Sklepy i zakupy internetowe, czy korzystał ktoś?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27705
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: AliExpress chiński sklep,czy korzystał ktoś?

Post autor: Princi »

Hihihi.... mój koszyk na Ali jest wypełniony po brzegi w oczekiwaniu na 11.11 ;) :lol:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: AliExpress chiński sklep,czy korzystał ktoś?

Post autor: Hipokryt »

Informując, że...
Hipokryt pisze: 06 lis 2019 12:09 ... i to jeszcze nie koniec listopadowych promocji i wyprzedaży w tym sklepie :D
Wszystkich Forumowiczów zainteresowanych tematem tym razem pragnę poinformować o wyprzedażach z okazji Black Friday. Zaczyna się od 29 listopada 2019 od godz. 9-ej a kończy 4 grudnia :D
Wyjątkowych wyprzedaży możemy spodziewać się zwłaszcza przez cały weekend. Najlepszym sposobem na skorzystanie z przecen to zrobienie sobie listy zakupów już kilka dni wcześniej i zapisanie wszystkich produktów i kuponów, które wykorzystamy w dniach promocji.
Polecam wszystkim zainteresowanym w tym temacie :)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: AliExpress chiński sklep,czy korzystał ktoś?

Post autor: Hipokryt »

Dziś dotarła do mnie pierwsza z przesyłek z promocyjnymi zakupami z okazji 11.11 :D więc czas doręczenia wyniósł niecałe 18 dni. To był list ekonomiczny z samego Hong Kongu z drobnym zakupem. A teraz najciekawsze: ten przedmiot kosztuje w zwykłym sklepie u nas 15-20zł a na Aliexpress zapłaciłem ok. 1 dolara USA wraz z kosztem dostawy :D (jaki to przedmiot niech zostanie moją tajemnicą) :lol:
Kolejne przesyłki jeszcze w drodze ...

Przypominam o trwających od dziś obniżkach cen z okazji Black Friday i Cyber Monday :)
Dotyczy to większości sklepów internetowych i stacjonarnych z Polski i całego świata 8-)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: AliExpress chiński sklep,czy korzystał ktoś?

Post autor: Hipokryt »

Całkiem niedawno dotarła do mnie jedna z ostatnich przesyłek zamówionych z okazji 11.11 i było to rekordowe ponad 80 dni. Niestety - ma to związek z trudnościami komunikacyjnymi (zawieszone loty) z Chinami. Wszystko to przez zagrożenie epidemiologiczne groźnym wirusem. Pozytywną informacją jest to, że poza dłuższym czasem dostawy, nie ma innych utrudnień czy zagrożeń. Nadal zakupy na Alixpress są bezpieczne, więc nie ma obaw. A wszystko to wiemy dzięki naszej mądrości forumowej, więc pozwolę sobie wkleić te cenne informacje w całości:
BozenaMat pisze: 31 sty 2020 17:50 Wystarczy śledzić aktualne wiadomości, to nie trzeba prosić o porady.
- Wiele osób z Polski zamawia w sieci paczki wysyłane z Chin. W związku z tym powstaje pytanie o możliwość zarażenia się koronawirusem właśnie poprzez kontakt z taką przesyłką;

- Jak poinformował w swoim komunikacie z 27 stycznia Główny Inspektorat Sanitarny:

Według aktualnej wiedzy nie ma ryzyka zakażenia się wirusem poprzez towary zamawiane z Chin.

Główny Inspektorat Sanitarny

- Powodem takich zapewnień ze strony instytucji jest żywotność wirusa. Poza organizmem człowieka nie jest on w stanie przetrwać czasu, który paczkom transportowanym z Chin zajmuje dotarcie do Europy.
Każdy wirus poza organizmem traci żywotność. Jednak na wszelki wypadek włóż ręce do sterylizatora :lol: A najlepiej było włożyć tam paczkę :lol:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: AliExpress chiński sklep,czy korzystał ktoś?

Post autor: darek »

Znalazłem
Ale za cholerę nie umię przejść kolejnego etapu.
Zakupów .
Coś robię nie tak .
Dlatego poszukuję kogoś ,KTO kupi , przyjmnie gotówkę i dostarczy mi ów na dziś pożądany zakup :evil:
Zawsze tak mam z zakupami impulsywnymi
forumowicz

Re: AliExpress chiński sklep,czy korzystał ktoś?

Post autor: forumowicz »

A ja się zawiodłem i koniec z takimi zakupami, kupiłem zegarek elektroniczny w czarny piątek, upłynęło 3 miesiące, zegarek nie przyszedł po reklamacji oddali kasę na konto, wolę dopłacić parę groszy i kupić na allegro
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: AliExpress chiński sklep,czy korzystał ktoś?

Post autor: Maria Maria »

Niechce nic od nich. Zamówiłam 3 rzeczy ok. Na promocji. Żadna nie przyszła. Ani zwrot kasy.
forumowicz

Re: AliExpress chiński sklep,czy korzystał ktoś?

Post autor: forumowicz »

tłumaczenie,braki w magazynie,szkoda sobie głowę zawracać
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: AliExpress chiński sklep,czy korzystał ktoś?

Post autor: Maria Maria »

:lol: dlatego nie zawracam sobie głowy. Tylko szlag mnie trafia ilu takich jak ja nabrali na kasę. 😡😡😡😡
forumowicz

Re: AliExpress chiński sklep,czy korzystał ktoś?

Post autor: forumowicz »

mnie oddali kasę,rozpocząłem spór i za dwa dni był zwrot ,ale jaki sens czekać kilka miesięcy,ryzykować czy dojdzie czy nie,poza tym kupiłem w czarny piątek,i towaru niby brakło,bo za połowę ceny,zawracanie głowy,na allegro są ceny deczko wyższe,a przesyłki mam za darmo
ODPOWIEDZ