Dziewice w sanatorium

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: Sloneczko »

Oj dajcie spokój Manemu :kwiat:
Jeszcze kilka lat temu pisaliśmy wszyscy o wszystkim .....nawet
o doopie Maryni i nikomu to nie przeszkadzało.
A najfajniejsze to było to, że większość z nas się znała
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: darek »

Sloneczko pisze: 11 sty 2019 15:25 Oj dajcie spokój Manemu :kwiat:
Jeszcze kilka lat temu pisaliśmy wszyscy o wszystkim .....nawet
o doopie Maryni i nikomu to nie przeszkadzało.
A najfajniejsze to było to, że większość z nas się znała
Słoneczko

DUŻY PLUS

Uważam że skoro ktoś zapodaje TEMAT w dziale na każdy Temat i nikogo nie obraża chyba ,że Ktoś jest mocno Bogobojny i samo zdanie wyraz Już obraża jego uczucia to....

Stajemy się Społeczeństwem ,któremu WSZYSTKO zaczyna mocno przeszkadzać .

a cóz dziwnego jest w zapytaniu
czy sa ?

Może krótka odpowiedź
Nie pojawiają się .

Oczywiście idąc tym tropem pojawi się kolejne czy w Sanatorium są ?????
Geje
Lesbijki
Transwetyci.

Tak To byłby temat ,który mógłby zszokować choć z drugiej strony może nie ma co Prowokować
Autor zadał Pytanie
My odpowiadamy osądzając Autora .

Pozwolę sobie odpowiedzieć

MANY niestety TRUDNO spotkać choć zdarzają się nie na każdym turnusie
forumowicz

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Wybacz Darek. Jesteś dla mnie na topie osób wypowiadających się w każdym prawie temacie z ogromnych bagażem doświadczeń. Możemy gadać o niczym ale zaciąganie pustych tematów jeden po drugim i obserwacja ciągu dalszego z oddali to żadna filozofia. Nie piję do pytania ale do autora powtarzających się w tej tonacji postów.
Dziecinne.
Było milion bynajmniej nie poważnych tematów parę lat temu ale z reguły autor czynnie uczestniczył w dyskusji a po drugie było tyle rezolutnych osób, że przyjemnie się to czytało. Teraz...jest jak jest.
Jak napisał wcześniej kolega pominąć ciszą autora i jego posty bez dodatkowych komentarzy to najlepsza opcja, co też po tej wiadomości uczynię.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: darek »

Z całym szacunkiem.
Od zawsze na forum pojawiały się tematy ,które wielu osobom ie pasowały.
Niezapomniany Duet MIX i MAX .-obaj Panowie pozwalali sobie nieraz na intrygi w stosunku do innych JEDNAK Nigdy podobnie jak MANY nie obrażali.
Piszesz i teraz nie wiem czy pochlebnie czy z irytacją na temat mej osoby.,że Jesteś dla mnie na topie osób wypowiadających się w każdym prawie temacie z ogromnych bagażem doświadczeń
Nie może zbyt pochopnie mnie oceniasz ilość mych wpisów na czas na Forum jest jednym z niższych bo jestem na Forum 7 lat i wpisów mam na poziomie około 4500 czyli stosunkowo Bardzo mało a musisz Pamiętać i wiedzieć ,że prowadziłem kiedyś prawie relacje z pobytu w Busku około 500 wpisów w ciagu 20 dni ale nie tym tutaj.
Nie mam doswiadczenia jak inni , może pomogę w zakresie co nie których schorzeń .
Może wczoraj Poniosło mnie bo choć dla wielu osób to nie istotne prosiłem Pana Administratora o skatalogowanie Obiektów do Miejscowości czy miejscowości do Obiektów
Zauważ dziś w temacie oceń sanatorium ...Kolejna Osoba Ocenia Biawenę w Wysowej gdy wpiszesz Biawena jest założonych kilkanaście tematów .

