Starzy forumowicze nowe nicki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7810
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: darek »

Max pisze: 20 maja 2019 09:01 Wiesz co Darek,bardzo ciekawa sprawa,wtedy o polityce nikt nic nie pisał!!! nawet ja pieniasz forumowy,życzę wszystkim zdrówka! pogoda piękna,dawajcie na spacer,rowerek,na pole czy na dwór jak kto woli!
i Tutaj jest SEDNO SPRAWY

Fakt był temat jakiejś Miłostki czy Pożądania
Były zaloty.
I tzw Farmazony
ale i nie było zawiści że jeden czy drugi jeździ do sanatorium co roku .
a i nie było donosów.

Piszesz ,że mienisz się PIENIACZEM

Ja jak i Wielu Forumowiczów Woli takiego PIENIACZA niz Intrygantów ,którzy miast pomocy wolą snuć ciagłe Intrygi
a ja pójdę na ..plac :) Ty na ..Pole a Reszta Forumowiczów na dwór i Wszyscy spotkamy się na plantach ;)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24603
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: ewasz »

Max, miło wspominam spotkania pod "żyrafą" fajnie, miło etc. (był wspomniany wyżej i Darek i Mix, Ciebie nie było).
Zresztą wszystkie spotkania, w których uczestniczyłam wspominam bardzo mile. Z niektórymi spotykamy się często a nawet bardzo często. Jest miło i serdecznie.

Pozdrawiam wszystkich cieplutko 😊

Jakoś mi nie przyszło do głowy by zmieniać nick, może dlatego że nie angażuję się w żadne utarczki 🤔
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

politykę to można porównać do lekarzy,mają leczyć ale nie wyleczyć,stracili by wszyscy oprócz pacjenta,przykre to jest.Nie wiem czy wiecie ,że w polskich lekach jest inny skład niż np w Niemczech, a lek ta sama nazwa? że np sól Kłodawską wysyła się do Niemiec,skąd wraca sfiltrowana pod postacią soli himalajskiej,to są jaja! pozdrawiam,spadam na rowerek
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

ale to już nie na temat,admin możesz usunąć
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7810
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: darek »

Max pisze: 20 maja 2019 09:01 Wiesz co Darek,bardzo ciekawa sprawa,wtedy o polityce nikt nic nie pisał!!! nawet ja pieniasz forumowy,życzę wszystkim zdrówka! pogoda piękna,dawajcie na spacer,rowerek,na pole czy na dwór jak kto woli!
Zgadzam się z Tobą Max-iu


Ale wtedy ta polityka nie była tak jak dzis agresywna , gdy zaczynałem na Forum miałem przyjemnośc być jak zawsze w Kołobrzegu NIKOMU nie przeszkadzało że ....
Była jakaś empatia Uśmiech -Nie bylismy wilkami
W zeszłym roku w październiu byłem krótko cały tydzień ,ale żeby doszło do scysji i obelg na parkiecie no tego nie widziałem a Byłem bardzo dużo razy.

Mimo różnic -wielu różnic Umiemy ze sobą rozmawiać i nie musieliśmy się uciekać do Obrażania czy Zazdrości choć Ona jest w każdym z Nas Nawet to że Ty mieszkasz w Krakowie a Ja w Katowicach

Wiem i zdaję sobie sprawę że odbiegam od TEMATU -ale zawsze będę powtarzał ILE Mi Ty Jemu czy Jej Zostało
5-10-15-20 no 25
Życie jest naprawde Krótkie a My chyba jestesmy jednym z Najbardziej zawistnych Nacji

a propo Nicków

Dobrzez ,że Twój Jest chyba na tym portalu zastrzażony i wszyscy wiedzą że Choć MAX -to tzw pieniacz to w gruncie rzeczy Naprawdę Porządny Facet a że przychodzi i odchodzi no cóż czesto zmienia operatora usług informatycznych i nie zapisuje haseł stąd ma tak krótkie czasy pobytu
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7810
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: darek »

Max pisze: 20 maja 2019 09:45 ale to już nie na temat,admin możesz usunąć
Raczej może nie usunie bo JESZCZE Prowadzimy konstruktywną Kulturalna debatę z wymianą zdań i Najważniejsze nie obrażamy się oraz nie wyzwalamy agresji.
Choć oczywiście moze się zdarzyć że prowadzimy rozmowę nie na temat za co BARDZO PRZEPRASZAM
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

no cóż,nie da się rozmawiać cały czas o du...chociaż panie lubią takie tematy,
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

tak naprawdę,to ja nigdy na forum nie pisałem,co sadzę o partiach politycznych,które lubię które nie,staram się tylko pisać minusy jednych i chwalić pozytywy drugich,a jestem apolityczny! czy się komuś podoba czy nie,każdą podwyżkę,czy +,jeżeli tylko dzięki temu polepszyło się życie chociaż małej garstce ludzi,to zawsze pochwalę,wg mnie,w Polsce jest zły system partyjny,ustawiony,narzucony z góry,dwie partie niby się nienawidzące,a w kuluarach pijacy ze sobą wódę i śmiejący się z nas normalnych obywateli ,przecież ta cała kłótnia,dyskusje ,pisiory,peowcy ,komuchy,lewacy,jest bez sensu! życie się toczy,ceny rosną,nie rozumiem nienawiści,zazdrości,należy się cieszyć,ze biedny dostał 100 zł podwyżki,czy biedna rodzina 500+ oczywiście,ze inni nie dostali,inni maja dużo i dostali więcej,ale kończąc powtarzam dużo rodzin naprawdę biednych dzięki 500+ odżyło! i tu pytanie,czy naprawdę trzeba być piosrem ,żeby tak napisać? to już wasza sprawa,jeżeli tak uważacie,to pozdrawiam,naczelny pieniacz pisior Max!! :D :kwiat:
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

wytworzyła się w Polsce,nienawiść,jeden z PO drugi z PIS,i najchętniej jeden drugiego by zabił,czy to jest normalne? prowokacje TV ,polityków,najazd na księży w kraju gdzie 90 parę% ludzi przyznaje się do Chrześcijaństwa,czy tak naprawdę większość księży jest zła? czy tylko księża są pedofilami? czy innych obywateli nie należy za to karać? pytań mnóstwo,nie mam zamiaru nikogo krytykować,ale namawiam ,szukajcie w ludziach dobrych cech
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

ja się staram,a że jestem jaki jestem,mam wrogów i przyjaciół,ale zawsze mogę napić się wódki z komuchem,powcem,czy pisiorem,i zawsze dobrze się bawię,a czy oni czy Wy którzy mnie znacie,się dobrze ze mną bawicie,to już sami możecie ocenić,pozdrawiam!
Zablokowany