kobiety -polowanie na facetów

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: Sloneczko »

Nooooooo :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14548
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: ANDY12345 »

Każdy go ma tylko nie każdy chce się do niego przyznać :lol:
Pawel69
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 08 sty 2019 13:58

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: Pawel69 »

Prawda jest taka ,że jak się w domu na codzień ma obiady takie jakie się lubi to na mieście się nikt nie stołuje :-) to sie dotyczy zarówno jak i pań tak i panów.Na to nie ma regóły
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: Hipokryt »

Idę więc robić dobry obiad aby jakaś pani chciała zapolować :lol:
... na obiad a nie na mnie ;)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14548
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: ANDY12345 »

Jedno nie wyklucza drugiego ;)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: darek »

Pawel69 pisze: 11 sty 2019 12:10 Prawda jest taka ,że jak się w domu na codzień ma obiady takie jakie się lubi to na mieście się nikt nie stołuje :-) to sie dotyczy zarówno jak i pań tak i panów.Na to nie ma regóły
Klasyczna PRAWDA.

Ale kiedyś Pewna Pani stwierdziła że skoro ma w dom wykwintny 3 daniowy OBIAD chętnie by też spróbowała wykwintnego DESERU na mieście :o .

Musimy pamiętać o Jednym Tak Panie jak i Panowie NIE moga być sami sa "stworzeniami Stadnymi"

Dla wielu to polowanie to też pokazanie się że Jeszcze mogę ,że jeszcze mam ,że jeszcze ...

Oczywiście może nastąpić po upolowaniu -ale to hipotetycznie kolejny etap ZAUROCZENIE a w konsekwencji i Konsumpcja .
Lepiej juz aby to zauroczenie czy ew konsumpcja nastąpiła w cywilizowany sposób niż ...

..kilka postów wcześniej Ktoś wspomniał w temacie kradzieży o kradzieży bielizny damskiej suszonej na balkonach ok bo Chciała się lepiej zaprezentować ,kilka lat temu i byłem tego byłem świadkiem w kołobrzeskiej Baltonie dostarczono chyba z 2 flakoniki perfumu ..Massumii Pani kupiła sobie bo chciała ładnie pachnieć na tańcach w Węglu Brunatnym i co ..Koleżanka cały Flakon z zazdrości bo kolejny wieczór sama wylała na siebie ..przez Tydzień tylko Ona Pachniała owym perfumem chyba flakon miał ze 125 ml.

Nie zbadane są możliwości polowań
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: medi »

Niedługo kobiety będą w sanatoriach przemykać ze spuszczonymi oczami korytarzem bo nie daj Bóg których z panów sobie pomyśli że na niego polują :evil: :evil: :evil: Nie dajmy się zwariować .Nie każdy uśmiech to zaproszenie ,nie każde słowo z ust kobiety to zastawianie wędki :twisted: :twisted: Lubię pogadać z inteligentnym osobnikiem płci przeciwnej(czytaj:samcem) co nie znaczy że zapraszam go do flirtu albo swojego łóżka .Zastanawiam się po co takie głupie tematy istnieją tu na forum :?
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: Hipokryt »

Ojciec Założyciel tego tematu raczej nie udzieli odpowiedzi na to pytanie... :lol:
A jednak powinien co jakiś czas się tu odezwać...
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: darek »

.. Zastanawiasz się Medi po co

Obiekty sanatoryjne zostały zweryfikowane.
Czas na wyjazdy Wszystkim został solennie wydłużony.

O polityce nie ma sensu bo zaraz pojawi się Pan administrator

Pozostają tematy dziwne i dziwniejsze.

Zgadzam się z Tobą ,że Nawet jeżeli się do Mnie uśmiechniesz nie znaczy to ,że ........
Niejednokrotnie byłem uczestnikiem w różnych konfiguracjach rozmów rozmów o wszystkim i niczym ,takie rozmowy nieraz pozwalają się otworzyć poznać druga osobe Fakty zbyt intensywne Rozmowy czy nawet Intensywne patrzenie w oczy może spowodować jakieś zauroczenie.
Jestesmy istotami rozumnymi -to że spędze z Tobą wieczór na rozmowie czy na tańcach nie musi ZNACZYĆ ,że jestesmy Parą sanatoryjną czy .....

Był Pamiętasz kiedyś Polowanie Mężczyzn na Kobiety chyba Max zapodał też miał kilka podstron dziś na tapecie jest inna konfiguracja .
wg do czasu do kiedy nie ma zwady i temat jest czytany nie ch on sobie będzie zawsze może spaść na dół wtedy pojawi się Nowy a nóz będzie to



Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Kto za
Kto przeciw
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: kobiety -polowanie na facetów

Post autor: Hipokryt »

W temacie o polowaniu...
już od dziś możemy legalnie polować na dziki, więc faceci mogą czuć się bezpiecznie :)
Zainteresowani powinni skontaktować się z najbliższym oddziałem Polskiego Związku Łowieckiego .
Ostatnio zmieniony 12 sty 2019 21:13 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: popr. literówkę
Zablokowany