Co zaś tyczy się autora TEMATU
Nadal będę uważał ,że jeżeli zapodaje temat i są odpowiedzi i są wejści to może to innych ciekawić a nuż ktoś napisze coś co kogoś mniej otwartego czy nie zalogowanego zaciekawi ?

A może Many prowadzi jakieś studia n/t
Tego nie wiemy
Oczywiście możemy omijać szerokim łukiem ,ale wtedy stajemy się wg Mojej oceny odludkami nierraz fajnie jest się pośmiać po żartować jesteli oczywiście nikogo nie obrażamy
a temat za dzień za dwa za tydzień spadnie i umrze śmiercią naturalna .
forumowicz

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: forumowicz »

popieram słowa Darka , a kogo nie interesuje temat , niech nie czyta ;)
forumowicz

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Manego trzeba znać by tematy brać z przymróżeniem oka i :)
No pomyślałby ktoś ,że tutaj same porządnickie osoby piszące same poważne spostrzeżenia :lol: :lol:
Many jestem krótko ale jestem za :o :mrgreen:
Kuracjusz54

ps nie wchodzić jak nie pasi :o :!:
forumowicz

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Darek. Mój komentarz o Tobie, - pozytywny. Co do autora i jego tematów, jak powyżej. Mogę nawet być odludkiem. 😊 porządnickim zresztą...
Co do Forum kiedyś i teraz ( niestety znam tylko z historycznych postów) i różnicy pisałam wielokrotnie. Ale jak to mówi moja koleżanka "to se ne wrati".
Waldku, Kuracjuszu dzięki za radę. Skorzystam w tym przypadku.
Życzę Wam miłego wieczoru i owocnej dyskusji.
forumowicz

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: forumowicz »

NIe musisz korzystać z moich rad ja nie wchodzę w gadanie w tematach co mi nie pasują .Może dlatego że jestem facetem :o
Kuracjusz54
forumowicz

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Sloneczko pisze: 11 sty 2019 15:25 Oj dajcie spokój Manemu :kwiat:
Jeszcze kilka lat temu pisaliśmy wszyscy o wszystkim .....nawet
o doopie Maryni i nikomu to nie przeszkadzało.
A najfajniejsze to było to, że większość z nas się znała
Jakieś sympatie słoneczko? :o
Kuracjusz54
forumowicz

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Kolego Darku, bardzo chętnie mogę być odludkiem, nie pisząc w tym temacie :) Cała przyjemność po mojej stronie :) .
Jeśli ten i mu podobne tematy rzucone przez Pana many, są odnośnikiem poprawności, a many jest Twoim idolem i wzorem poprawności i dobrego gustu, szczególnie wobec kobiet, to naprawdę ,miło jest zostać samotnikiem czy odludkiem.
Jak widzę co zdarzyło Ci się napisać, pewnie się Przejęzyczyłeś pisząc, że many nikogo nie obrażał swoim pisaniem, to aż mnie świerzbi żeby zacytować kilka Jego wypowiedzi.
Nie zrobię tego, bo raz,, nie nadaje się to do cytowania, po drugie, i Ty Byś się zaczerwienił. :oops:
Są Osoby które pamiętają Pana many, ale z szacunku dla Siebie i Innych Osób, nie Piszą .
W swoim wczorajszym tekście nie użyłem ani jednego obraźliwego słowa, zależało mi na tym.
Były to tylko pytania, do many, i luźne, lekko ironiczne zwroty, do Niego.
Miałem nadzieję że coś Napisze w swoim temacie. Nie Napisał, szkoda bo widać Ma dużo do powiedzenia w jednym i jedynym temacie, i co ważne,
na wysokim poziomie. :lol:
Nie używałem epitetów, nie mówiłem że jest odludkiem, itp. To nie moja bajka, i tym się Różnimy. A szkoda :)
Na Osobowość P. many mam swoje zdanie. I tyle.
Życzę miłej konwersacji w Temacie. :)
Zablokowany