Pedofilia w KK

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Pedofilia w KK

Post autor: forumowicz »

Temat religii i polityki to jest temat nie nadający się na forum! Za każdym razem zakłada go osoba ta sama,która ma cel sklucic,zgnoic,innych,tylko dlatego,że sama ma jakieś kompleksy,mój apel jest prosty jak drut,Adminie,kasuj takie wątki,one nic nie dają!tyle wtyk temacie z mojej strony
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pedofilia w KK

Post autor: andrzej1955 »

To jest pytanie do Papierza Franciszka-który ten temat poruszył i odważył się z nim zmierzyć :!: Przeprasza jąć wiernych i pokrzywdzonych-między innymi w Irlandii-niestety w powszechnej telewizji o tym nie było ani jednej wzmianki-dlaczego-każdy niech odpowie sobie sam :!:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20132
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pedofilia w KK

Post autor: Felice »

Max ale dlaczego od razu kłócić? Czy nie mówienie o czymś rozwiąże problem? Każdy z nas może mieć własne zdanie na ten temat i nie jest ważne czy jest ateistą,czy gorliwym katolikiem. To czy ktoś chodzi do kościoła czy nie nie jest miernikiem niczego. Często ci co są tam codziennie więcej grzechów mają na sumieniu niż ci co bywają sporadycznie lub wcale.
Uważam,że słusznie się stało że problem ujrzał światło dzienne i nie mówmy tu o plotkach bo hierarchowie kościoła oficjalnie do tego się przyznają.
forumowicz

Re: Pedofilia w KK

Post autor: forumowicz »

Ten problem nie interesuje Janka,Kazia ,Pawła nie interesuje Kazi Jasi Basi zapewne dzieci nie mają ,ale może mają sumienie mimo wszystko? :evil: Interesuje jednak tych wszystkich którzy są wrażliwi na ból tragedię setek tysięcy rodzin na całym świecie których dzieci były ofiarami kapłanów religii mówiącej o miłości ,mających pobożne miny klęczących na rogach ulic zawodzących z ambon ,
wygłaszających kazania o miłości Boga do ludzi.Interesuje wszystkich pedofilów we wszystkich więzieniach zadają pytania dlaczego ci bandyci nie odsiadują wyroków ? Zmowa krajów które co rusz publikują listę ofiar ,nazwiska bandytów pełniących posługi duchowe dzisiaj w Niemczech za parę miesięcy lat w Afryce na zasadzie jest zbrodnia jest ochrona jest przeniesienie oby dalej oby było bezpieczniej.
Hm wymyślili te informacje niechodzący do kościoła albo chodzących raz w roku a może raz na parę lat? :evil:
To heretycy bo bronią dzieci gwałconych w zaciszu klasztorów zakrystii ambon ,ale nie interesuje to mexów ,Heniów ,Edmundów oni dzieci nie mają maja mózg wyprany z logicznego myślenia serca obdarte ze współczucia fanatyków zasłaniających oczy i zatykających uszy na krzyk na rozpacz dzieci :shock: dzieci na całym świecie . :evil:
kuracjusz54
forumowicz

Re: Pedofilia w KK

Post autor: forumowicz »

Max pisze: 09 paź 2018 21:05 Temat religii i polityki to jest temat nie nadający się na forum! Za każdym razem zakłada go osoba ta sama,która ma cel sklucic,zgnoic,innych,tylko dlatego,że sama ma jakieś kompleksy,mój apel jest prosty jak drut,Adminie,kasuj takie wątki,one nic nie dają!tyle wtyk temacie z mojej strony
Zawsze możesz odświeżyć temat:

Śledzie-gotowe czy robione?
autor: Max » 29 sty 2018 10:23
forumowicz

Re: Pedofilia w KK

Post autor: forumowicz »

Panom w czerni przydałaby się..
1. Normalna praca, szczególnie fizyczna co by choć jeden odcisk pojawił się na delikatnych paluszkach.
2. Rodzina i duuuuuuużo dzieci, w końcu akt małżeński w parze z kalendarzykiem zobowiązują.

Dorzucę gratis kredyt w CHF i upiorną teściową. :mrgreen:
Pedofil to śmieć najgorszego gatunku a ten w KK podwójnie bo jest śmieciem dwulicowym. Brzydzę się takimi ludźmi. I zamiataniem brudów pod perski dywan.
Sprawa jest prosta...jak złapiesz - odcinasz co trzeba. Najlepiej tępym nożem. I nie wiem czy gdyby chodziło o moje dziecko powstrzymałabym się odpowiednio szybko.
Może jestem wulgarna wybaczcie, ale ciśnienie podnosi mi się na słowo pedofil. Dosłownie.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pedofilia w KK

Post autor: Fionka »

