Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.

Czy Jerzy Owsiak powinien zostać szefem WOŚP?

TAK
30
88%
NIE
4
12%
 
Liczba głosów: 34

moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: moderator »

Jak wiemy Jurek zrezygnował ale czy powinien? Pojawiło się kilka akcji nawołujących Jerzego Owsiaka do pozostania szefem WOŚP. Czy uważacie tak samo?
p.s. Proszę tylko nie wtrącać tu postów politycznych.
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: gorkaa »

Dla mnie Jurek Owsiak to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu czyli WOŚP
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: MegiMar »

Myślę, że to kwestia czasu. Na razie trzeba mu pokazać za Anną Dymną, jak bardzo jest ważny i potrzebny, jak bardzo cenimy jego pracę. Niech odpocznie i nabierze sił, a potem - oby zdecydował się grać dalej... a jeśli niestety nie - niech przynajmniej widzi, jak bardzo jest niezastąpiony.
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: Bietka »

a dla mnie nie i mam odwagę to powiedzieć. Pomagam w różny sposób ale nie na konto J. Owsiaka.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14479
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: ANDY12345 »

Moim zdaniem jeżeli zmieni zdanie to nie tak prędko, a z prostej przyczyny. Przez ten czas będąc reprezentantem tak szczytnej akcji popieranej przez większość Polaków wielokrotnie był atakowany tylko słownie. Po tym incydencie obawia się o swoje życie i zdrowie a nikt mu nie zagwarantuje że coś takiego się nie powtórzy. Dalej będzie duszą i nadal z boku pomagał w akcji i żeby jak najdłużej. Postawcie się w Jego sytuacji a pewnie podobnie byście postąpili.
forumowicz

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: forumowicz »

Panie Jurku nie zgadzam się na pańską rezygnację, obiecał Pan grać do końca świata i jeden dzień dłużej.
forumowicz

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: forumowicz »

Jurku, bez Ciebie WOŚP nie Będzie Już Taką, jaką Była. Gramy Do Końca Świata, I Jeszcze Dłużej.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: Felice »

Każda orkiestra musi mieć dyrygenta i Jerzy Owsiak był zdecydowanie najlepszym.Pokazał to choćby kwotami zebranymi corocznie .
Doszukiwanie się złych rzeczy w tym przedsięwzięciu dla mnie jest niezrozumiałe. Co złego może być w inicjatywie gdzie myślą przewodnią jest niesienie pomocy i nie przez przypadek opatrzona jest sercem.
WOŚP i Jerzy Owsiak to jedność. :serce:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11619
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: Atina »

Pan Owsiak jest już po prostu zmęczony dajcie człowiekowi spokój...ma swoje lata.
Zrobił kawał dobrej roboty... :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14479
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: ANDY12345 »

Koleżanki i Koledzy może zmienicie trochu nastrój postów, bo czytam jak klepsydrę. Jurek Owsiak nie odszedł, będzie nadal w akcji, tylko cichym współorganizatorem. Orkiestra jak sam powiedział będzie nadal grała i nic tego nie zmieni. Niestety jest grupa ludzi którzy myślą inaczej i nie chce aby akcja w przyszłości mogła się źle kojarzyć właśnie przez tych ludzi. Wiem że jest Wam ciężko przyjąć to do wiadomości, ale Orkiestra kojarzy mi się nie tylko z Owsiakiem ale z Ludźmi i ich Wielkimi Sercami, Dziećmi i Osobami Starszymi dla których akcja ta była kierowana. Chyba wszyscy chcemy żeby Ikona tej akcji była wśród Nas ludzi, a nie tylko już w sercach i pomnikach bo pewnie zostanie Mu postawiony przez Nas wszystkich, tylko jak najpóźniej.
Uszanujmy jego zdanie, będzie miał wiele czasu na przemyślenie i ogrom przyjaciół którzy będą z Nim rozmawiać na pewno i na ten temat. Dajmy Mu czas bo on czasami jest najlepszym doradcą.
Zablokowany