też :shock:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: ROMANS

Post autor: ZenekM197 »

Hipokryt,
Coś mi się wydaje, że trafiłeś na hienę, a nie na kobietę swojego drugiego życia :lol: :lol:
Musiała porządnie zawrócić Ci w głowie skoro nawet oprócz cennego zdrowia nawet Twoje konto się też teraz ma kiepsko :lol: :lol:
I tak to jest z ROMANSAMI, najpierw dobra zabawa, a później człowiek trzeźwieje i już inna rzeczywistość 8-) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: ROMANS

Post autor: andrzej1955 »

Nie ma już ...plusików a tu DUŻY CI się Zenku należy za trafną diagnozę-wynikającą zresztą z wpisu forumowego archiwisty z debetem na koncie nie tylko .....zdrowotnym :roll:
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: ROMANS

Post autor: RudaAndzia »

Życie, życie wciąż nas wciąga i wciąż nas zaskakuje, a tu człowiek chciałby porządnie pożyć, a tu ciągle niespodzianki go czekają ;) :D
Hipokryt, nie wiem jak mogłeś tak się dać ogołocić 8-) :lol: , ale coś mi się wydaje, że trafiłeś na specjalistkę od zasobnego portfela. :) I chyba bardzo łatwego ;) :lol:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: ROMANS

Post autor: andrzej1955 »

Cóż to za strata jak zdrowie zostało i ....wspaniałe-mam nadzieję-wspomnienia :roll: ;) takie są .....blaski i cienie....romansów ;)
forumowicz

Re: ROMANS

Post autor: forumowicz »

Znalazłem ciekawy opis Dancingów na Ukrainie w Truskawcu.
Stroje niektórych pań wyglądają wyzywająco: obcisłe bluzki, jasny makijaż i potargane włosy. W spojrzeniu - oczekiwanie cudu.
Najpiękniejsze panie kłócą się z łagodnością zakonnic. Siedzą na starych krzesłach ustawionych w kręgu.

Ktoś podpiera ściany, leniwie macha wachlarzami w oczekiwaniu na uśmiechnięte szczęście.

Na parkiecie pozostaje kilkadziesiąt par, którym udało się znaleźć partnera na co najmniej pięć minut powolnego tańca.
W tych sekundach przypomina się miejscowa legenda, opowiedziana dzień wcześniej przez elektryka Slavika: właśnie tu i teraz wiąże się wiele romansów kurortowych, którym nawet wyższe siły nie są w stanie zapobiec.
forumowicz

Re: ROMANS

Post autor: forumowicz »

Obrazek
ODPOWIEDZ