Starzy forumowicze nowe nicki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: andrzej1955 »

Witam-wprawdzie założyciel tematu nie zaznaczył kto może pisać w tym temacie-bo to otwarte forum-ale jak przeszkadza Ci bardzo Hipokrycie że ktoś tu coś napisał to korzystaj z wykrzyknika i zgłoś Adminowi niemerytoryczną wypowiedz-być może się czepiam ale jest to reakcja na twój wpis-stary forumowicz z tym samym nickiem od początku kiedy tu jestem Andrzej
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: Felice »

Andrzej jak zwykle trzeba było jakąś mądrość wymyślić...
Jeżeli temat dotyczy brunetek to blondynki pisać nie mogą? Każdy z nas ma prawo mieć swoje zdanie w każdym temacie.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: Hipokryt »

Miła i sympatyczna rozmowa o zmienianiu (lub też nie zmienianiu) naszych forumowych imion :D
Wymiana zdań jak najbardziej jest na temat i dlatego "hieny nie atakują" bo nie odbiegamy od tematu, a przecież ...
Hipokryt pisze: 18 maja 2019 18:57 (...) są one bardzo potrzebne, gdyż ukazują naszą twórczość ze swojej subiektywnej strony, więc ubarwiają życie forumowe. Bardziej śmieszą niż irytują, ale zawsze zapominają o treści tematu. (...)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24584
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: ewasz »

No cóż, jestem "ewasz" od ponad 5 lat i tak już zostanie.
A co 🤔 jak chcę i lubię to mogę :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam :serce: 🌹
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: Hipokryt »

Ewasz - a czy nie myślałabyś inaczej, gdybyś dostała genialną propozycję na nowe forumowe imię wraz z uzasadnieniem, tak jak ja miałem kiedyś TUTAJ :lol:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: darek »

?????
Drogi Marku

W temacie Starzy Forumowicze -Nowe nicki

Przywołujesz wyrwany z kontekstu wypowiedź Nasze Koleżanki SUGERUJAC innej Zmianę Nicku

Marku bo tak prawdopodobnie Masz na Imię lub tak się przedstawiłeś na Forum

Pani jak Pan odnosili się do Protestu prowadzonego swego czasu w Sejmie - Ty jak mniemam -OPIEKUN Osoby niepełnosprawnej z jednej Strony Wiesz jakie są potrzeby -oraz z z drugiej Jako Osoba popierająca co wyraziłeś w innych postach Obecnie rządzących .

Marku Rozumiem Twoje rozterki ,że -ale Należy być konsekwentny -
Jesteś z Osobami Niepełnosprawnymi
Czy jesteś z Rządzącymi .

Nie można jak wiesz "Doraźnie "-Pomagać tym Ludziom i rodzinom -ale tez Nalezy zrozumieć rządzących - wśród -Osób niepełnosprawnych coraz więcej Rozczeniowców
tak ROZCZENIOWCÓW bo inni Maja i Nam też się Należy .

Pozwolę sobie na szybki Przykład

Moja synowa robi obecnie Specjalizację z diabetologi
Sam jestem Diabetykiem ponad 35 lat

Pojawia się na oddziale Młoda Mama wraz z Synkiem 5 lat i wiecie Co
Owa Młoda Mama na podstawie wujka Googla -postawiła cały oddział aby przygotował wniosek dla jej Syna -aby orzeczono Stopień ..ZNACZNY z pkt 7 i 8 w orzeczeniu
I Aby Pani Dostała dodatek Opiekuńczy

Oczywiście Dziecko MUSI mieć Pompę etc

To dziecko Jest na poczatku Drogi -Ono Dopiero zachorowało -ok
Należy się POMOC -ale nie na zasadzie że od dzić Mama nie będzie Pracowac Tylko Opiekować się
10-20-30- lat temu Państwo mimo że Socjalistyczne nie dawało TYLU Bonusów co dziś

Marku
Każda choroba Dziecka czy Stareg to trauma dla Niego i Rodziny to koszty wydatki etc
ale musimy wiedzieć że nie ma zbyt wiele i należy to podzielić w rozsądny Sposób

Nigdy NIC nie dostałem za DARMO -Ok
Dostałem Kardiowerter Serca ale za Leki ZAWSZE Placiłem -płaćą też Inni -ale niech te leki będa w rozsądnej cenie
Dlaczego dziś mam za lek po przeszczepie łacic ponad 900 zeta do tej Pory był na Ryczałt

Dlaczego żyję bez orzeczenia a INNYM jeszcze nie zachorują już chcą MAX -ZNaczny
Troszkę mniej HIPOKRYZJI
Pozdrawiam

Ale troszkę poirytował mnie Twój wpis
Miał tyczyć Nicków a Ty odwołujesz się do Zdania wyrwanego zkontekstu
Marku
Życie jest Piękne
więcej Uśmiechu idzie lato Dziewuchy od 1 czerwca obiecały założyć spódnice ,pończochy i wyeksponować swoje ładne Nogi
Marku zobacz :)

Nie powracaj do historii
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: Felice »

Hipokryt pisze: 24 maja 2019 09:52 Ewasz - a czy nie myślałabyś inaczej, gdybyś dostała genialną propozycję na nowe forumowe imię wraz z uzasadnieniem, tak jak ja miałem kiedyś TUTAJ :lol:
Twoje podniecanie się moją wypowiedzią jest już w tej chwili co najmniej śmieszne.
Odniosłam się do twojego stanowiska w temacie strajku niepełnosprawnych i napisałam jak to odbieram.
Czym jest hipokryzja wszyscy wiemy i jeżeli do tej pory nie rozróżniasz hipokryty od Hipokryta to już nie mój problem.
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

Halo,halo,jazdy osobiste zakończone wczoraj!!!
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: darek »

Drogi Max-iu

Zgadza sie dlatego pozwoliłem sobie na długi wywód aby zamknąc temat dotyczący nie wnoszące NIC do Tematu .

Masz bezwzględnie RACJE My na Forum nie szanujemy Autora tematu i zamiast na temat PISZEMY nic nie wnoszące posty.
Niestety taką mamy Naturę
za co Przepraszam
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Darku :) podziwiam Cię za cierpliwość-tak jak byś nie wiedział że z takim stażem i jeszcze....pomarańczowy-to na wstępie Masz delikatnie mówiąc...przechlapane-stosuję zasadę-Dzień Dobry Do Widzenia,Proszę,Przepraszam,Miłego Dnia,Wieczoru-ale pewne zasoby kiedyś się niestety wyczerpują,albo następuje zniechęcenie bo nie wszystkich można pewnych nawyków nauczyć-a stare zgredy i wapniaki nic nie wiedzą bo żyją w innej epoce ale się rozpisałem i to w temacie który mnie nie dotyczy-chyba że zmienię albo dołożę sobie drugi nick i popiszę sam ze sobą ;) i będzie....Gadał Dziad do Obrazu-a Obraz do Niego ani....RAZU :roll: :P Pozdrawiam Serdecznie,Dobranoc :)
Zablokowany