Florka , spokojnie ....... i tak pan P ich obroni :evil: :evil: . Toż to same dzieci siadały i o ciumka się prosiły. Sory ale muszę choć to nie w moim stylu . Dziadów wykastrować i to na wstępie . Rzygać mi się chce :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pedofilia w KK

Post autor: Nutka »

Max pisze: 09 paź 2018 21:05 Temat religii i polityki to jest temat nie nadający się na forum!
A dlaczego nie :?: :roll: ....wydaje mi się,że temat bardziej adekwatny niż"d.pa maryny" ,albo poniżanie kobiet ;)
Waśnie o zboczeńcach warto porozmawiać ;)

kuracjusz54.....nieraz Cię czytam i mi się "scyzoryk"w kieszeni otwiera :twisted:
...ale w tym temacie,masz moje poparcie :)

Felice...jak będziesz potrzebowała pomocy w tym ukatrupieniu ;) .....możesz liczyć na mnie.
...nawet Ci rękę rozbujam ;)

Przeprasza jąć wiernych i pokrzywdzonych-między innymi w Irlandii-niestety w powszechnej telewizji o tym nie było ani jednej wzmianki-dlaczego-każdy niech odpowie sobie sam :!:
I nie będzie ,Andrzeju...niestety :roll:
....ale polecam film w tym "klimacie"...........Szkoła dla łobuzów

....I miłej nocki życzę....Dobranoc :kwiat:
forumowicz

Re: Pedofilia w KK

Post autor: forumowicz »

kuracjusz54 pisze: 08 paź 2018 11:26 Zbrodnia bez kary ? Czy zadośćuczynienie finansowe to wszystko czego należy oczekiwać ?Dlaczego największe partie w Polsce boją się zająć jasne stanowisko w sprawie tak bulwerusującej? :shock:
Kuracjusz54
Hej. Miejmy nadzieję że pedofilia będzie nazwana po imieniu, odpowiednio potraktowana przez Nasze, i nie tylko Nasze Prawo, odpowiednio do szkody jaką wyrządza.
Oczywiście jest to problem nie tylko środowiska kościelnego, ale i innych środowisk społecznych.
Jednak z uwagi na misję społeczną jaką spełnia Kościół, oraz rozmiary tej Patologii w środowisku Kościoła, będzie On zawsze na pierwszym ogniu krytyki, to oczywiste. Tu kłania się też wyraźnie problem Moralności w misji Kościoła, co już Poruszaliśmy w temacie o Moralności Naszej.
Zadośćuczynienie finansowe, Kuracjusz54 Wybacz, ale Co to załatwi? Czy pokryje ogrom szkód jakie wyrządzają pedofile?
Dlaczego Nasi Kochani Przedstawiciele Narodu, na przemian rządzący, nic nie robią?
Ano dlatego, że jest to temat bardzo trudny a przede wszystkim nie przynoszący punktów sondażowych,jak i kilka innych tematów społecznych.
Zbyt łatwo można na tym stracić zęby, i popłynąć w niebyt. Tu trzeba, Kogoś zdesperowanego,z dużym poparciem społecznym, a w obecnym czasie,kiedy Publiczne środki masowego przekazu pokazują,tylko to co nieszkodliwe dla opcji rządzącej, nie są w stanie podać wiarygodnych informacji społeczeństwu, upodabniają się poziomem raczej do Korei Płn.
Ja osobiście myślę, że jeśli chodzi o Kościół,to jest to jeden z problemów którego nie przeskoczy, i rozbije się bardzo. To tylko kwestia czasów, w jakich żyjemy. Że dojdzie do tego kiedy na Mszę Niedzielną przyjdzie Ksiądz i kilku wiernych.
Czytam tytuł Tematu, i nie widzę nakazu zabrania głosu przez Kogokolwiek, i Każdy z Nas sam decyduje o tym, by wyrazić Swoje zdanie, i jest super.
Nie mogę jednak się wypowiedzieć, a gdy spadnie na mnie fala krytyki, żądać zamknięcia tematu, zarzucić autorowi wszczynanie awantur i celowości skłócenia Nas Wszystkich.
Kolego Max, jeśli Zdecydowałeś się wypowiedzieć, to ów Temat nadaje się na Forum, tak myślę.
Miejmy szacunek do siebie, nawet jak się spieramy.
Max, bez urazy.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pedofilia w KK

Post autor: Maryann »

Ja tez uwazam ze temat jak najbardziej na forum sie nadaje...przyznam ze choc z niektorymi prezentowanymi na forum przez autora watku pogladami nie do konca sie zgadzam..lub nie zgadzam sie wcale....to w tym temacie poglady mamy spojne. Udawanie nic sie nie dzieje, odwracanie sie od problemu plecami..nie tedy droga...badzmy katolikami....wierzacymi, ale myslacymi jednoczesnie...
ODPOWIEDZ