Honorowe krwiodawstwo

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Honorowe krwiodawstwo

Post autor: leszek1958 »

Witam forumowiczów,zwracam się z nietypową prośbą,zostałem zgłoszony do plebiscytu ,,Człowiek Roku 2018"organizowanego przez portal ,,informacje lokalne.pl" w kategorii działalności społeczna,pokrótce się przedstawię,nazywam się Chudzik Leszek jestem krwiodawcom od 40 lat,oddałem ponad 76 litrów krwi,w okresie letnim kiedy brakuje najwięcej tego bezcennego leku organizuje akcje poboru krwi oraz rejestrujemy potencjalnych dawców szpiku,jeśli uważacie że zasługuje na ten zaszczytny tytuł oddajcie głos na mnie ,wejdźcie na stronę internetową portalu informacjelokalne.pl tam są specjalnie kupony,wypełnijcie je i prześlijcie drogą elektroniczną na adres [email].pl z dopiskiem,,Człowiek Roku 2018".Z góry dziękuję za poparcie,pozdrawiam.
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Re: Honorowe krwiodawstwo

Post autor: leszek1958 »

Witam ponownie,adres na który należy przesłać kupony to ,,informacjelokalne.pl" z dopiskiem Człowiek Roku 2018".Proszę o wasze głosy.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Honorowe krwiodawstwo

Post autor: Dzia_dek »

Przyznam szczerze, że jestem zaskoczony tą nietypową prośbą i delikatnie mówiąc bardzo zniesmaczony.
Prowadząc na danym terenie taką działalność społeczną (bo w tych kategoriach trzeba to rozpatrywać) jaką
opisałeś powyżej, tu u siebie powinieneś być osobą znaną, docenianą i to przede wszystkim tam powinieneś
liczyć na oddanie głosów. Czy ta powyższa prośba, to ma być działanie mające na celu wypromowanie swojej
osoby oraz wygranie tego plebiscytu za wszelką cenę i wszelkimi sposobami? Przepraszam za szczerość, ale to
chyba nie tędy droga. A pozwoliłem sobie na to, ponieważ sam byłem honorowym krwiodawcą i gdyby nie moja
choroba, która przerwała możliwość oddawania krwi, to w chwili obecnej niewiele odbiegałbym stażem i ilością
oddanej krwi od Ciebie. Tak więc mimo tego, że to co propagujesz i to co robisz pomaga wielu ludziom, cel tych
działań jest szczytny, to osobiście uważam , że Twoje działanie, jako społecznika, jest w tym momencie nie właściwe.
p.s. tak poza tematem. Na stronie, którą nam podałeś, w akapicie dotyczącym Twojej osoby jest błąd ortograficzny.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20152
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Honorowe krwiodawstwo

Post autor: Felice »

Dzia_dek to akurat nie jest złośliwość o którą ciągle mnie podejrzewasz,ale niewłaściwe piszemy razem.
To tak przy okazji wytykania błędów.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Honorowe krwiodawstwo

Post autor: Dzia_dek »

Moim zdaniem to z Twojej strony jest to wyjątkowa złośliwość, ale to nie ten temat.
Każdemu może się zdarzyć błąd (szczególnie w pisowni razem czy osobno, która nie
jest wyłapywana przez korektor) i tego w większości się nie czepiam.
Ale na oficjalnej stronie miasta, błąd ortograficzny to lekka przesada.
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Re: Honorowe krwiodawstwo

Post autor: leszek1958 »

Witam ponownie ,co do powyżej wypowiedzi,tu nie chodzi o wypromowanie mojej osoby ale o promocję Honorowego Krwiodawstwa,niech krwiodawcy zobaczą że ich postawa jest zauważalna,krwiodawców jest coraz mniej i każde uznanie może zachęcić innych do podzielenia się cząstką siebie.Czy uważasz że wszystkie plebiscyty są złe? przecież ja tam nie jestem sam,nawet nie wiem kto mnie tam zgłosił,nie chcesz to nie głosuj!.A tak nawiasem mówiąc krwiodawcy słyszą np.w przychodni ,,ja oddałem 100 litrów krwi i się nie pcham bez kolejki albo takich legitymacji mam pełno" itp.Krwiodawcy nie dzielą się na mniej lub więcej honorowych,krwiodawcy robią swoje i jeśli ktoś to docenia to jest super.Piszesz że choroba nie pozwala Ci oddawać krwi to dla czego nie wspomagasz krwiodawstwa w inny sposób?Łatwo jest krytykować innych samemu nic nie robić.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20152
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Honorowe krwiodawstwo

Post autor: Felice »

Uwielbiam być wyjątkowo złośliwa...dzień bez złośliwości to dzień stracony.😂
Jak widać nie masz wyłączności na to.
Wracając do prośby Leszka,nie masz ochoty na oddanie głosu,nie oddawaj. Po co cały wywód na ten temat? Żeby nie czuł się za dobrze?
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Re: Honorowe krwiodawstwo

Post autor: leszek1958 »

Felice jesteś super,Twoja wypowiedź trafia w punkt !!.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Honorowe krwiodawstwo

Post autor: Dzia_dek »

Leszku nie zrozumiałeś chyba mojego pisania. Ja nie mam nic do Twojej działalności
propagującej szczytne cele, nigdy też nie pozwoliłbym sobie na jej krytykowanie, o co
mnie całkiem niesłusznie posądzasz, wyraźnie to zaznaczyłem w swoim wcześniejszym poście.
Po prostu nie spodobało mi się Twoje podejście do tego plebiscytu i dlatego o tym napisałem.
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Re: Honorowe krwiodawstwo

Post autor: leszek1958 »

A co jest w tym złego? kandydują politycy,ludzie kultury,biznesmeni,sołtysi a dla czego nie może kandydować krwiodawca?.
ODPOWIEDZ