Sanatorium miłości

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Hipokryt »

Zenek - ja mogę pomóc w tym "rozruszaniu" :lol:
Trzeba zacząć od ruszenia tyłka sprzed ekranu i odejść od biurka. A potem wyjechać z domu jak najdalej. :lol:
Można odwiedzić w ten sposób dwa "sanatoria miłości", czyli Równicę i Wielką Pieniawę 8-)
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Sanatorium miłości

Post autor: ZenekM197 »

Czekam, Hipokryt i nie widzę powodu, żebym sobie takiej przyjemności miał odmówić i żebym sobie przy Twojej skromnej pomocy miał jej nie zorganizować, tym bardziej, że ten teren nie jest mi znany :P
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Hipokryt »

Zenek - póki co, "sanatoria miłości" są tylko dwa :D Mam na myśli miejsca nagrywania tego programu :lol:
Pierwsze z nich jest w Ustroniu, dokąd najłatwiej trafić jadąc trasą A1 na południe :) Beskid Śląski i Żywiecki polecam odwiedzić ;) Polanicę również warto poznać i Kotlinę Kłodzką. :D
Oczywiście polecam z powodów turystycznych a nie miłosnych :lol:
Są wakacje, więc warto ruszyć tyłek zza biurka i ruszyć w trasę :shock:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Sanatorium miłości

Post autor: ZenekM197 »

Hipokryt,
Ty to lubisz ludzi na ziemię sprowadzać :twisted: Cały czas myślałem o Sanatorium Miłości, zabiegi, sauna, gimnastyka, a wieczorami ognisko, parkiet, muzyka, taniec ... :D
A Ty mi tu z turystyką wyjechałeś :lol: :lol: , tak jakby przy okazji wyjazdu nie było to możliwe ;) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Hipokryt »

Zenek - polecam zajrzeć do tych miejsc, bo dość trudno tam trafić wygrywając eliminacje do programu "Sanatorium miłości 4" :serce: :D
O wiele łatwiej pojechać tam turystycznie. A naprawdę są to piękne miejscowości w górach :)
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Sanatorium miłości

Post autor: ZenekM197 »

Hipokryt,
To kiedy chcesz tej podróży i zwiedzania, jak znasz te tereny to możemy wybrać się razem :D Chociaż nie wiem czy nie za wcześnie jeszcze na takie zażyłości ;) :lol: :lol:
Tam chyba też mamy zaufanych Forumowiczów, więc może się nawet zebrać grupka pokaźna :D chętnych na te uroki Kotliny Kłodzkiej :D
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Hipokryt »

Zenek - mogę odwiedzić Ustroń, Równicę, Czantorię i Beskid Śląski jeszcze w te wakacje :D Kto chętny polecam :D
Polanica i Dolny Śląsk na razie odpada :( Niedawno stamtąd powróciłem :D
Polecam zwiedzać miejsca związane z naszymi ulubionymi programami telewizyjnymi :lol:
A swoją drogą ciekawe, czy pojawi się nowe "sanatorium miłości" na mapie Polski :?:
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Sanatorium miłości

Post autor: ZenekM197 »

Hipokryt,
Plany na wyjazd to dobra sprawa, a jeszcze jak wiesz czego potrzebujesz i już wybrałeś to co dobre dla Ciebie to z pewnością pobyt będzie udany 👍. Okolica piękna, a jeszcze jak dopisze pogoda i dobre Towarzystwo to poprawa samopoczucia gwarantowana :D Może nawet o 100% :D
Moim zdaniem zmiana obiektu dla kuracjuszy Sanatorium Miłości wskazana :D
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Sanatorium miłości powraca

Post autor: Hipokryt »

Sanatorium Miłości powraca :)
Pierwszy odcinek nowej, czwartej edycji programu "Sanatorium miłości" pojawi się już za tydzień w TVP1 w niedzielę, 20 marca o godz. 21:15. :D
"Poznacie nową wspaniałą dwunastkę, która zawitała do Polanicy po przygodę, by zmienić swoje życie, a może nawet spotkać miłość" — czytamy na oficjalnym profilu programu na portalu społecznościowym :D
Możemy również zobaczyć krótki zwiastun tego programu i obejrzeć nowych bohaterów :)
Będzie się działo :shock: :lol:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatorium miłości

Post autor: Hipokryt »

Oglądamy już za chwilę 😎
Będzie się działo 😍
ODPOWIEDZ