"Bądźmy piękni. ..naturalnie"

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: "Bądźmy piękni. ..naturalnie"

Post autor: Duszyczka »

W ziołowym sklepie kupisz dobrą pokrzywę. Ja suszę swoją z pobliskiego lasu.
Pietruszka musi być zielona.Tylko ta ma to żelazo i magnez chyba.Witaminy C też więcej niż cytryna.Posypuję ją wszystko co można i nie tylko.Nawet do kanapek dodaję.Można też zrobić z niej sos jak z kaparów czy bazylii.albo taki czosnkowy.Ten czosnkowy jest superaśny.Ba bazie jogurtu.Można też z serem białym.Do tego czosnek posiekany lub przez praskę potraktowany.dużo siekanej pietruszki.sól i pieprz.Lub zamiast tego czarnuszkę.Jesli dużo twarogu to może być jako pasta na kanapkę.Tylko na jogurcie to dodatek do kiełbaski na ciepło albo innego mięsiwa.Chociaż ja czasami to łyżką wcinam.Potem zionę jak smok siarką. ;) :mrgreen: Może stać kilka dni w lodówce.
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: "Bądźmy piękni. ..naturalnie"

Post autor: Cygana »

Dziękuję bardzo :serce: Duszyczko ...Felice ...Andy ... :D za wszystkie porady ..... muszę się zmobilizować :ugeek: ,najbardziej zaciekawiła mnie pokrzywa ,spróbuje się z nią zaprzyjaźnić :shock:
Z reszty porad też chetnie skorzystam.Największym problemem dla mnie to wszystko jeść ,ale czego nie robi się dla zdrowia :roll: :roll:
Dobrej nocy :kwiat: :kwiat: :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14475
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: "Bądźmy piękni. ..naturalnie"

Post autor: ANDY12345 »

Nie rozchodzi żeby jeść wszystko na siłę, ale to co smakuje (tylko zdrowo) i dodać przypraw, zmieniają smak, pomagają w trawieniu i przyswajaniu pokarmu. Popróbuj sałatek, surówek z różnymi składnikami zobaczysz co Ci będzie smakować i urozmaicaj na pewno nie zaszkodzi. dobranoc.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11617
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: "Bądźmy piękni. ..naturalnie"

Post autor: Atina »

Polecam pokrzywę forum mnie zmobilizowało efekty już widać paznokcie i mop na głowie jakby pełniejszy :lol: :) skóra także w lepszej formie.
Wyniki robię jutro, a więc zobaczę jak ruszył ten temat.
Polubiłam pić pokrywę wieczorem... :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14475
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: "Bądźmy piękni. ..naturalnie"

Post autor: ANDY12345 »

Drineczek na kolorowy sen ? :lol: :lol: :lol:
Dawno temu używałem szamponu z pokrzywą ale nie widziałem znacznej poprawy. Widocznie było za mało pokrzywy w pokrzywie :D .
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: "Bądźmy piękni. ..naturalnie"

Post autor: Duszyczka »

Super Atinko...daj nam znać o wynikach.Ile czasu ją już pijesz?
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: "Bądźmy piękni. ..naturalnie"

Post autor: Duszyczka »

Andy....dokładnie tak jest.W szamponie jest mało pokrzywy.Najlepiej przygotowywać z niej płukanki do ostatniego płukania.Polać sobie włosy albo wręcz wcierać w skórę taką herbatkę popijająć jednocześnie. To na prawdę działa.Koleżanka ta od anemii miała pióra na głowie a teraz jest gęsta czuprynka.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14475
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: "Bądźmy piękni. ..naturalnie"

Post autor: ANDY12345 »

Wiesz że Kobiety mają zawsze włosy, a u nas niekoniecznie. Już dawno temu powiedzieli kto wynajdzie lek na łysienie to będzie milionerem i dostanie Nobla. Człowiek trochu łysieje ale to ponoć sprawy genetyczne, my możemy co najwyżej spowolnić ten proces. Kobiety powinny mieć ładne włosy bo nimi nas uwodzą a i coś nimi zakryją a coś odkryją :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: "Bądźmy piękni. ..naturalnie"

Post autor: Duszyczka »

Andy..".nie bój żaby j"ak to kiedyś powiedział ktoś mądry w tv.Łysina świadczy o męskości przecież. Naukowcy potwierdzili przecież badaniami. :D Kobiety też powinny cieszyć się z tego powodu... ;)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14475
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: "Bądźmy piękni. ..naturalnie"

Post autor: ANDY12345 »

To że ci z bujną czupryną to nic nie mogą :lol: :lol: :lol: :lol: , a ja cały czas myślałem że od hormonów i temperamentu :D
ODPOWIEDZ