Sanatorium miłości

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Gość

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Gość »

Przyznam się :lol: pierwszej serii widziałam jeden odcinek , zanudziłam się na śmierć i ciągu dalszego nie było. Teraz tak odrobinę z przekory obejrzałam pierwszy odcinek drugiej serii na vod i kurczę...fajni ludzie tam trafili.
Imion uczestników nie rozróżniam co prawda :roll: ale mam swoje sympatie i antypatie. Jak w życiu.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7814
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium miłości

Post autor: darek »

Hipokryt pisze: 19 sty 2020 13:08
darek pisze: 14 sty 2020 09:56 (...)
W temacie WOŚP nie było Twoich wpisów zachęcających do Choć WOŚP zapewne POMAGA Twojemu Synowi
(...)
O którym moim synu piszesz? O starszym synu piszesz czy o mlodszym? Co to ma wspólnego z tematem "Sanatorium miłości"? W Ustroniu byliśmy, ale nie w Równicy :D

Dziś wieczorem kolejny odcinek naszego ulubionego serialu :lol:
Drogi Marku Hipokrycie
Odnosiłem się do Tego Wpisu;

Re: Sanatorium miłości
Post autor: Hipokryt » 14 sty 2020 09:39

Wszyscy miłośnicy tego programu, którzy tylko "kibicują" - powinni wysyłać SMS-y o treści TK.D3 na numer 7365.
(koszt sms 3,69 zł z VAT)

Zadaje sobie tylko Pytanie po co ten numer i zachęcanie .

Wszak omawiany jest Program ,uczestnicy ich zachowania czy Nasze preferencje
forumowicz

Re: Sanatorium miłości

Post autor: forumowicz »

W następnej edycji tego programu powinni wystąpić ludzie z tego forum, Darku kogo byś zgłosił? Uważam ten program za fajny, i oglądam z ciekawością, zainspirowała mnie Amerykanka, na randce opowiadała cały czas o pieniądzach, a potem wyznała Marcie, że dla niej kasa jest nieważna, jak to zrozumieć? Może ktoś mi wyjaśni
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Hipokryt »

Już wyjaśniam...
według mnie Amerykanka jest hipokrytką i dlatego tak twierdzi (albo odwrotnie) :lol: :lol: :lol:
... a jak będzie w nowym odcinku dowiemy się już za 90 minut :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7814
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium miłości

Post autor: darek »

Drogi Max-ie

Zapewne mało Osób zna kryteria wyboru kandydatów do programu.
Może powinno być losowanie czy też weryfikacja schorzeń .

Rozbawiła mnie w pierwszym odcinku wizyta u Lekarza Sanatoryjnego ,akurat oboje Lekarze są lekarzami Baneologami ,którzy weryfikują i nawet potrafią odesłać Pacjenta ze względu na brak predyspozycji do leczenia.

Pytanie co Panu/Panii dolega skoro robimy Profesjnalny program za pieniądze z abonamentu nie ośmieszajmy się !!!
Ktoś powie czepiam się .
Tak Skoro SANATORIUM to niech ktoś sobie poczyta , wszak wśród Naszych znajomych po Naszych powrotach z sanatorium słyszeliśmy jak i co się tam wyprawia .
Program nie oddaje powagi .
W Równicy leczą się ludzie kardiologiczni po różnych zabiegach zawałach ,stendach wszczepionych rozrusznikach czy innych.Są ludzie z problemi pumologicznymi czy innymi.
Obok Równicy jest Sanatorium Szpital Reumatologiczny ..może w tych oddziałów wziąść ludzi .

Zrobiono PROGRAM ,który generalnie Szkodzi Wizerunkowi Osób ,które jeżdżą do santaoriów celem leczenia nie tylko dla ROZRYWKI choć nieraz należy mieć MASKĘ czy każdemu należy obnosić się chorobą ?

Ostatnio w Kołobrzegu była Piękna Młoda dziewczyna ..gdy przechodziła deptakiem 90% Facetów nie umiało oderwać od Niej oczu .
Miała nieuleczalną chorobę ..juz jej Nie ma {+}.

Wg Mojej kończąc opinii jeżeli robimy program zróbmy go Dobrze pokażmy też cierpienie Ludzi pokażmy ich walkę z chorobami .

A co do ...

Nawet po tej edycji Powiedziałem zróbmy Program obniżając Granicę wieku .
Podobną jak w Rolniku wszak znane są przypadki ,że Ludzie w Sanatoriach się poznają ..pobierają Mają ..Dzieci i....
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Felice »

Ideą tego programu nie jest pokazanie chorych ludzi jeżdżących na leczenie.
Program jest o tym jak w słusznym już wieku przy okazji wyjazdu można spotkać miłość,przyjaźń,otworzyć się na nowe,czasem ekstremalne wyzwania. Sanatorium jest tylko tłem do tego.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7814
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium miłości

Post autor: darek »

Felice
Ja zgadzam się .
Ale jak zapewne wiesz są Osoby z Naszego Forum ,które może i chciały by ...
Barierą jest wiek Osoby powyżej.

Ale skoro ma to być program pośrednio matrymonialny może niech nazywa się np. Poszukiwanie drugiej połowy.
Osobiście uważam że skoro jest w nazwie Sanatorium i program jest realizowany w Obiektach ,gdzie ludzie "ładują akumulatora" to powinien sie inaczej nazywać lub być produkowany 10 km na południe w znanym Hotelu Gołębiowski w Wiśle .
Zreszta skoro program ma swoich Fanów i nie jest szkodliwy niech jest
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Felice »

Skoro autorzy wybrali taką formułę to nam niewiele do tego.
Może kiedyś wpadną na pomysł dla młodszych,ale wtedy po co w sanatorium?
Tytuł jest Sanatorium miłości,a nie miłość w hotelu.
Dla mnie to nie jest program matrymonialny,tylko o tym,o czym pisałam wcześniej.
forumowicz

Re: Sanatorium miłości

Post autor: forumowicz »

Tak zgadzam się z Felice, Sanatorium Miłości, Darku!
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Leon43 »

Właśnie oglądam...wg mnie fajna jest ta wysportowana blondynka o imieniu Iwona. I nie chodzi tylko o wygląd
ODPOWIEDZ