Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.

Czy Jerzy Owsiak powinien zostać szefem WOŚP?

TAK
30
88%
NIE
4
12%
 
Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7819
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: darek »

Wczoraj

w zagranicznych mediach pojawiła się informacja może ważna ,a może i nie istotna.

Pan Jerzy Owsiak został i tego nie zrozumiałem

ZATWIERDZONY do grona Osób ,które w roku 2019 mają czy Kandydują do NOBLA w dziedzinie...Pokojowej Nagrody Nobla ??( tłumaczenie pokrętne )

Kandydatura została zaakceptowana przez Norweski Komitet Noblowski oraz Fundację Nobla ?.

W poniedziałek byłem na kolejnym przeglądzie w Klinice im Prof Religi w Zabrzu.
tam naprawdę jest dużo tych Czerwonych Serduszek czyli de facto Akcja potrzebna jak i DYRYGENT .

Może Pan Jurek chce usunąć się troszkę w cień bo Prawda jest taka że duzo Osób bo boli to co On robi sami nic nie robiąc a tylko krytykując
Awatar użytkownika
robak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 06 kwie 2018 20:54
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: robak »

Oby nie dostał Nobla, bo na niego nie zasłużył - zbyt wiele jest jest nie wiadomych w sprawach jego firm. A po drugie jakby nie śmierć w Gdańsku to by nie wpłynęła ta kandydatura. Jak dostanie -to będzie zwycięstwo po trupach
forumowicz

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: forumowicz »

Jest to pokojowe działanie łączy ludzi chociaż w jeden dzień.A to już dużo w naszym kraju od 3 lat.
Czy powinien dostać nagrodę a czemu nie? A jeśli wiesz o jakichś nieprawidłowościach pójdż z tym na policję :roll: :?
Zapewne korzystasz ze sprzętu Owsiaka to jest Ok ? NFZ polski to jest zagadka tutaj trzeba rentgena co do działalności .
Kuracjusz54
forumowicz

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: forumowicz »

Myślę , że Pan Owsiak złożył rezygnację z kierowania Fundacją pod wpływem chwili , tragicznej chwili :( .
Nie mnie oceniać Jego decyzję , tym bardziej , że WOŚP to jego "dziecko" On ją stworzył , On nią kierował przez szereg lat , nikt Go nie mianował na to stanowisko. Zawdzięcza wszystko sobie i tym co Go wspomagają każdą , nawet symboliczną złotówką .
Aby Fundacja funkcjonowała powinno zależeć właśnie Rządowi , to z ich barków spada obowiązek doposażania placówek medycznych , zobaczcie ile zebrano: ponad 92 mln zł - prawda? malutki zastrzyk :roll:
Nawet jeśli Pan Owsiak utrzyma swoją decyzję , to wiadome - jest ktoś kto w dalszym ciągu kontynuować będzie jego pracę .

Ja mogę tylko wyrazić szacunek i mój głos : Panie Jerzy proszę nie rezygnować :serce:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: malgorzatas »

Dla przeciwników Jurka Owsiaka..proponuję napisać oświadczenie ze w razie mojej choroby czy leczenia szpitalnego mojej rodziny nie chcę korzystać ze sprzętu zakupionego przez WOŚP...będzie to uczciwe...z pozdrowieniami
Małgorzata
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7819
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: darek »

robak pisze: 16 sty 2019 09:57 Oby nie dostał Nobla, bo na niego nie zasłużył - zbyt wiele jest jest nie wiadomych w sprawach jego firm. A po drugie jakby nie śmierć w Gdańsku to by nie wpłynęła ta kandydatura. Jak dostanie -to będzie zwycięstwo po trupach
JEZELI Znasz i MASZ niezbite dowody Zgłoś to do Prokuratury zgłoś na Policję
Natomiast jeżeli TYLKO domniemujesz bo ..jedna Pani drugiej Pani..............
Nie wypowiadaj się


Zapewne Ty jak i Twoja Rodzina Wspomagała i korzystała
Dziś ?
Starasz się oczerniać nie mając Argumentów zapewne w dłoni lub w postaci niezbitych dowodów
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: Felice »

Tyle kontroli ile przeszła fundacja WOŚP nie dotknęła żadnych instytucji w tym kraju.Gdyby udowodniono mu choć małą nieprawidłowość to zapewniam że jego zagorzali przeciwnicy wsadziliby go za kratki,a nie byłby dziś nominowany do pokojowej nagrody.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7819
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: darek »

Felice

Szkoda że Pan Administrator zabrał PLUSY

Za Twój Wpis DUZY PLUS
nic dodać nic ująć
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: andrzej1955 »

Witam,swoje zdanie wyraziłem już w innym zamkniętym temacie-powtórzę-Jerzy Owsiak powinien dalej być Dyrygentem WOŚP-jak to określił-do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej,tyle co zrobił dla chorych z Życzliwymi Polakami to ewenement w skali Światowej i o czymś świadczy :!: :!: :!:
forumowicz

Re: Rezygnacja Jurka Owsiaka z kierowania WOŚPem

Post autor: forumowicz »

Jestem oddana tej idei od lat. Kilka razy oddtworzylam wywiad w którym ogłosił odejście. Tak przybitego i po ludzku psychicznie wykończonego nie widziałam go nigdy. Rozumiem to.
Chciałabymtylko aby nie zniknął. Aby Orkiestra grała...grała...grała.
Zablokowany