Dlaczego Kobieta porzuca??

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: darek »

ZenekM197 pisze: 17 kwie 2021 18:35 Zrozumiałem :oops:
Darku, jak Ty to robisz :?: Nie wiem, bo aż DWIE :?: Ciekawe czy po tym Twoim wyznaniu nadal będą chciały przy Tobie trwać czy też dojdzie do porzucenia :?: :evil:
I przez którą :? :twisted: :
Kiedyś pewien Pan Powiedział

Jeżeli masz WATPLIWOŚCI
Zadaj Pytanie !

Czy jestem PEWNY ??
Zapewniam Cię że NIE
Ale domniemuję że JESTEM AKCEPTOWANY
Bo nie przekroczyłem tej delikatnej LINII

ZARYZYKUJ
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: ZenekM197 »

Darku 👍
Zaryzykuję :!:
Dziękuję za radę 8-) i chyba się z Tobą lepiej zakumpluję, a w zasadzie to trzeba zrobić konsumpcję tych wspaniałych flaków ;) :lol:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: darek »

oj Zenku

Inteligentna z Ciebie "Bestia'

Powiadasz że chciałbyś do RAJU
Ok

Zawsze masz drogę otwartą
Spróbuj

Ja wypowiadam się z autopsji .
Miałem przyjemność Osobiście Poznać Koleżankę( Myśle ze się nie obrazi za ..)
Nie sprawiała wrażenia Osoby ,która mogła by
Normalna Filigranowa Polska Kobieta
Pisze Kobieta bo nie mogę użyć określenia Dziewczyna
Gwarantuję Ci że BARDZO WYMAGAJĄCA nie rzucająca się NA
Oczywiście Masz Zawsze Szanse na Spotkanie może kiedyś Coś Perspektywicznie

A co do "Flaków"
Spożywam tylko przyrządzone przez Moją Mamę i to jeszcze w pewnym okresie październik-koniec listopada
Acha Mama zawsze gotuje je minimum 5 razy plus odpowiednie zioła

Po za tym Okresem tylko ew Flaki Jarskie w Sanie w Kołobrzegu - Bo Znam Szefa Kuchni i robi je dobrze
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: ZenekM197 »

Darku,
Z flakami do jesieni to nie dam rady wytrzymać :lol: :lol: , bo mam smaka dobrego na takie porządne i dobrze doprawione flaczki 8-) :lol:
A co chodzi o Kołobrzeg to czemu nie, dobry pomysł, neutralny grunt, morze i piasek dobrze się komponują 8-) więc nie ma wyjścia decyzja podjęta :oops: :D
A tak odnośnie tej wymagającej Koleżanki to jak się spotkamy wątek ten dogłębnie rozwiniesz 8-) , bo coś oszczędny w słowach jesteś, a ja tak więcej wolę, bo wiesz mogę się z nią kiedyś, gdzieś zetknąć to zawsze lepiej wiedzieć czy ta droga wiedzie do ogródka czy do porzucenia :oops: :lol: :lol: ;)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: Hipokryt »

Szanowni Panowie - czyżby te słynne smakowite FLAKI to jest jakiś nowy afrodyzjak zapobiegający porzucaniu :?: :shock:
Są bardzo różne potrawy zbliżające ludzi, ale o tej potrawie słyszę po raz pierwszy :lol:
Najczęściej w tym celu spożywamy : awokado, truskawki, befsztyki (zwłaszcza krwiste lub tatarskie), cebulę (szczególnie zupa cebulowa), czekolady, dziczyznę, grzyby, jaja (szczególnie przepiórcze), kawior, małże, miód, orzechy włoskie, ostrygi, pory, ryby, seler, sery , suszone owoce , szparagi... .........ale nigdy flaki nie były afrodyzjakiem :roll:
Wszystkim zainteresowanym życzę smacznego :)
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: RudaAndzia »

Hipusiu,
Jako kobieta powiem tak: nie ważne, co i za ile, ale z Kim :serce: i jak , czyli w jakich okolicznościach, a wtedy to nawet nie wiesz, co zajadasz, bo jesteś tak zajęty rozmową albo patrzeniem w oczy ;), że jedynie na tym się koncentrujesz 8-) :lol: :lol: i nawet gdybyś miał zjeść potrawę, której nie lubisz to i tak byś ją bez zastanowienia pochłonął 8-) :lol:
Darku w Twoim Towarzystwie tak jak Zenek jestem gotowa te flaki pochłonąć, bez mrugnięcia okiem :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: Hipokryt »

.... ale zrobiliście mi smaka na te smakowite flaczki polecane przez Zenka :lol:
Może doskonałe umiejętności kulinarne to jest dobry sposób na to, aby kobieta nie porzucała :?: :o
To jak w znanym powiedzeniu, że "przez żołądek do serca" :D Trzeba będzie zrobić tą potrawę dla ukochanej Kobiety :D
Polecam flaki "po zamojsku" :lol:
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: RudaAndzia »

:lol: :lol: To brzmi zachęcająco :lol: :lol:
Hipuś rozumiem, że takie ze słoiczka :?: :lol: :lol: , ale mi zaostrzyłeś apetyt :lol: :lol: , to tak w myśl zasady "przez żołądek do serca" i wszystko się zgadza ;) :lol: :lol: , ale mnie cały czas te flaki Darka interesują, bo to według przepisu i w wykonaniu Mamusi, a to brzmi obiecująco :oops: tylko jeszcze trzeba dobry moment wyczuć, żeby wcześniej niż jesienią na te flaki Darka Mamusi się załapać 8-)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: Hipokryt »

Ruda - jeżeli przez bodźce smakowe pobudzamy wszelkie inne zmysły, to porzucanie obu stronom nie grozi ;)
A skoro brak porzucania to dyskusja jest jakby nie na temat :lol: To mi bardziej pachnie romansem :D
A o romansowaniu jest temat ROMANS :lol:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Dlaczego Kobieta porzuca??

Post autor: ZenekM197 »

Tak wtrącę dwa słowa, temat porzucenia o ROMANS się ociera 8-) , tylko trzeba najpierw rozpocząć Romans ;) z apetytem, a nad porzucaniem to trzeba się wtedy dobrze zastanowić 🤔 bo jak apetyt nam dopisuje ;) to rady żadnej już wtedy nikt nie potrzebuje :oops: :lol:
ODPOWIEDZ